Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

@ Sreta

 

Vi ste oterali Džajića i Piksija, ne neko iz Partizana.

I je l' možeš da objasniš zbog čega je uopšte Piksi oteran?

U Dzajinom teranju jesam ucestvovao , jbg bio sam klinac , ali opet je sve to bilo na nekom nivou tipa Dzajo odlazi i on ode :bigblue: (uglavnom)

Sto se tice Piksija to sa mnom nema nikakve veze i tada sam vec izasao iz vrtloga lazi i obmane :bigblue:

Ali jednoj Zvezdi okranuti ledja zbog nekih kurtona , to naravno ne dolazi u obzir . Klincima iz kraja sam dao zastavu i idem sa starijom ekipom , Pecom Pankerom , Celavim Banetom i ostalim blejacima . Politika kluba me uopste vise ne interesuje , protiv vetrenjaca se ne borim , jebe mi se ... Ali i dalje krv tece moja crveno belih boja ;)

Edited by Sreta
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.crvenazvezdafk.com/kasalica-u-crveno-belom-5101-c1-content.htm

 

300-kasalica-2812.jpg

 

Гори од Калуђера не може никако да буде. Можда и донесе неко освежење у нападу, видећемо.

 

Него, јел зна неко када вечити почињу са припремама?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да смо, на пример, Слободи понудили трампу Калуђер за Касалицу, пристали би само ако бисмо им уз то још и платили. :haha:

 

Шалу на страну, јасно је да човек не зна са лоптом. Тј, да нема неку завидну технику. Стоји све да је знао да убоде, али исто тако је знао да у пичку материну лоше одреагује у неким ситуацијама за шта је био плаћен да уради оно што треба. Што се мене тиче, далеко му лепа кућа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvo uvijanje, ne snalazi se bas najbolje, ovo, ono.

On promasuje i u sansama gde mu je lopta namestena na tacni, nema taj dve blage veze, kilavi Radovan, a forsiraju ga, ja se nadam da bi ga prodali.

 

I Borha jeste promasio boga, ali i on i Mezenga su bolji za dve klase od Kaludjerovica. Andrija ima bolji skor samo zato sto je forsiran a ostalima nije pruzeno dovoljno minuta da se pokazu, garant bi imali bolji ucinak od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvo uvijanje, ne snalazi se bas najbolje, ovo, ono.

On promasuje i u sansama gde mu je lopta namestena na tacni, nema taj dve blage veze, kilavi Radovan, a forsiraju ga, ja se nadam da bi ga prodali.

 

I Borha jeste promasio boga, ali i on i Mezenga su bolji za dve klase od Kaludjerovica. Andrija ima bolji skor samo zato sto je forsiran a ostalima nije pruzeno dovoljno minuta da se pokazu, garant bi imali bolji ucinak od njega.

 

Da se Borha može kretati, mogli bo pričati o njemu. To je jedan od najsporijih igrača u ligi, a igra krilo, nevjerovatno. Ali jeste stamen, i ima solidan šut. Kaluđerovićev najveći problem je što ga svako može oduvati u duelu, a Borhu malo ko, ali je zato prespor. Vajde ni od jednog ni drugog. Zato polažem nade u Kasalicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Касалица је све до ове сезоне у Слободи играо левог крилног нападача, тако да није ни чудо што се није надавао голова, поготову у Хајдуку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Касалица је све до ове сезоне у Слободи играо левог крилног нападача, тако да није ни чудо што се није надавао голова, поготову у Хајдуку.

 

u hajduku je igrao napadaca...

 

druga stvar je to sto je desnjak...a nije bas taj kvalitet da moze da igra na suprotnoj strani...

 

 

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vic:

 

Meni Borha i tako deluje brze od Kaludjerovica...

 

A Trne je verovatno u pravu za Kasalicu...

 

Ja mislim da je najbolja opcija da se Mezengi da malo vise da igra, pa da se vidi kako ce da se pokaze, deluje spretnije od ovih pacijenata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kakvo muljanje, korupcija i lopovluk na sve strane, kao da nije bilo za ocekivati kad je taj gospodin u pitanju.

 

Касалица је на крају морао да заврши у Звезди.

Дечко је Делија за све паре, од рођења.

 

Pa valjda pored toga sto je Delija mora i neki kvalitet da bude preduslov, da ga jebem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нешто ми не улива толико поверење тај Касалица. До прошле сезоне био последњи курац у лиги,сад дао пар голова па је као неки играч. Видећемо,свакако се надам да ће бити добар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tolko sam napijalo da ne mogu nista da prioctitam . Stice se utisak da se izedju mene i Haila oseca fluid , znanje curi na sve strane . Hail je isto kao i Kuruz i svi 'grobari ' koje znam bio nekad Delija .

 

Jao pijan si , to ne valja , bolje da si popio Ella jogurt sa 0.5% masti , sok od cedjene pomorandze ili obicnu vodu .

Ali bolje i alkohol nego crnacko smece cijom se prodajom finansiraju albanski teroristi i fk barselona .

 

Gde bash sa Pjanovicem da me poredis , ima tu mnogo boljih zvezdasa nego Zitiski deran .

Delija kao navjac nikada nisam bio , po junastvu , snazi a moglo bi se reci i intelektu mozda u nekim narodnim pesmama i budem okarakterisan kao delija - u pravom smislu te reci , ne u ovom ciganskom .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...