Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Видеће се још ово за Крстајића и Станојевића,није то још готово. Али сам у потпуности уз Ђуру Шнајдера. :D

Дошли Касалица и Максимовић. Задовољан сам доласком Максимовића,за Касалицу ћемо још да видимо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono govedo Jovicic je rekao da su sve pare otisle na troskove i da su zatekli veliki minus u klubu...stara prica...u koju samo retardi mogu poverovati...jednostavno, sport je mrtav odavno, u uprava odavno sede stare komunjare, lopovi, sumnjivi biznismeni(tj. otimaci), politicke fukare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno Mikic ne zna nista ali se bori za 3 igraca...zasluzio je da ode i da zaradi neki dinar ;)

Upravo tako. Nek' ode, kapne koji truli evro - poklonu se u zube ne gleda (samo da ne bude ono "evo ti kuuuraaac"), lepo nama, lepo vama (tj. njemu), mcmok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve u svemu,opet pise:"kako prenosi kurir" :haha:...

 

ne znam da li su se mediji zakacili za njih zato sto bekvalac vise nije aktuelna ili njih dvoje namerno zele da budu u centru paznje,al bilo kako bilo,ja tog coveka ne mogu da smislim...ne zato sto je presao iz zvezde u partizan,vec zato sto se uvlacio grobarima,a par meseci pre toga trazio da ga kada umre sahrane na severnoj tribini marakane...supak,odvratna gnjida...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv tekst o stanju u Partizanu, pisao jedan navijac...

 

 

Aj sad polako...Da vidimo u koga se uzdamo a koga teramo,ko nam valja a ko ne....Pocinjemo ovako...

Djuric...Najobicniji piun u rukama Zarka Zecevica,olicetvorenje bivseg genseka,koji je (kao) otisao...Prica ide dotle da mnogi tvrde da Djuric ustvari i nije vlasnik Zekstre,vec nego drugi,mnogo usatiji...

Stanojevic...Zajedno sa Tomicem,Petricem,Rasovicem(mladjim),Bjekovicem(mladjim) deo ekipe koja radi iskljucivo po instrukcijama,da ne kazem nalogu Nenada Bjekovica seniora,olicetvorenje bivseg sportskog direktora,koji je (kao) otisao...Povezani raznoraznim kumstvima kao svijnska creva....Za nijansu posteniji ljudi nego Djuric i ko, i partizanovci...Ogroman mi9nus za njih,uska povezanost sa Damjancem i Stevicem,rade u njihovu korist(ne bi me cudilo i da su u talu),a poznato je da jedini nacin kako jedan mlad igrac moze da stigne do crno belog dresa je ugovor sa Damjancom/Stevicem/Ramadanijem.Ja Damjanca smatram za jednog od najvecih lesinara i jednog od najvecih krivaca za sve one sumnjive kombinacije i transfere...

Njihovi igraci su:Jovetic,Ljajic,Fejsa,Nastasic,Obradovic,Jovanovic,Rukavina,Scepovic,Babovic,Miljkovic,Radovanovic,Davidov,Zivkovic,Bozovic,Gulan,Trujic,Marceta i mnogi mnogi drugi...E sad...Mozda vam je za nijansu jasnije ko je kriv sto Scepovic ili Miljkovic moraju da igraju a imamo boljih,sto Ljajic,Nastasic,Radovanovic i Gulan nemaju dve sezone zajedno u nasem klubu,sto Joveticev i Nastasicev ugovor su bili veoma nepovoljni po klub(menadzeri uzeli pa skoro sve...)

Savo i Divac...Sodoma i Gomora...Dve posrnule legende juga...I jedan i drugi su pljunuli i po klubu i po navijacima...Prvi,pre nego sto je dosao kod nas je bio kod komsinice,pa nije prosao,pa se posle kleo u Partizan.Vise puta je pljuvao(bukvalno) prema navijacima,par puta nam je i pokazivao kurac,u bojkotu je stao otvoreno na stranu zeca,nesto kasnije dao izjavu da Jug treba zakatanciti i da ne vidi svrhu organizovanog delovanja tribine.Uz to,uvazeni clan jedne stranke,koja je u najmanju ruku urnisala nasu tribini,i stranka koja rukovodi sa nazovi klubom prekoputa...Divac je(doduse) bio malo blazi prema navijacima ali ne i prema klubu.Zbog nekih svojih interesa i poena tvrdi da se u fudbalu nekoliko godina unazad namesta i da se sve zna a bas tih nekoliko godina mi smo prvaci???Takodje namazan zutom farbom a i mnogo sam se raspisao o coveku koji je obukao ogavni dres...Za nas si umro,jebote,za nas si umro!!!

Mirkovic,Krstajic,Jokanovic,donekle i Nadj...Naivcine...Citavog zivota sportisti,dosli sa dobrim namerama,nisu znali u sta se upustaju,sacekali su ih mnogo,mnogo namazaniji igraci,ale,i razbucali ih u paramparcad...Zameram im samo to sto cute,sto ne zinu jednom za svagda,pa da razbucamo ovu bandu gorepomenutu...

Dacic...Kao sto vec rekoh,siva eminencija naseg kluba,covek koji neda ciganima da nekim nesportskim krimi-politickim metodama razbucaju nas klub...Jeste politicar ali u zadnjih par godina nas anjeo-cuvar...Izmedju ostalog covek koji nam je licno( i nezakonito,doduse) doveo zadnjeg generalnog sponzora...

Upravni odbor....Da ne idemo poimenicno...Vlasnici ili direktori"Metalca","Topola Komerca""Petrobart Avia" "Sava osiguranja" "Agrobanke" i "Auto Cacka"...Hocu da dobijem podatak(znam da ovaj forum citaju i novinari i clanovi nase skupstine)kolko su ove firme ulozile u klub,dali su ulozile bilo sta,i ako jesu kolko je to procentualno od naseg budzeta.Onda da se izracuna na kolko su gostovanja bili kao prijatelji kluba i kolko to kosta,kolko su karata dobili za sebe,za rodbinu sa sela za prijatelje,kumove itd,kolko to kosta i da vidimo koja je razlika...Moze i pojedinacno i zajedno.Ako je razlika veca od 500 000 ja cu se duboko izviniti ovoj gospodi i spaliti se ispred stadiona.Kad ovima dodate i bessmrtnog Rasu Babica i Branka Ruzica dobijete jednu kompletnu jagnjecu brigadu...I takvi nam kroje sudbinu...Boze ima li te??

Nastavice se...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Писао Бајро своје виђење, не мора да значи да је све ту тачно. Мада, добар је текст, једини мени сумњив део је овај о томе да су Станојевић и Крстајић Бјековићеви људи.

Edited by Underkuruz
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...