Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Prevodicu ja,nema frke.Da moze nastaviti sa iznosenjem cinjenica vama siptarcinama.Cuclajte jaja sultanu.

 

Mozes da prevedes 12. stranicu iz http://www.fifa.com/mm/document/afdeveloping/refereeing/law_12_fouls_misconduct_en_47379.pdf

Neverovatno je da FSS na sajtu ima gomilu pravilnika, ali nema pravila igre.

I kako onda rusofili da nauce pravila ;) ?

Edited by 23/16
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema trika ove sezone,uzima primeru i moze da uzme LS,jedino sto mi pada na pamet je da ne tjera AVB-a jer svakako murinja dovodi na ljeto.nelogicno mi je da drzi ovu budalu bez da se steka za nekog tipa murinja i sl.sujmam da kuloarska prica za kapela pije vodu.cak se prica i za rafu beniteza :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изузетно је паметан.

 

Елем, пре две недеље на једном форуму неки дечко написао:

 

Albanska zastava na istoku Enfilda.Pu majku vam j***** poganu!!jedini klub koji volim da gledam je Liverpul ali su mi i to sad ogadili!!!

na njoj je pisalo liverpul til aj daj ili albanian til aj daj!

 

То ћу да скинем кад будем имао времена и да поставим овде слику.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze se nekom Albancu zabraniti da navija za Liverpul , i ne treba braniti , Albanija je priznata zemlja .

Sasvim druga je prica sto Ferguson , najvece ime ManUtd-a javno priznaje nezavisnost Kosova i prijem u UEFU/FIFU i time blagosilja zlocine nad srpskim zivljem koje je pocinio Haradinaj . U tome je sustinska razlika .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze se nekom Albancu zabraniti da navija za Liverpul , i ne treba braniti , Albanija je priznata zemlja .

Sasvim druga je prica sto Ferguson , najvece ime ManUtd-a javno priznaje nezavisnost Kosova i prijem u UEFU/FIFU i time blagosilja zlocine nad srpskim zivljem koje je pocinio Haradinaj . U tome je sustinska razlika .

 

A je li on to stvarno priznao/izjavio ili ti samo podjebavaš Kuruza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...