Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

^Informacije koje zivot znace.

 

Nego, kaze mi brat da je juce komentator sa SK-a izjavio posle penala:"igraci liverpula slave kao da su osvojili ligu sampiona ili, ne daj Boze, premijer ligu" :haha:

 

 

 

 

a095b62ba601cdf2e9b5ff3d0e9c8069_mikedeanjump2.gif - Majk Din na tekmi arse-totenhem, drogiran ili sta vec.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Informacije koje zivot znace.

 

Nego, kaze mi brat da je juce komentator sa SK-a izjavio posle penala:"igraci liverpula slave kao da su osvojili ligu sampiona ili, ne daj Boze, premijer ligu" :haha:

 

 

 

 

Šteta što na Eurosportu ne prenose utakmice Liverpula. Voleo bih da vidim to ophođenje. Ili makar na Areni.

 

 

^i to kod totenhemovog gola. evo video snimak... http://www.youtube.com/watch?v=Fg33RXiK_io&feature=youtu.be

jajoglavi govnar.

 

 

Kol'ko si se radovao juče? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jako. :bigblue: bio sam optimista i na 0-2, ali nisam ochekivao vishe od 2-2. ono je bilo fantastichno. dugo nije arsenal tako dobro igrao sa nekom ozbiljnijom ekipom. valjda ce sad biti bolje do kraja sezone.

 

 

Ja se nadam da vam neće biti bolje, počevši od vikenda. ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ливерпул коначно освојио нешто,штета што је ово тотално небитно такмичење. Проблем је што тек после овога нема шансе да отерају оног шабана са клупе,тако да ће и на лето неки Даунинзи и Кероли да долазе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ливерпул коначно освојио нешто,штета што је ово тотално небитно такмичење. Проблем је што тек после овога нема шансе да отерају оног шабана са клупе,тако да ће и на лето неки Даунинзи и Кероли да долазе.

 

 

I dalje si fudbalski neobrazovan. Dauning je proglašen za igrača utakmice, inače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najmuskiju! :rockdevil:

 

 

Jebeš keve. :rockdevil:

 

Bolje skini i odgledaj "Will", umesto što drviš kurac u prazno. :mrgreen:

 

 

Ja sam upravo završio sa gledanjem. Preplakah pola filma, k'o najgora pičkica. Lalović bi me se stideo. :no:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ignorisite Radmiza Kuruzija , jeo je pupavke jadnicak .

 

Elem , Dauning je stvarno dobro odigrao .

 

Dobio je on ignore odavno. ;)

 

 

Nisam siguran da ste dali 20m za Dauninga da bi dobro odigrao protiv drugoligasa...

 

 

Tačnije, dali smo da odigra dobro protiv bilo koga. Bio je drvo tokom cele sezone, ova utakmica mu je malo predaha od "biti lošina". Makar to bio i Kardif. Koji je izbacio one drugoligaše koji su to uradili Fergusonu.

 

 

Ovi momci su nam pomogli oko karata kad smo bili u Rumuniji, na utakmici (Večito ih sere da na'vataju nekog iz Liverpula, mater im...;) ) :

 

418454_10150607324508375_258359258374_9122463_1802103874_n.jpg

422293_10150607323538375_258359258374_9122459_556981982_n.jpg

 

 

A, ovo je za mog drugara Alfa Mužjaka, sa mačo frizurom :haha: :

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=T62aC4yB8TE&feature=youtu.be

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...