Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Навијачи Ливерпула из Зенице:

 

http://www.youtube.com/watch?v=sLXOJZmE13E

 

Вероватно се славило и у Новом Пазару.

 

Одо' да сечем вене, овај ме је обрисао са Фејсбука и игнорише ме на Јуметалу. Кмек.

 

Објавио рат непријатељима Ливерпула.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Навијачи Ливерпула из Зенице:

 

http://www.youtube.com/watch?v=sLXOJZmE13E

 

Вероватно се славило и у Новом Пазару.

 

 

 

I treba da se slavi. Gde god nas ima, tu treba da se slavi.

Svaka čast što su ovom klincu dali poklon, najmlađi član njihove grupe.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, kaze mi brat da je juce komentator sa SK-a izjavio posle penala:"igraci liverpula slave kao da su osvojili ligu sampiona ili, ne daj Boze, premijer ligu" :haha:

 

Potvrđujem izjavu. Što se tiče finala Karling kupa, utakmica je mikrokosmos Liverpulove sezone. Gomila prilika, slaba realizacija, stative, spasavanje gola sa linije, retke greške u odbrani koje se odmah kazne, loša odbrana kornera. I naravno promašeni penali. Svaka čast golmanu Kardifa na najboljoj odbrani penala koju sam u životu video. Kardif je generalno odlično igrao, pre svega u odbrani, što se i dalo očekivati. Nisam ni očekivao fantastičan performans ekipe u samom finalu, ali da je trofej zaslužen, tu nema dileme.

Edited by FILIP St.
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teska perverzija je kad se neko ovoliko pravi englez u Srbiji .

 

 

Ne vidim zašto bi se to tebe ticalo. Mnogi klubovi imaju svoje baze navijača u Beogradu. Kada bi svi klubovi imali navijače samo u svojim gradovima, Mančester bi gledalo 250 ljudi na Trafordu.

  • Upvote 2
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' ti imaš neki problem sa Liverpulom pa kenjaš toliko ili ti je to samo u nedostatku korisno utrošenog vremena?

 

Evo ti malo u nedostatku korisno utrosenog vremena :P

 

I posle kenjaj kad se Zvezdasi pozivaju na '91.

 

Ovo sam rekao zato sto je pricao o slavnim danima Liverpula, a kad se prica o slavnim danima Crvene Zvezde, Partizanovci se podsmevaju, kao da oni imaju cime da se podice u periodu od '91 pa na ovamo, pa obezvredjuju to sto je Zvezda osvojila. Dakle, nema veze s direktnim hejtom na Liverpul.

 

Koja je tuga ovo sto se desava Brightonu

 

U sto mi je slatko sto je rom promasio penal

 

Brajtonu je bila tuga sto su sami sebi umuljali par komada.

 

A slatko mi je bilo sto je rom promasio penal zato sto me generalno nervira kao pojava i ne svidja mi se njegov stil igre, mada, ruku na srce, mnogo vise me je nervirao njegov stil igre dok je bio u Ajax-u, nego u L'pulu.

 

Protiv Brajton masinerije.

 

Potpuno je urnebesno nazvati utakmicu Liverpula sa Brightonom legendarno-epohalnom. :haha:

 

Nadam se da ce Liverpool da izgubi na penale sad.

 

TO

 

Pusi ga Stevane

 

Rekao sam da se nadam da ce Liverpul da izgubi na penale zasto onakvom igrom protiv Cardiff-a koji je trebalo da pregaze i rezultatom 1-1, pa onda opet 1-1 u produzecima, nisu zasluzili trofej. Nigde tu nisam rekao da ne volim Liverpul, od Engleskih klubova jedino imam poseban animozitet prema Chelsea.

Za Zvezdu navijam, a strane klubove gledam radi uzivanja u igri, i kad simpatisem neki strani klub, to je uglavnom zbog neceg posebnog u karakteru kluba i u stilu igre.

 

Cak mislim da bi ljudi trebalo da podrzavaju lokalne klubove, a ne da se cela Srbija (i okolne "srpske" drzave) deli na navijace Zvezde i navijace Partizana, ali jebiga kad npr. FK Toplicanin igra beton lige po blatnjavim livadama po toplickom okrugu, i sto klub vode retardi. To je jos dodatno ukaljano politikom i koristoljubljem, tako da razgrabe lesinari i to malo sto vredi, al' je vec previse zavlacenja u problematiku.

 

Sto se tice pricanja o stranom klubu sa "mi". Toliko vatreno navijanje Srbina za strani klub je pisanje i po domacem (vec upisanom doduse) fudbalu, i po svojoj zemlji, po svemu.

 

Nemam inace nista protiv tebe k'o coveka, po kontaktu koji sam imao sa tobom do sad, sve korektno, bezveze ako se osecas uvredjeno necim od ovoga, ali jebiga, to je moje misljenje.

 

U zdravlje!

Edited by Demon Seed
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Rekao sam da se nadam da ce Liverpul da izgubi na penale zasto onakvom igrom protiv Cardiff-a koji je trebalo da pregaze i rezultatom 1-1, pa onda opet 1-1 u produzecima, nisu zasluzili trofej. Nigde tu nisam rekao da ne volim Liverpul, od Engleskih klubova jedino imam poseban animozitet prema Chelsea.

Za Zvezdu navijam, a strane klubove gledam radi uzivanja u igri, i kad simpatisem neki strani klub, to je uglavnom zbog neceg posebnog u karakteru kluba i u stilu igre.

 

Cak mislim da bi ljudi trebalo da podrzavaju lokalne klubove, a ne da se cela Srbija (i okolne "srpske" drzave) deli na navijace Zvezde i navijace Partizana, ali jebiga kad npr. FK Toplicanin igra beton lige po blatnjavim livadama po toplickom okrugu, i sto klub vode retardi. To je jos dodatno ukaljano politikom i koristoljubljem, tako da razgrabe lesinari i to malo sto vredi, al' je vec previse zavlacenja u problematiku.

 

Sto se tice pricanja o stranom klubu sa "mi". Toliko vatreno navijanje Srbina za strani klub je pisanje i po domacem (vec upisanom doduse) fudbalu, i po svojoj zemlji, po svemu.

 

Nemam inace nista protiv tebe k'o coveka, po kontaktu koji sam imao sa tobom do sad, sve korektno, bezveze ako se osecas uvredjeno necim od ovoga, ali jebiga, to je moje misljenje.

 

U zdravlje!

 

 

Ne mogu da odgovaram na ceo post, povlači neka druga pitanja. :P

 

 

Kardif je izuzetno zajeban protivnik, utakmica je finale, ne pobeđuje uvek favorit. Birmingem je dobio Arsenal prošle sezone ,npr. Moglo se desiti i da izgubimo, ne bi bilo nezasluženo. Mislim da su momci na terenu više želeli trofej od Kardifa.

 

Mislim da grešiš. Liverpul (kao i većina velikih (a i manjih)) klubova, ima baze navijača širom sveta. Mene je moj otac naučio šta je Liverpul dok sam bio još dete. Nije navijao ni za Zvezdu, ni za Partizan. Niti navija za Liverpul. Navijam za Partizan, mada me pretežno zabole kurac za domaći fudbal(iako sam išao na Jug, prija da se iskačeš) ali to je već neko drugo pitanje. Postoji fan klub čak i u Portlandu, Africi, Hong - Kongu (koji je veoma jak, štaviše). "Mi" ću uvek da govorim, jer sam i ja deo tog kluba, kao i bilo koji drugi navijač na svetu. To je uvek bilo tako u vezi sa Liverpulom i uvek će biti.

 

Nisam rekao da imaš nešto protiv mene. ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carina, jedan od mojih omiljenih igraca iz Liverpula, pa i PL generalno.

 

Tek skoro sam saznao da jos igra, mislio sam da se povukao jos ranije.

 

ko zna za onaj totenhemov dvd od pre 2 godine, skontace...

 

verovatno mislis na ovo

 

 

51v%2BaRM-ATL._SL500_AA300_.jpg

 

 

 

 

ali ne brini, imate i vi takav

 

515C0P937KL._SL500_AA300_.jpg

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

„Ne bih rekao da sam ja najbolji menadžer svih vremena. Ali siguran sam da spadam u TOP 1.“ – Brajan Klou, Notingem Forest.

 

„Rekao sam igračima da moraju da pobede, kako bih ja imao novca da dovedem pojačanja“ – Kris Tarner, Piterboro

 

„Imam pomešana osećanja – kao da gledam svoju taštu kako vozi po litici, ali u mojim kolima“ – Teri Venejbls, Totenhem

 

:haha::rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...