Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ne verujem...sramotan pochetak..igra i ne toliko losha..ali zavrshnice nula.

 

I ne mogu da verujem da Alex turira one glupandere O'Shea i Fletchera....znachi protero bi obojcu iz kluba..

 

Nadam se da se Runi neje povredio nesto teze, inache najebasmo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da se Runi neje povredio nesto teze, inache najebasmo..

Vejnu Runiju slomljeno stopalo

 

Napadač Mančester Junajteda Vejn Runi polomio je levo stopalo u prvom meču Premijer lige sa Redingom. Runi je povredu zaradio u finišu prvog poluvremena, kada je na njegovu nogu pao Majkl Duberi, a nakon snimanja noge ispostavilo se da se radi o prelomu. Još uvek nije izvesno koliko će Runi provesti van terena, a u narednih mesec dana bio je planiran za tri klupske i tri reprezentativne utakmice.

 

Runi je do sada tokom karijere doživeo dva preloma desnog stopala – protiv Portugala na EP 2004, kada nije igrao tri meseca, i protiv Čelsija u aprilu 2006. godine, kada se vratio tokom SP u Nemačkoj, posle 47 dana pauze.

 

Menadžer ser Aleks Ferguson rekao je posle meča da se radi o lakšoj povredi, od one iz 2004.

 

"Bio je to bolan udarac, a Vejn nije mogao da stoji na toj nozi. Mislim da se radi o lakšoj povredi nego kada je slomio metatarzalnu kost 2004. Ali, stopalo je odmah počelo da mu otiče, pa nije bilo šanse da ga ostavim na terenu u drugom poluvremenu".

 

Runi je u poluvremenu ustupio mesto Naniju, a Mančester Junajted uprkos totalnoj dominaciji nije uspeo da slomi otpor Redinga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce Runi ubrzo da se vrati jer Mancesteru bas nije preteran izbor klasicnih napadaca!Pa mislim makar da ce Tevez da pripomogne.Ali steta za reprezentaciju!A Nani se trenutno gubi po terenu,a kontam da mu nece trbati dugo da se uigra sa ekipom.

Za mene je prijatno iznenadjenje Sanderlend,bice to solidna ekipica za ovu sezonu koja ja ce biti jedna od najzanimljivijih!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je za utehu portugalski ciganin.

 

Biće bolje, kiksnuo 'čester pa šta - i taj Reading je prgava ekipa,

dići će oni formu ubrzo na zavidan nivo ubeđen sam.

 

jer najbolji trener na planeti Zemlji ih trenira... :rockdevil:

 

 

Flečera mi nemoj' dirate, koljem! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма није битно какав је, битно да је Бошко бољи играч од њега... Него, што Фергусон не пушта и ове друге нове играче? Што је тол'ке паре давао?

 

И Флечер никад ништа неје знаја...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ferguson je puko jos 2000. kada smo sramotno ispali od Leverkuzena u osmini finala lige sampiona. Na momente je transferima delovao kao stari (Vidic, Evra, Runi, Ronaldo, Smit) ali ipak je za penziju bio pre 6-7 godina...

Sada je prodao Smita i dosao u situaciju da ima samo jednog napadaca na prvoj utakmici u prvenstvu...strasno...

Nani je igrao i pretposlednju pripremnu utakmicu na Azijskoj turneji protiv nekih kinsecica i dao gol.

A ovi Kopelovi majmuni su najgore siledzije, onaj drkos Kitson je posle 30 sekundi na terenu hteo Evri da lomi noge, a ako se secate prosle godine su na istoj utakmici povredili 2 golmana celzija.

 

Kapo jeste Francuz.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reding je prosle sezone,cini mi se na pocetku bas isto unistio i Celzijevog Ceha i nemogu da se setim koga tacno na toj utakmici!

Ferguson je pogresio sto je prodao Smita ipak je tu i tamo neki napadac a i univerzalac!

Flecer je izvukao par puta Mancester, Ferguson zna sta radi!

A ovo je bio samo kiks na pocetku.Tako je bilo prosle ili pretprosle sezone ne mogu se setiti,Portsmut bio jedno vreme prvi,pa opet su veliki klubovi bili na vrhu!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul sada ima i Voronjina, dok i Babel igra i levo krilo i napadaca.

 

Solskjer je legenda, Runi je odlican, Saha je dobar, Teveza ne volim ali moram da priznam da je i on dobar igrac, ali kad su Saha i Solskjer povredjeni mesecima i ne mogu tako lako da se vrate u formu, a Tevez tek dosao i neuigran sa ekipom trebao je da zadrzi Smita bar do Januara. Ima sada gomilu igraca na sredini tako da ce verovatno koristiti samo jednog napadaca ali sada je u situaciji da nema ni jednog...

Ceh nosi ragbi kapicu posle oporavka od utakmice sa Redingom, a tada su povredili i Kudicinija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul sada ima i Voronjina, dok i Babel igra i levo krilo i napadaca.

 

Solskjer je legenda, Runi je odlican, Saha je dobar, Teveza ne volim ali moram da priznam da je i on dobar igrac, ali kad su Saha i Solskjer povredjeni mesecima i ne mogu tako lako da se vrate u formu, a Tevez tek dosao i neuigran sa ekipom trebao je da zadrzi Smita bar do Januara. Ima sada gomilu igraca na sredini tako da ce verovatno koristiti samo jednog napadaca ali sada je u situaciji da nema ni jednog...

Ceh nosi ragbi kapicu posle oporavka od utakmice sa Redingom, a tada su povredili i Kudicinija.

Slazem se za Solskjera i Runija,Saha sta ja znam,imao je perioda da je bilo lepo gledati njega i Runija u tandemu.Najvise mi se svidja kada Ferguson rotira Gigsa i Ronalda,kada je Ronaldo poluspic po levoj strani

ali naravno sa Runijem u sredini,kada god da sam gledao jebali su keve sa kontrama a i uopste!

Gomilu veznjaka ima sada,stvarno je cudno da je odlucio da dovede samo jednog klasicnog spica.

 

A Celzi se po meni sjebao ove sezone....nista oni nece osvojiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solskjer je uvek bio dzoker.Ali koristan dzoker.Sada je totalno propao.Nema nade za njega.Treba Mancesteru spic,manite se vi Sahe i Solskjera.Nisu ni za kurac.Tevez je tip igraca koji im je bio potreban.Brz i eksplozivan napadac,tehnicar.Runi je vise razbijac.Videcemo kako ce se Tevez ukopiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solskjer je uvek bio dzoker.Ali koristan dzoker.Sada je totalno propao.Nema nade za njega.Treba Mancesteru spic,manite se vi Sahe i Solskjera.Nisu ni za kurac.Tevez je tip igraca koji im je bio potreban.Brz i eksplozivan napadac,tehnicar.Runi je vise razbijac.Videcemo kako ce se Tevez ukopiti.
Ako se uklopi bice dobro!Jos da im je jedan spic koji je visok i da igra dobro glavom!Seringem,Kol i Jork su meni bili kraljevi....
Nadamo se dobro... kao i Owen Hargreaves... :D
Za Hargrivsa sam siguran da ce se bez problema uklopiti,nego samo da kod njega ne bude povreda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л' Нани циганин?

Њукасл први , хехехе

da cigani imaju svoju drzavu imali bi po prilicno jak tim

nani,c.ronaldo,ibrahimovic,pirlo,van persi,osmanovic ...trener bi im sigurno bio DEJO SAVICEVIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...