Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Dodatak "pilicari" je uvek isao uz komparaciju.Poredili smo ih sa Realom.U poredjenju sa njima jesu pilicarski klub.Ja sam uporedio sa Crvenom Zvezdom do 1992.godine.I jesu pilicarski klub u odnosu na Zvezdu do perioda 1992.godine.Suve cinjenice.Ja potkrepljujem svoje izjave cinjenicama,a ti nekim sopstvenim nepostojecim tripovima.

A covek koji veruje da je Mancester veci klub od Liverpool-a je jednostavno receno nerealan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хах, па и они су имали титулу првака Европе и то мноооого пре Звезде. Поредити број титула у Енглеској и у СФРЈ је смешно. По томе су Селтик и Ренџерс неупоредиво већи од свих енглеских клубова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekom se sudi penal u 83 minutu , a nekom se ne sudi igranje rukom u 90 min (Tevez) , iz aviona se vidi da Mancester ima najvecu zastitu sudija u engleskoj , verovatno je to povezano sa prepucavanjima Beniteza i Fergusona , ovaj drugi je na ostrvu zasticen kao beli medved .

 

YNWA !!!

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo manji penali su se sudili nego taj protiv Atletika , a i logicno je da jedan od najtrofejnijih klubova Evrope , na svom stadionu ima blagu naklonost sudija , trebalo bi i cesce i vishe da je ima , na primer upola kao Mancester J. u Premier ligi i ja sam zadovoljan .

 

Jebiga Skot Fergi poklonio konja kraljici , i ova mu dala titulu Sir-a , obezbedjena titula , a to sto su mu svi konji u ergeli dopingovani , trebalo bi da ide u zatvor ... ali ipak je to Sir Ferguson , a ono prezivanje kokaina za zvakanje na utakmici, je video od nekog od svojih cetvoronoznih ljubimaca .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шалим се, не знам о каквом допингу причаш.

Ово за суђење је углавном тачно, и мени је често било смешно суђење Јунајтеду (одма' ми на памет пада жути картон Видића против Ливерпула иако је било последњи играч одбране).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...