Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

On kaže 'mjerilo velikih klubova', ti kažeš 'mjerilo uspjeha'... neko se ovdje igra gluvih telefona :mrgreen:

 

Ja sam siguran da je jedan Lids i dalje velik klub u Engleskoj sa ko zna koliko navijača, uprkos tome što igraju u trećoj ligi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

West Ham ima najvise navijaca na ostrvu, to je opce poznato. Imaju najvjernije navijace, i to je dovoljno za veliki klub. Nazalost u danasnjem vremenu, mjerilo velikih klubova je novac, i trofeji koji se kupuju.

 

 

Најверније навијаче има Ливерпул. Опште познато.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde covece prestani lupetati gluposti.Merilo uspeha su trofeji.Uvek bili,i uvek ce biti.Fudbal se igra zbog trofeja,poenta fudbala je pobeda.A ne ciji navijaci imaju lepse dresove i koga ima vise.

 

fudbal se igra zbog navijaca...

 

 

o vernosti navijaca stvarno ne treba trositi reci...treba procitat knjigu vodje navijaca vesthema...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

West Ham ima najvise navijaca na ostrvu, to je opce poznato.

 

Mančester ima najviše, opšte poznata stvar. Najbrojnija navijačka grupa su bili Red Army.

 

Најверније навијаче има Ливерпул. Опште познато.

Kakva glupost. Nijedna stara ekipa ih ne pominje u bilo kakvoj diskusiji o navijačima. Nijedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva glupost. Nijedna stara ekipa ih ne pominje u bilo kakvoj diskusiji o navijačima. Nijedna.

 

 

Друже, треба само одгледати једну утакмицу и све је јасно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mančester ima najviše, opšte poznata stvar. Najbrojnija navijačka grupa su bili Red Army.

 

 

Kakva glupost. Nijedna stara ekipa ih ne pominje u bilo kakvoj diskusiji o navijačima. Nijedna.

 

ne bih rekao to za mancesterove navijace...znam da vesthem ima najvise u londonu...i mislim da ima najvise na ostrvu...

 

 

inace,jel znas scenu iz filma kada se sorka odvija na stepenistu?kada su njih 6orica zabarikadirani i kada se sibaju sa mancesterovim navijacima?ta scena je po istinitom dogadjaju snimljena...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Друже, треба само одгледати једну утакмицу и све је јасно.

 

Ako vernost znači horsko pevanje jedne dosadne pesme koju za himnu ima još jedan klub, onda se slažem. :rolleyes:

 

Informiši se o FC United of Manchester.

 

ne bih rekao to za mancesterove navijace...znam da vesthem ima najvise u londonu...i mislim da ima najvise na ostrvu...

 

 

inace,jel znas scenu iz filma kada se sorka odvija na stepenistu?kada su njih 6orica zabarikadirani i kada se sibaju sa mancesterovim navijacima?ta scena je po istinitom dogadjaju snimljena...

U Londonu da, ali u zemlji ne. Čak u Londonu postoji organizovana grupa Junajtedovih navijača, Cockney Reds.

 

Znam za scenu, ali ceo taj film je go kurac. Football Factory i The Rise of a Footsoldier su prava stvar.

 

Najčuvenija tuča ICF je bila upravo sa Red Army, na feribotu.

 

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

vesthemovih ima po celoj zemlji...ekipa koja predstavlja sve sljakere u zemlji...upravo trazim recenziju knjige...tamo se pominje velicina i snaga njihovih navijaca....slazem se da je film sranje...iz te knjige su uzeti jos neki delovi za snimanje u futbal fektoriju...i u ajdiju ima jedan dobar fajt koji se radio po vesthemoivim navijacima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti brojao navijace, i udruzenja? Pa sta, pola Birmingema navija za West Ham, provjeri ako te zanima. Ako cemo po tome onda Boca ima najvise navijaca i udruzenja na svijetu.

Jeb'o te život. Ajd idi gledaj Wolfsburg. Kad jedan od osnivača ICF kaže da je najbrojnije gostovanje protivničkih navijača na Aptonu ikada bilo 1967. kad je dolazio Mančester i da njih mrze apsolutno svi i da su najbrojniji u zemlji, ja nemam šta da dodam, već samo da napišem ovde, a ti pričaj šta god hoćeš.

 

Red Army su zajebani zato što ih ima najviše, ali naluđi su ICF, Buschwackers i Headhunters.

 

@ Trne

GSH 2 nisam gledao, kakav je?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam znao ni da postoji drugi deo...prvi je sranje,pokusaj da se ubace delovi iz penantove knjige...bezuspesno...nisu ni koristili ime ICF...nema svrhe vise pricati kojih ima vise...ja sam procitao u knjizi da vesthemovih ima najvise u londonu i da su najverovatnije najbrojniji na ostrvu,al nije to toliko ni bitno...elem,procitaj ako imas vremena neku njegovu knjigu...lik se zove Cass Pennant...jedan od vodja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vernost znači horsko pevanje jedne dosadne pesme koju za himnu ima još jedan klub, onda se slažem. :rolleyes:

 

Informiši se o FC United of Manchester.

 

 

:):):):):) Браво, пријатељу, браво. :) Чак, овим твојим постом је расправа завршена, све си рекао. :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...