Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ali moras priznati da je bolji od Koncheskog. On je stvarno ocajan. Na kojoj je utakmici Lucas bio najbolji??? To ne znam stvarno... Pazi, mozda sam ja stekao pogresan utisak, ali Lucas mi se iskreno nikada nije svidjao, pa je mozda to malo uticalo da ga okarakterisem kao ocajnog. Jbga, ako gresim, izvinjavam se unapred. Svrha svih ovih mojih postova nije bila kritikovanje igraca (osim par izuzetaka) vec prvenstveno dekicu na klupi Liverpula. Ponavljam opet, nisam navijac Liverpula, ali bih zeleo da se vrate u formu cisto da prvenstvo bude zanimljvije. Bar to mozes da postujes, posto si, ocigledno, LFC fan!!!

 

 

Од Конческог није тешко бити бољи, човек је рупчага. Лукаш јесте лош, али је у последњих пар утакмица одиграо на нивоу и скидам му капу за то, јер није лако играти после свега. Декица је ретард. Ја поштујем сваку реалну критику на рачун клуба, а у одређеним ситуацијама им се и придружујем, ако су реалне.

 

 

@ScullKrusheR само гази пичкетине плаве.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komedija. Junajted ima mlad tim, bilo je dosta povređenih igrača ove sezone, loše igraju u gostima, primaju puno golova, nekoliko utakmica su zajebali na kraju, a ipak su na vrhu. Za to je zaslužan NJKV Ser Aleks Ferguson.

Vraća se i Vejn, očekujem sigurnu prednost na prvom mestu do Nove godine, a na kraju sezone lagano osvojenu titulu i preuzimanje vodećeg mesta po broju trofeja od onog smešnog, nekada velikog kluba.

Edited by Куруз
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Довољно смо видели о вашим трофејима и играма, оставимо то по страну, ипак такав клуб није вредан помена. Још много миленијума треба да прође да се изједначе слава Ливерпула и ваше лажи. Но, то није тема.

 

 

Јебеш ове папане, следеће коло идемо у Лондон, мила мајко, ако извучемо нерешено има да певам.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...