Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

kapiram da ce mu pored privikavanja,dokazivanja veci problem biti sto ovde nece biti glavni igrac u timu...to moze da bude zajebano po njega...u ajaksu su ga hranili loptama,a ovde ce vise morati da se cima kako bi je dobio...meni je onaj emanuelson dobar igrac,otisao covek u milan...moze on tamo nesto da uradi...mada,takva spika je bila i za drentea,pa se raspada...al mislim da je on otisao jako mlad...suarez i emanuelson su otisli u pravim godinama kada treba da se ode u jacu ligu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drente je otisao kao balavac,i to u Real.A tamo balavci skupljaju lopte.Tu se on zajebao.Ova dvojica su vec manje/vise izgradjeni igraci,i mogu da se raspistolje.Ja mislim da ce Suarez biti dobar,i da ce leci Liverpulu kao kec na desetku.

 

http://www.goal.com/en/news/9/england/2011/01/28/2328064/liverpool-rejected-transfer-request-submitted-by-fernando

 

E ovo moze biti zajebano.Nezadovoljan igrac u timu,i to jedan od dva najbolja,je veliki problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar igrac , zadovoljan sam ,ako je onaj isprdak od Forlana napravio kakvu takvu karijeru u jakim ligama , onda ne vidim zasto ne bi Suarez koji je objektivno barem duplo bolji od plavushe . Dobro stoji i cinjenica da nije isto igrati u malim klubovima poput Mancestera i Atletika ili u najvecim poput Liverpula , ali nadam se da je ovo dobar potez!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Breaking News: Torres to Chelsea deal breaks down after John Terry fails to agree terms with Torres' wife!

:haha:

 

au brate ovaj Kerol je nacinio gresku zivota,u Tottenham da je presao bilo bi mu bolje tamo ima ko da ga hrani loptama(Modric,Bejl) dok u Liverpulu samo Dzerard moze to,sto znaci da Liverpul treba da pojaca vezni red i to podosta

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

По мени одличан потез Ливерпула.Добили су два одлична нападача а отарасили се незадовољног Тореса и добили за њега хрпу пара. Још да доведу неког нормалног везњака и штопера па можда и буде нешто од њих.

Нисам знао за овај култ,ја сам одушевљен!

 

http://www.youtube.com/watch?v=fDv0XjHp1Ls

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

По мени одличан потез Ливерпула.Добили су два одлична нападача а отарасили се незадовољног Тореса и добили за њега хрпу пара. Још да доведу неког нормалног везњака и штопера па можда и буде нешто од њих.

Fali im dobar jak mesar tj DMC/MC(po mogucstvu crnac),jedan veznjak koji moze da igra na obe strane i naravno stoper

e ako to sve urade moze nesto i da bude od njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...