Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Meni je bio jako antipatican.

 

Kuruze, nije bilo sanse da Pike ostane, znas i sam kakvi su Katalonci, i bolje sto je brzo zavrseno s tim, ne treba nam jos 1 Fabregas slucaj; Sahu sam gotivio, ali njega su povrede sprecavale da napravi neki veci uticaj.

 

Sto se Skolsa i Nevila tice, oni su junajtedova deca, iz samog grada i prosli sve omladinske selekcije i nisu hteli da igraju bilo gde drugde, pa na sta bi to licilo da ih Ferguson otera? Ionako su sve manje igrali kako su bili stariji i skloniji povredama, poslednjih nekoliko godina Nevil nije maltene ni igrao dok je Skols vise ulazio kao zamena. Isto je sa Gigsom, prosle godine je dosta igrao, pre svega zato sto je i takav najkreativniji CM kojeg junajted ima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта се дешава са Смитом? Јел жив тај човек уопште?

Знам да је био међ' Свракама...

covek posle lidsa poceo da se raspada...jednostavno neki igraci nisu za jake timove,tu krepavaju...za njega su totinhem,svrake,aston vila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Три меча за редом добио Л'пул. Мада, сад гледам претходне мечеве, и стоји то да добијају час једни, час други.

 

http://www.fudbal91.com/fudbalski_klubovi/poredjenje_klubova/%C4%8Celzi_vs._Liverpul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу они у врх са Даглишем на клупи јер ће он наставити да за велике паре доводи неке енглеске балване и да их форсира а странце ће да тера из екипе. Да им је Меирелеш остао сигурно би доста боље стојали на табели.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...