Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Manchester osvaja :da: Tachka.

 

Realno, da se onaj Reta Flecher nije okliznuo sam u petercu, eto gola. Da sudija nije slepac, dosudio bi penal nad Tevezom. Da je branio Leman, bilo bi 5:0 bez ove dve prilike :)

 

 

da baba ima quratz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima ovde igraca Fantasy Premier Lige neka se ukljuce u Hammers Srb Ligu!

 

Kod za ulazak je 23111-104249

 

http://fantasy.premierleague.com

 

Moja ekipa trenutno je:

James na golu, na klupi Green

Odbrana: Rio Ferdinand, Distin, Jagielka, Vidic, Melchiot

Sredina: Parker, Ireland, Gerard, Boateng, Fabregas

Napad: Ashton, Tevez, Zamora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo ljeto kad su transferi u pitanju, navikli smo na to od Engleza...

 

Totenhem je, bez dileme, odradio najbolje ovaj prelazni rok u Engleskoj, dovođenjem Bentlija, Dos Santosa, Modrića i golmana Gomeša. S obzirom da u ovih par dana očekuju potpisivanje ugovora sa Ćorlukom, rekao bih da je plasman među prve četiri ekipe neki minimum koji očekuju od ove sezone.

Mislim da Čelzi može do titule ove godine, teško da će da ponove onaj užas od početka prošle sezone... Konačno su doveli desnog beka iznad prosjeka, plus Deko na sredini...

Očekujem da Mančester dovede još nekog napadača, s obzirom da Saha vjerovatno napušta tim.

Liverpul doveo Kina, ali se tako lako odrekao Risea za male pare... Pojačali su konkurenciju na sredini i u odbrani dovođenjem Dosene i Degena, a vjerovatno očekuju i nešto od mladog Ngoga u napadu...

Arsenal na kraju zadržao sve igrače sem Hleba i Flaminija, za kojeg se znalo da napušta ekipu još na proljeće. Drago mi je što Bendtner dobija sve veću minutažu, tip jednostavno razbija...

Aston Vila nadoknađuje odlazak Melberga dovođenjem Kueljara i Šorija, za čuvanje mreže je zadužen vremešni Fridel, a na sredini će da posluži Sidvel.

Al Fajed je riješio da ove godine uradi bar malo više od konstatne borbe za opstanak, pa je tako Fulam za sad angažovao okruglo deset fudbalera, od kojih su najzvučniji Endrju Džonson i Bobi Zamora.

Siti je zadržao većinu igrača, jači su za Žoa i Ben Haima, ali ovih dana ekipu vjerovatno napušta Ćorluka.

Roj Kin i predsjednik Sanderlenda riješili da pređu na "peti stepenik" klupskog plana - izlazak u Evropu... Tainio, Malbrank, Dijuf, Čimbonda su najzvučnija među pojačanjima...

Vest Brom sigurno ne planira da se u skorije vrijeme vraća u drugu ligu, pa su tako doveli nekoliko dosta kvalitetnih igrača, među kojima su i Skot Karson, Marek Čeh(Porto) Luk Mur (Aston Vila) i Meite (Bolton).

 

I na kraju, "moj" Vest Hem... Raskinut ugovor sa Ljungbergom, koji će se vjerovatno pridružiti Bekamu u Los Anđelesu, a osim njega, ekipu su napustili Zamora, Pentsil, Ričard Rajt i Solano. Za sad jedino pojačanje je Valon Behrami, koji se sjajno uklopio u ekipu, i do sad ga je trener koristio na čak tri pozicije u timu. Ono što zabrinjava je Belami, koji poslije desetak postignutih golova u pripremnim mečevima, opet mora na mjesečnu pauzu zbog povrede.

Ove sezone se očekuje dosta i od mladih igrača koji su ponikli u klubu, što je za svaku pohvalu.

Siguran sam da će da angažuju još jednog napadača, a kao moguća pojačanja su se proteklih dana pominjali: Saha i Tristan, kao i Đibril Sise ranije.

 

 

Over & out.

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je totenhem uradio ubedljivo najbolji posao u prelaznom roku

mozda dodje i arsavin ovih dana, a berbatov verovatno odlazi u man u

liverpul se takodje pojacao tacno tamo gde je trebalo, kin i dosena ce sigurno ispuniti ocekivanja

arsenal cini mi se osetno slabiji bez hleba i flaminija, nasri ce tek za godinu-dve biti onaj pravi

 

prognoza poretka na kraju sezone

 

 

celzi

man u

liverpul

totenhem

--

arsenal

siti (ako sinavatra regulise ovo sranje koje mu se desava ovih dana i ako se to ne odrazi na sastav i igru ekipe)

 

 

---

ruku na srce, i pred pocetak prosle sezone su mnogi predvidjali totenhemu cetvrto a arsenalu peto mesto, pa je bilo sta je bilo...

mislim ipak da je ove godine zrelo da se desi ta smena

 

 

dajte i ostali svoje prognoze za izgled tabele na kraju sezone

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Totenhem i Siti su i prosle sezone nemilice trosili i dovodili pojacanja, pa ih je Vila zajebala u prvenstvu...i o5 ce da bude tako :D

 

1. ManU 2. Chelsea 3. Arsenal 4. Liverpool 5. A Villa...realno ;)

 

P.S. Bice borba za to cetvrto,nikad jaca :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm,nisam siguran u poredak.Mislim da ce i ove godine glavnu bitku voditi Celzi i Mancester,ali ipak bih dao malu prednost Celziju,imaju jaci tim,duzu klupu i nemaju "zaracenog" Ronalda.Po meni Arsenal ove sezone nema sanse,pre svega zbog odlaska Hleba i Flaminija koji su,uz Fabregasa,bili udarna snaga tima.Veliki gubitak.A Glede Nasrija se slazem sa sabre,mlad je on jos.

Liverpul ko Liverpul...nemaju sanse oni sa prvo mesto,ali ce u LS garant.A ostali...Totenhem se jeste pojacao,ali to nisu igraci kalibra najjace cetvorke.Kakav crni Corluka,sta je sa vama.Dos Santos je klinja,a i da nesto vredi kurac bi njega Barsa prodala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali bent iz totenhema je na pripremnim tekmama trpao ko lud, cenim da ce tako i nastaviti i da ce biti medju 2-3 najbolja strelca lige

mislim mali po godinama, mada, nije on vise ni tako mlad

 

cujem da je i bentli bio spektakularan u pripremnom periodu

 

a veliki adut totenhema je naravno i huande ramos

 

svidja mi se ovaj novi totenhem, voleo bih da dobro prodju ove sezone..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Елем, мој Fantasy team:

 

голмани: Алмунија, Реина

 

одбрана: Сања, Фердинанд, Кинг, Ричардс, Евра

 

средина: Нолан, Артета, Даф, Осман, Бентли

 

напад: Руни, Мартинс, К. Коле

 

Наравно, прво ми је писало "too many players from Man Utd" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какав УЕФА куп, каква ЛШ, ЕП, Олимпијада... THIS IS THE REAL DEAL!!! GLOOORYYY!!!

Да имате Fantasy италијанске лиге бирао би се и судија...

(Радомир, 16. avgust 2008 10:32)

 

Мој коментар са Б92, да не бих и овде писао...

 

Кин је манијак, пре почетка прошле сезоне је хтео Сколса на позајмицу... Опет освајамо...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...