Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Pilicarski :):):):) NOT

 

Bitno da Juventus nije pilicarski klub....

 

Come on brate...

 

Nemaju 200 ljudi po tekmi..(bar ne dok su igrali na delle alpiju)

 

Ajd' da si rekao 20.000,pa da te i shvatim ozbiljno...ali 200... :)

 

 

 

Umri budalo :evotigana:

 

Istina boli,je li groblje? :evotigana:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul doveo Dosena

 

Izvršni direktor Liverpula, Rik Pari, potvrdio je na klupskom sajtu da je Andrea Dosen, levi bek Udinezea, potpisao ugovor sa klubom iz Merzisajda. Ranije ovog meseca Redsi su povezivani sa Dosenom čija je cena 7 miliona evra, a sada je Pari dao i zvaničnu potvrdu medijima.

 

“Sada smo spremni da potvrdimo dovođenje Dosena”, rekao je Liverpulov direktor.

 

Za dvadesetšestogodišnjeg Italijana bio je zainteresovan i Juventus koji je odbio da izjednači ponudu.

 

Dosen je imao odličnu sezonu u Udinezeu gde je na 34 utakmice postigao i 2 gola, pomogavši klubu da se plasira u kup UEFA briljantnom igrom na levom boku. Igrač će i u Liverpulu zauzeti mesto na levoj strani gde će biti direktna zamena za Juna Arnea Risea koji je prešao u Romu, a rival za poziciju u timu biće mu Brazilac Fabio Aurelio.

------------------------------

 

Jel zna neko ko prati Kalco , kakav je taj Dosen , vredi nesto ?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, не баљезгај глупости.

 

Него, за почетак сам се сликао, а следећи пут кад будем ишао у БГ купујем! Не знам само да л' да узмем црвени или бели...

 

http://www.fileden.com/files/2008/6/14/195...%20hooligan.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da će Zenit da pokloni Aršavina za 12 miliona Abramoviču, iako znaju koliko želi u Barselonu da ide ...

Skolari rekao Drogbi da može da se pakuje, a u zamjenu za njega Barseloni za Etoa nudi Maludu i 18 miliona eura...

 

Dugonogi Honas Gutierez je novi igrač Njukasla.

Žo iz CSKA prešao u Mančester Siti za 24 miliona.

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, не баљезгај глупости.

 

Него, за почетак сам се сликао, а следећи пут кад будем ишао у БГ купујем! Не знам само да л' да узмем црвени или бели...

 

http://www.fileden.com/files/2008/6/14/195...%20hooligan.jpg

 

To su cinjenice brale,mozes ih ti poricati koliko zelis,one i dalje ostaju.

 

Dres je ogavan. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

То нема везе с чињеницама. За тим који је три пута био првак Европе рећи да је пилићарски је, најблаже речено, дебилизам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes malo sutra :P

 

Brate sve e to jedno subjektivno misljenje...

 

Pilicarski klub - to mi zvuci kao da je klub iz neke selendre.

 

To sto je Real igrao prvih pet kupova sampiona maltene kao jedini favorit i sve ih dobio, svaka njima cast, ali ne znaci da je MUFC pilicarski...

 

Necu vise da upotrebljavam ovaj termin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije.Zbog toga sto je u pitanju bila komparacija.Prvoj procitaj,pa onda komentarisi.U poredjenju sa Real Madridom,Mancester jeste pilicarski klub.

Реал је првих 5 титула освојио између 1955 и 1960. године, у време када је на власти био Франко, а он је навијао за Реал, што објашњава много тога.

 

Пилићарски клубови за Реал су Партизан и Звезда, а не Манчестер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,pa?Mancester nije 25 godina bio prvak svoje drzave.25 godina!!!Ejjj!!!I onda se vi fanovi Mancestera smejete fanovima Liverpula.Bog te mazo,odakle vam obraz? :)

Gledano po uspesima,trofejima,velicini,igracima,kontinuitetu...Mancester je u poredjenju sa Realom pilicarski klub (Inter paprika,Mancester pilici :) ).I mozemo tako do sutra da se prepiremo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,pa?Mancester nije 25 godina bio prvak svoje drzave.25 godina!!!Ejjj!!!I onda se vi fanovi Mancestera smejete fanovima Liverpula.Bog te mazo,odakle vam obraz? :)

 

Xex, pa i Liverpool je na dobrom putu ''suvog premijerskog qrtza.'' ;)

 

Al' pazi premier liga ti nije naša MSL.

 

Odvajkada je tu bilo žešće konkurencije: pomenuti Liverpool, pa Everton, Aston Villa, Tottenham, Arsenal, Leeds,

nekada moćni Nottingham Forest, Newcastle Utd itd itd ... mnogo aždaja u igri.

 

Ako se ne varam i AC Milan je ispadao u 2-3 navrata iz Kalča, poslednji put 80-ih,

što po nekom vremenskom parametru i nije tako davno.

 

Pominjani Partizan i Zvezda jesu pilićari za jedan Real, ali reći to isto za Man Utd je blasfemija ( izraz koji često koristiš :razz: ).

 

Bayer Leverkusen, Werder, Sampdoria, Fiorentina, Borussia Dortmund i Gladbach, AS Roma, PSG, Valencia, Sevilla ...

šta su ondak oni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebali vas pilici i krave :):P

 

Ja to vidjam samo na selu... ne tako cesto..

 

Odem jednom godisnje najvise :)

 

ZVEZDA je najbolji klub, i dont give a damn sta ko misli o tome, ja tako osecam i ko god prica suprotno serendija...

 

I za mlad klub (realno je mlad klub , tek 63 god..) ima i vise nego bogatu tradiciju i trofeje...

 

tako da vas molim da prestanete da serete po njoj jer je ona institucija...

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,pa?Mancester nije 25 godina bio prvak svoje drzave.25 godina!!!Ejjj!!!I onda se vi fanovi Mancestera smejete fanovima Liverpula.Bog te mazo,odakle vam obraz? :)

Gledano po uspesima,trofejima,velicini,igracima,kontinuitetu...Mancester je u poredjenju sa Realom pilicarski klub (Inter paprika,Mancester pilici :) ).I mozemo tako do sutra da se prepiremo.

Ливерпул није освојио титулу од 1989, а никакав авион са играчима им није пао, као што се Манчестеру десило.

Јувентус, Милан и слична боранија која намешта утакмице не заслужује да буде поменута као ни мртви Интер који није могао да освоји титулу док му је нису поклонили. Не кажем да је Јунајтед највећи клуб на свету, али никако не могу да се сложим са тврдњом да је пилићарски.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo Kukuruzavi,gde sam ja rekao da je Mancester pilicarski klub?Ja non-stop govorim da je u POREDJENJU sa Real Madridom pilicarski klub.Prica je pocela oko prelaska Snajdera u Mancester,i njegovog komentara da mu ne pada napamet da ide iz Reala.

Juventus i Milan ne zasluzuju da budu pomenuti?Ajoj Kuruze,ala si ti subjektivan. :) Ono sto sam ja izneo su ciste i neoborive cinjenice.Mancester je poceo postajati pravi veliki klub tek od 1992.Do tada su bili jedan u nizu engleskih klubova koje Liverpul sije kada god im padne napamet i ima par nekih titulica,nista vise od Aston Vile,Notingema,Evertona...cinjenica jeste da je pad aviona prouzrokovao krizu.Nema sta.Ali 25 godina krize?Idi bezi.

Dakle da vise zakljucimo ovo pricu:Mancester jeste veliki klub i to je cinjenica (ali u poredjenju sa Realom pilicarski :) ).Ali po meni,nije ni blizu velicine koju imaju Real,Barselona,Juventus,Milan,Liverpul i Bajern(dodao bih tu i Ajaks,ali jebiga,njihova liga je mnogo slabija od engleske,tako da komparacija mozda ne bi bila najobjektivnija).Razlog:kontinuitet u ostvarivanju velikih rezultata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav Snajder, kakvi bakrači ... priznaj da si jedan od menadžera K.Ronalda!

 

Kako te nije sramota da mladom Portugalcu non stop prosipaš priče da igra u pilićarskom klubu?

 

Odao si se 'tico. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa covek je u pravu.Samo bi budala iz jednog Real Madrida otisla u tamo neki pilicarski klub.

U poredjenju sa Juventusom,klub koji 25 godina nije bio prvak sopstvene drzave jeste pilicarski klub.O trofejima da ne pricamo.Svi seru po Liverpool-u,a nisu svesni cinjenice sta je Mancester bio do 1992.Kurac na biciklu.A porediti te pilicare sa Real Madridom je stvarno smesno.

 

Pa ovde ga poredjujesh i sa Juventusom, ne samo Realom, ti vishe ne znash shta jadan prichash.

 

Kuruz subjektivan? A shta si ti u tom sluchaju juventusovac? Je l' ti krivo shto ti klub dovodi tamo neke Knezevice, a shto je Manchester osvojio duplu krunu, i juri neke dobre igrache za razliku od tvog pilicarskog kluba? Kako dobar izraz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovde ga poredjujesh i sa Juventusom, ne samo Realom, ti vishe ne znash shta jadan prichash.

 

Momce,pogledaj postove i celu pricu pa ces onda primetiti da je tu komparaciju zapoceo Kuruz.Kao i uvek,u nedostatku argumenata. :da:

 

Kuruz subjektivan? A shta si ti u tom sluchaju juventusovac? Je l' ti krivo shto ti klub dovodi tamo neke Knezevice, a shto je Manchester osvojio duplu krunu, i juri neke dobre igrache za razliku od tvog pilicarskog kluba? Kako dobar izraz :)

 

A i ti si isti ko Kuruz...nedostatak argumenata po pitanju teme o kojoj se govori,i onda veoma mudro skretanje na neku sasvim drugu temu koja sa trenutnom diskusijom nema veze.

Naravno da mi nije krivo sto je Mancester osvojio duplu krunu.Osvojio je potpuno zasluzeno.Bez ikakve diskusije.

A kakve igrace juri Juventus...imas net,pa procunjaj malo.Umesto sto lupetas gluposti.

 

Ma kakav Snajder, kakvi bakrači ... priznaj da si jedan od menadžera K.Ronalda!

 

Kako te nije sramota da mladom Portugalcu non stop prosipaš priče da igra u pilićarskom klubu?

 

Odao si se 'tico. :mhihi:

 

E jebiga,otkrio si me.

Priznajem,ja sam legitimni zastupnik K.Ronalda za srpsko trziste.Posto je njegov transfer ocigledan,moj zadatak je da fanove njegovog,sada vec bivseg,kluba pripremim na ovu promenu.

Zvanicno,u trku je ukljucen i jedan klub iz nase superlige koji je veoma zainteresovan za njegove usluge.Posto je sve jos uvek u fazi dogovora,ime tog kluba mora ostati u tajnosti.Ukoliko dodje do realizacije ovog transfera,izacicemo u javnost sa zvanicnim saopstenjem.

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јувентус, Милан и слична боранија која намешта утакмице не заслужује да буде поменута као ни мртви Интер који није могао да освоји титулу док му је нису поклонили.

 

 

pa odluci se, ili:

 

a. ovi namestaju utakmice;

 

b. je savez poklonio titulu mrtvom interu.

 

 

da bude i pod a i pod b, to vec nece da moze.

 

 

za tvoju informaciju, inter je do pre mesec dana po broju trofeja bio veci klub od junajteda.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...