Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Мртви Б92, говна јеврејска. Само да они не дају мало више пара. Пичка им материна.

 

Сад ћу морати у Балкан Бет да идем, пошто они једино раде до после 12. Сва срећа па имам у комшилуку један.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo matori nije me mrzelo da slikam telefonom i postavim Arenu 3 da vidis kako je kod mene.

 

Dakle slika je skroz ok, stabilna I definitivno nije nista ruznija u odnosu na ostale.

 

Uostalom pogledaj:

 

Slika Arena 3

 

Jebiga,kod nas je ocajna.1,2 i 4 su do jaja,ali 3.je katastrofa.No,mene bole kita,imam na spratu IPTV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo matori nije me mrzelo da slikam telefonom i postavim Arenu 3 da vidis kako je kod mene.

 

Dakle slika je skroz ok, stabilna I definitivno nije nista ruznija u odnosu na ostale.

 

Uostalom pogledaj:

 

Slika Arena 3

 

Pa ok , svaka cast , ja sam na poslu dezuram , i imam neki sugavi tv , gde su svi programi super , jedino arena 3 sere . Marfijev zakon jbg... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno je mesi najbolji igrac danasnjice.kakav pritisak vacijelu utakmicu,a onakav pas.aleksis je sutnuo metodom do kurca i ona usla,rispekat za to,samo ova barsa ubi padanjem i glumatanjem,gori su od zabara.real bolji ali jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali su najbolji jebiga.Koga briga da li su pozeri,picke,i ostale budalastine.

 

Sve u svemu,zasluzeno su pobedili.Real bolji u prvih 20-ak minuta,posle toga u potpunosti bolja Barsa.Iako generalno utakmica nije bila nista posebno.Udarac za Real u svakom slucaju,cinjenica da ih Barsa ovako lako dobije i kada su u dosadasnjem delu sezone bili dosta bolji sigurno ce uticati na moral ekipe.To ce Murinjo morati saseci u korenu.

Inace,kum je izneo jednu cinjenicu vezanu za Ronalda.Ubija ga kompleks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga bolji siptari nema sta ... jedino bi ih Liverpul mogao pobediti , na Enfildu .

Ronaldo ima toliki kompleks da zaboravi da igra fudbal kad igra protiv Barse .

Odoh da spavam .

 

Hahhahhahahahah, nadam se da čak ni ti nisi toliki tupan i da se zajebavaš ovo za Liverpul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...