Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Али ипак, против јачих тимова се боље игра. Ево, на пример, против Милана. Наравно, не рачунајући одбрану која је катастрофална од почетка сезоне. Проблем је у утакмицама против осредњих екипа. Сосиједад, Билбао, ево сад Хетафе. А притом је пао и пораз од Еспањола у пријатељској пред почетак сезоне, на њиховом терену, наравно. А са друге стране, као домаћини, на 7 утакмица гол разлика 30:0!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koju veliku utakmicu ste dobili posteno ,svaku drugo mozda . Celsi , Arsenal , u par navrata Real , sve sudija kumovao sumnjivim penalima , dosudjenim i nedosudjenim i smesnim iskljucenjima . Hetafe je objasnio kako se igra fudbal . Fantastican sportski vikend , cigani izgubili , katalonski separatisti izgubili , josh kad bi Liverpul pobedio i ukljucio se u sampionsku trku bilo bi extra .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хетафе објаснио како се игра фудбал?! Тако што су једном шутнули на гол и усрало их је да је лопта ушла?

 

А да погледаш Реалов снимак од синоћ, па да онда причаш о поштењу?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koju veliku utakmicu ste dobili posteno ,svaku drugo mozda . Celsi , Arsenal , u par navrata Real , sve sudija kumovao sumnjivim penalima , dosudjenim i nedosudjenim i smesnim iskljucenjima . Hetafe je objasnio kako se igra fudbal . Fantastican sportski vikend , cigani izgubili , katalonski separatisti izgubili , josh kad bi Liverpul pobedio i ukljucio se u sampionsku trku bilo bi extra .

 

United igrao nereseno :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хетафе објаснио како се игра фудбал?! Тако што су једном шутнули на гол и усрало их је да је лопта ушла?

 

А да погледаш Реалов снимак од синоћ, па да онда причаш о поштењу?

 

Pogledao sam ceo Realov pregled , oba penala cista kao suza , jedino drugi crveni nije za crveni , ali tada je vec pitanje pobednika reseno . Obrazuj se .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bi dobro pojacanje, ne samo sto je dobar stoper vec je i tehnicki potkovan kao uostalom i svi u ajaxovoj skoli, tako da ce se odlicno uklopiti u barsinu koncepciju igre. Nego Jaroslave, Sancez mi za sada deluje kao fail, previse dribla i komplikuje i pravi neke kerefeke, a nema tu konkretnost u zavrsnici koja je potrebna vasem timu. Mozda ce se popraviti iako je vec proslo solidno vremena, ali eto ovo sto sam ga ja gledao bio mi je potpuno neubedljiv. Za razliku od recimo Fabregasa.

 

Ako real pobedi za par nedelja prvenstvo je gotovo. Ako bude nereseno ili pobedi barsa ostaje koliko-toliko otvoreno, ali real je i dalje favorit. Ako stopere budu igrali Buskec i Maskerano ocekujem masakr od strane Ronalda i prijatelja.

 

A deluje mi da ce real pobediti, u naletu su, odlicnoj formi. Barsa bi morala da nadje motivaciju i pokaze inat na slican nacin kao sto je Borusija pobedila Bajern sad skoro, sto bi se reklo: to prove a point.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Санчез има малих проблема јер није прошао комплетне припреме (играо на Копа Америка) и зато што је добрих два месеца био повређен. Само да игра константо и верујем да ће убрзо показати зашто је ту где јесте.

 

Видећемо шта ће бити са Реалом. Као што већ рекох, против јаких тимова играмо добро (Реал у Супер купу, Милан у ЛШ). И не верујем да ће овај пораз од Хетафеа да уздрма екипу. Сад ће за викенд да се упумпа Ваљекано код куће.

 

А за Вертонгена управо то. А и уосталом, кад је Барса погрешила кад је доводила играче Ајакса? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kazem da je Dusko Tosic strasan igrac, al brate mili, ovaj tener Betisa je neki teski konj, zadnjih 9 meceva bez pobede, od toga OSAM PORAZA.

Koliki debil treba da budes da shvatis da nesto ne stima pa da menjas nesto u ekipi pa makar to bio i Karelusa.

Evo kako su izgubili u zadnjem kolu.

 

http://www.dailymotion.com/video/xmm0am_real-betis-2-3-real-sociedad-27-11-11-highlights-hd-mediafire-download_sport

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...