Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Који црни други жути? За онај фаул? Прво, што му је то био први фаул (картон због приговора добио, и то баца у воду те приче "да Меси није Меси", односно све инсинуације да је заштићен), а друго што фаул уопште није био озбиљан, нити са леђа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јок, пише се о томе да се Меси фаворизује и да не може никад да добије црвени картон. Имао жути и направио два фаула који нису баш безазлени за кратко време.

 

jel zbog toga real izgubio ili zato sto je barsa bila bolja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Добро се сетио. Али, за поштовање свакако.

 

Вероватно се водио оном - ако не можеш да их победиш, придружи им се.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni jako nelogicno zvuci to kada se napise da je mesi pravio brutalne faulove...ne znam,moguce,nisam gledao,al mi jako suplja prica...ja nisam naso nigde na netu da je neko o tome pisao...ko kada bi sada procitao da je valdes dao 2 gola iz ofsajda,a sudija ih nije ponistio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi startovi,kakva iskljucenja,kakvi bakraci...covek dobio zuti zbog prigovora sto je i zasluzio,ostalo nema veze sa kaznjavanjima.

 

Не би ни Роналдо, ал' би многи други велики играчи добили.

 

Dobili bi kurac.Ni u jednom derbiju na svetu sudija glavnom igracu jedne ekipe ne bi dao crveni zbog takvih bezazlenih gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који црни други жути? За онај фаул? Прво, што му је то био први фаул (картон због приговора добио, и то баца у воду те приче "да Меси није Меси", односно све инсинуације да је заштићен), а друго што фаул уопште није био озбиљан, нити са леђа.

 

Slazem se , samo nije isti kriterijum , jel ono pre godinu dve u LS sa Arsenalom kad je Fabregas (ili VanPersi) sutnuo loptu posle zvizduka za drugi zuti ? Nije , ali opet je sudjen i Barselona je zahvaljujuci tome prosla dalje .

Tada si govorio da su pravila jasna , onda je pravilo i da je Mesi dobio drugi zuti .

Odmah kazem nije zasluzio iskljucenje, ali da se to desilo nekom drugom sudilo bi se .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...