Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Huh. Aguero je bolji bio sa loptom i bolji sut. Ovaj je prosto uvek tamo gde treba da bude i jako dobro koristi onu svoju glavudzu. Lepa kombinacija ce biti on i Diego. Diego ima jako lep centarsut i ovaj je sjajan u skoku. Samo jos malo da se uigraju. Ali jebes to kada im je odbrana blagi uzas. Jedino Domingez ume da igra u poslednjoj liniji. Mada odbrana s eprotiv reala lepo drzala. Da nije bio onaj rani crveni gusto bi bilo. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I gde gledate Real - Barsa veceras ?

Ja ne znam nikoga da ima arenu 3 kanal, a smrdljivi pacenicki gay92 je otkupio prava za ligu ali ne prenosi El Clasico vec Betis - Valensija :no:

 

 

Jedino u neku kladionicu, ali secam se proletos, nije imala igla da padne po kladionicama za Real - Barsa

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I gde gledate Real - Barsa veceras ?

Ja ne znam nikoga da ima arenu 3 kanal, a smrdljivi pacenicki gay92 je otkupio prava za ligu ali ne prenosi El Clasico vec Betis - Valensija :no:

 

 

Jedino u neku kladionicu, ali secam se proletos, nije imala igla da padne po kladionicama za Real - Barsa

oni su otkupili ono sto je manje-vise dzabana... ;)

 

jebi ga,ja necu gledati tekmu,im'm neke planove za subotu navece,al kontam da ce biti jedan od boljih derbija...nacu negde na netu neku reprizu...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL Lemmy dodjem ti pivo :)

Pojma nisam imao ovo za arenu2,3,4 a isto sam na KDS-u.

Odem sad na sajt kad tamo stoji :

Poštovani korisnici, Obaveštavamo vas da ćete od 15.11.2011. biti u mogućnosti da pratite programe ARENA SPORT 2,3 i 4 i u osnovnoj ponudi PTT KDS-a.

 

:lol:

 

odem i namestim kanale za 3min, da mi nisi rekao smarao bi se sa sugavim strimovima

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...