Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Imaju neverovatan tim i timsku igru.Najjaci su i tu nema price.Ubedljivo.Ali,i najjaci umeju da useru.A realno ce im biti tesko protiv londonskog OFK Beograda.Medjutim,ako dobro otvore utakmicu kod kuce,eto ih jednom nogom u finalu.

 

+ losijeg trenera od ove trojice , ipak proce dalje isto kao i mancester , a u finalu je sve moguce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav gol dade onaj maneken.

Ali kako je samo slozio retardniranu nista-me-ne-dotice-ja-takve-golove-dajem-svaki-dan facu posle gola.

Imam osecaj da je Ronaldo u svakom trenutku utakmice svestan toga da ga neka kamera verovatno snima.

Edited by obJan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav gol dade onaj maneken.

Ali kako je samo slozio retardniranu nista-me-ne-dotice-ja-takve-golove-dajem-svaki-dan facu posle gola.

Imam osecaj da je Ronaldo u svakom trenutku utakmice svestan toga da ga neka kamera verovatno snima.

Може му се, јеби га. Неко рече на Б92 да су у полуфиналу две енглеске, једна шпанска и једна италијанска екипа. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sledeće sezone RTS prenosi. U principu, obradovala me vest, jerbo mi ovaj B92 od 4 frekvencije ni na jednoj ne valja skroz, ali ako i Kovinjalo bude prenosio utkamice, popizdeću. :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora da znaci uopste...ovo je u potpunosti neizvesno.

Eto sta znaci dobar trener...Hidink je odradio bunkercinu,ali bas onu pravu italijansku,i nema da se ni prdne.Iako,imala je Barsa dve odlicne sanse,koje su prokletoscu Etoa i neznanjem Krkica upropastene.Nikada mi nece biti jasno to forsiranje Krkica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barselona razocarala , Mesi je jos jednom pokazao da zna da zakaze u velikim utakmicama , ali kao sto rece lemmy , klasican italijanski katanaco ne daje puno prostora , Barsa je imala 3 dobre sanse , Celsi dve , ali remi je realan rezultat .

 

Ipak jos uvek vece sanse dajem Barseloni , jer Celsi nece igrati isto na svom terenu , a to otvara mnogo prostora , sve je otvoreno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...