Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Како би то Лени Кревиц сликовито рек`о у песми:"It ain`t over `til it`s over", тако се и ја надам евентуалном пролазу Арсенала вечерас, мада ће ми и евентуална елиминација лакше пасти, јер у саставу Јунајтеда игра један од најбољих дефанзиваца Србије икада.

У сваком случају, очекујем спектакл и празник за очи, надам се да неће разочарати ни једни ни други.

У здравље! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekipa koja ima djurua u timu i ne zasluzuje da prodje...tj.prakticno je nemoguce sa takvim igracem igrati nesto vise sem vojvodjanske regionalne lige...u fk futogu bi bio na klupi...ronaldo mu je kicmu lomio,slao po burek,zlostavljao ga je...zlostavljao im je celokupnu odbranu,al njega je unistavao...onaj song ima parkinsonovu bolest...nepokretna budala...vrhunac veceri je bio kada je usao paraplegicar bendtner...vazno da je saran bolesni posle gola arsenala rekao da ce biti paklena zavrsnica...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam i rekao prosli puta,neozbiljnost Arsenala je ponovo dosla do izrazaja.Kurtonski je to tim.Al'bas kurtonski.Primiti 3 gola kod kuce,a pri tome nemati ni jednu jedinu ozbiljnu sansu,govori koliko je to slaba ekipa,koliko nisu zasluzili polufinale i koliko im je zreb bio naklonjen.

 

Posto kolega Kuruz ima zabranu postovanja do 10.maja,ucinicu mu uslugu i napisati ono sto bi on napisao da ima pravde:

GLORY,GLORY MANCHESTER UNITED! (jako mi je ovo bilo tesko da napisem,ali ipak pravda mora biti zadovoljena).

 

PRAVDA ZA KURUZA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MU je zasluzeno u finalu. Gledam sinoc, onaj maneken posle svakog kontakta leze na travu, a mali Korejanac je svaki duel koji je imao zavrsio na nogama.

Ronaldo je odlican igrac, ali se nadam da ce na kraju sezone otici iz voljenog mi kluba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti svasta.Ali bukvalno svasta.Celzi ce morati igrati otvorenije ukoliko zele proci,a tu je Barsina sansa.Sa druge strane,Barsa je znatno oslabljena neigranjem Pujola i Markeza,i tu je njihov problem:ko ce dodjavola igrati drugog stopera?takodjer,i Anri nece igrati.

Zaista moze biti svasta,nikome ne dajem prednost.Ali naravno,navijacu za Barsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce u novinama citam da anri nece igrati , danas pise da ce igrati , ko c ega znati ...

 

Mislim da ce Barselona proci dalje , mada to ne bih voleo . Objektivno imaju bolji tim i nerealno je ocekivati da ne daju gol i u drugoj utakmici .

Share this post


Link to post
Share on other sites

cim sam video da zabar sudi znao sam da ce biti sranja, sam penal je diskutabilan, ja bih rekao da je blize tome da je postojao ali dati crveni karton je stvarno kurtonski, nije zabar za utakmicu dve engleske ekipe

arsenalu su nedostajali klisi i galas, ali jbg u svakom slucaju je manu bolji

zao mi je flecera jer je celu sezonu odigrao odlicno, ali dobro igrace sledece godine u finalu :D

veceras ko zna moze da bude produzetaka a mogu i da pljuste golovi, ali mene nekako vuce na 2:1 za celzi

u svakom slucaju protivnik nije bitan jer moramo da pobedimo u svakom slucaju

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa skoro svim, ali penal diskutabilan... hahahahahaha... bio je i vishe nego ochigledan i za crveni karton. mozda flecher nije to namerno uradio, ali start je definitivno bio za crveni.

roseti smrdljivi je pokrao nekoliko puta arsenal u prvom poluvremenu, a najvishe kod "faula" van persija posle kojeg je cigan dao gol.

 

zao mi je malog gibsa, zasrao je kod prvog gola, ali je dobar igrach. u prvoj utakmici mu ronaldo nije prdnuo.

najloshiji su sinoc po meni bili song (kao i obichno) i djuru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, ја синоћ рекох да се надам да неће ниједна екипа разочарати али Арсенал ме је демантовао.

У свим елементима игре су били надиграни, почев од одбране коју ове сезоне немају, напада који је био потпуно одсечен, до оног најважнијег елемента тобџијске игре, а то је средина терена и не треба заборавити, недостатак правог вође у тиму.

На средини их је Манчестер просто појео!

За 180 минута двомеча, свега два озбиљна шута ка Манчестеровом голу су више него поражавајући податак.

Са друге стране, треба бити реалан, па признати да је Арсенал целе сезоне кубурио са повредама играча, тако да је и пласман у полуфинале за овако младу екипу у стварању велики успех.

Штета што Аршавин није могао да игра, верујем да би он учинио полуфиналне мечеве далеко узбудљивијим.

Осврнуо бих се још само на пенал и искључење Флечера.

Одлука је крајње дискутабилна, чак се на успореном снимку види да је Шкот прво избио лопту, дакле дошао је први до ње, па тек онда рекао бих под инерцијом пре, него зато што је желео, покосио Фабрегаса.

Тако да се поставља питање да ли је имало смисла уопште досуђивати пенал, али јбг шта друго очекивати од судије Жабара. :)

У сваком случају, учинио је велику услугу противнику Манчестера у финалу, а чини ми се да ће то поново бити Челси, иако су резултатски у незавиднијем положају и морају да јуре победу.

Живи били, па видели вечерас! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ne lupetajte vise gluposti sa tim "engleskim i italijanskim" penalima.Sta treba sudija,cekati da neko umre da penal bude sudjen?Penal je cist ko suza.Fabregas je bio u gol sansi,Flecer poslednji igrac odbrane,vukao ga je rukom,sa obe noge ga startovao,i ajd' cao.Kakav bre crni zabar,ovo/ono...ne baljezgajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cim sam video da zabar sudi znao sam da ce biti sranja, sam penal je diskutabilan, ja bih rekao da je blize tome da je postojao ali dati crveni karton je stvarno kurtonski, nije zabar za utakmicu dve engleske ekipe

 

Penal chist k'o suza, stvarno ne znam sta je degen hteo da uradi. No, kao fan Mancesta, i ja bih mu dao samo zuti :D

 

Ronaldo je sinoc objasnio igrom, ali me opet njegovo ponasanje nakon datog gola, izvedenog dobrog slobodnog i sl. i dalje tera da poludim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

срамота је ово, није барса заслужила финале. свака им част за карактер, ал ипак је челзи био бољи + оштећен је за једно 3 пенала.

Edited by Prisoner of Dreams

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...