Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Bajern čoveče Bajern :haha:

 

ako ćemo pošteno, Mančester ima finansijskih problema i trebaće mu par godina da to reši, dok će Bajern potrošiti Boga oca u letnjem prelaznom roku, to se odavno zna.

 

Mislim, verovatno neće u Bajern niti bih ja to voleo, ne mirišem Murinjov način igre, ali on je budala ako ode u Mančester ove godine.

:da:

 

i ja se slazem da je Lev najlogicnije rjesenje,ionako je repku zasnovao na bajernovim igracima pa bi mu integracija pala prelako,ali sumnjam da ce ga svabe lako pustiti sa mjesta selektora.ja bih licno najvise volio da hidinka,ali izgleda da je njemu k'o bubregu u loju u turskoj,u usta ga jebem.kakva steta za klupski fudbal sto ima fetis sa repkama.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od njega moze uciti samo o potkupljivanju sudija,anabolickim steroidima i zvakanju Orbita.Tu je Ferguson bolji.Za fudbal je ipak Murinjo doktor nauka u poredjenju sa ovim izlapelim matorcem.

 

:haha:

 

 

kuruze,ne prdi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od njega moze uciti samo o potkupljivanju sudija,anabolickim steroidima i zvakanju Orbita.Tu je Ferguson bolji.Za fudbal je ipak Murinjo doktor nauka u poredjenju sa ovim izlapelim matorcem.

 

Koliko hejta ... cccc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od njega moze uciti samo o potkupljivanju sudija,anabolickim steroidima i zvakanju Orbita.Tu je Ferguson bolji.Za fudbal je ipak Murinjo doktor nauka u poredjenju sa ovim izlapelim matorcem.

 

CIA, FA, Vatian, Tole, Amerika, EU, FSS, zavera protiv Liverpula, Bari, Tokio, mito i korupcija.

 

Aj ne lupetaj više.

 

Onaj Čelsi... Ne verujem koji slepci...

 

Očekivano 0-2, svima sam govorio da nema šanse da dođe 1-1 ili 4+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pogledah snimak Čelzi - Kopenhagen, stvarno svašta, ovi se igraju sa Dancima kao sa decom, ali nigde gola. Zato su na sredini životinje, i malo bolja realizacija vodi Čelzi u finale.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Mogao je pasti gol, Žirkov i Tores su imali dobre prilike, ali Drogba i Anjelka su svaku uništili. U svakom slučaju odlična igra.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево како бих ја прижељкивао жреб.

Шахтјор-Челзи

Барса-Интер

Реал-Манчестер

Тотенхем-Шалке

 

Ценим да би Шахтјор-Челзи био много добар пар. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

meni je logično da će da guraju četiri tima iz četiri zemlje u polufinale

 

dakle Englezi idu jedni na druge, a možda i Španci

 

 

EDIT: Napred ŠAHTJOR!

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...