Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Kako je lepo gledati Mančester - Čelzi posle one domaće katastrofe od fudbala danas.

 

razlika je neverovatna...ko tenis i ping-pong...

Чист пенал за Челси над Рамиресом.

jeste,bio je...al zbog teatralnih padova toresa po 16tercu mi je drago sto nije dosudjen...

 

Voleo bih finale Real-Mancester , navijao bih za Real , mada mi ne bi bilo zao ni da Mancester uzme .

Celsi nema sanse , mali su klub , ocigledno je Ferguson naucio od Dalglisa kako se pobedjuje Celsi na Stamford Bridzu .

 

barsa manc bi bilo odlicno finale...barsa danas sa pola snage...pletu po terenu k'o ludi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не знам шта серете за шпанску лигу. Реал и Барса су јачи од целог Премијершипа заједно,Валенсија није ништа гора од Арсенала,Ситија,Ливерпула а убеђен сам да би и Виљареал у међусобном дуелу покидао Сити,а борио се и са нпр. Ливерпулом итд.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не знам шта серете за шпанску лигу. Реал и Барса су јачи од целог Премијершипа заједно,Валенсија није ништа гора од Арсенала,Ситија,Ливерпула а убеђен сам да би и Виљареал у међусобном дуелу покидао Сити,а борио се и са нпр. Ливерпулом итд.

Znas da te gotivim i sve to,ali DAL SI TI NORMALAN :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne trabunjaj. Kakav Viljareal, kakva Valensija, trećerazredne ekipe.

 

Тај трећеразредни Виљареал ће да освоји ЛЕ,такмичење из којег су рецимо Сити и Ливерпул испали. То што је Сити купуо гомилу играча не значи да су добар тим,Ливерпул са онаквом одбраном и не треба коментарисати... Уосталом,причајте шта хоћете,шпански тим ове године осваја ЛШ,тако да причи о Примери као смешном такмичењу нема места.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не знам шта серете за шпанску лигу. Реал и Барса су јачи од целог Премијершипа заједно,Валенсија није ништа гора од Арсенала,Ситија,Ливерпула а убеђен сам да би и Виљареал у међусобном дуелу покидао Сити,а борио се и са нпр. Ливерпулом итд.

Истина, Енглези се само превише форсирају. Постоји тај стереотип у задње време да било ко да је првак Европе или било шта да се догађа да је Барселона најбољи клуб, неко од играча из Барселоне најбољи фудбалер света, а енглеска лига најјача иако ту играју пацери попут Вигана, Блекбурна, Стоук Ситија и сл. Лично, ја не волим шпанску лигу да гледам уопште, па ми је енглеска интересантнија, али је чињеница да су у Енглеској смешније одбране.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekim pacijentima je logika na nivou kokoske .

Znaci ako je Porto uzeo pre par sezona LS , Portugalska liga je jaca od Engleske ? Ne laprdajte . Premijer liga je najjaca .Ko drukcije kaze klevece i laze.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Engleska liga jeste najjaca,ali samo zbog toga sto su klubovi iz drugog dela tabele jaci od spanskih.Dakle,Vigan,Blekburn,Sanderlend...su jaci od Osasune,Almerije,Rasinga.Kada se gleda jacina lige,gleda se u kompletu,a ne samo prvih 5.I po tome premijer liga jeste najjaca.Ako gledamo prvih 5,Barsa i Real su jaci od kompletne engleske lige zajedno,dok su recimo Valensija,Viljareal,Atletiko Madrid ili Sevilja podjednako dobri kao Totenhem,Mancester Siti,Everton ili Liverpul.

No,sve se to vrti u krug.Seria A bila najjaca,dok su englezi bili go kurac.Sada je obrnuto.Spanci su imali najjacu ligu pre nekih 11.godina.Svako ima svoj period.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabavna utakmica.

 

I da ostane trag:

 

"Ako Čelsi večeras izgubi, dok budu išli ka svlačionici, razmišljaće o tome kako su bili fantastični, ali nisu bili posebni."

 

Ovaj čovek bi trebalo da objavi knjigu na kraju karijere, bio bi prodavaniji od Vesne Radusinović.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

На Напалм Дет теми је неко спомињао да је дотични виђен у њиховој мајци и да је, уствари, тврдокорни металац. Могао би неко да га позове (контактира РТС) да се учлани овде.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...