Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Nemoj da se vredjas, i ja navijam za mancester :bigblue:

Svejedno se nadam pobedi, samo sa barsom se ne treba nadigravati, vec bunkerica pa u kontre/polukontre. Sa realom je malo drugacije, tu me ne bi toliko cudilo da mancester dobije. Bice zanimljivo videti koju taktiku ce stari lisac da spremi. Dosta zavise stvari i od eventualnih povreda, suspenzija, trenutne forme, samopouzdanja...

Ipak se 1 utakmica igra, i to na Vembliju, a smatram da mancester ima igrace koji mogu da rese mec 1 potezom.

Ali, otom-potom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protiv Barselone treba igrati onako kako je igrao Skolarijev (mislim da je on bio tada na klupi) Čelsi onomad kad su pokradeni. Ne bunker, ne nadigravanje, nego agresija od prvog momenta, da ne mogu da dišu mali cigani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protiv Barselone treba igrati onako kako je igrao Skolarijev (mislim da je on bio tada na klupi) Čelsi onomad kad su pokradeni. Ne bunker, ne nadigravanje, nego agresija od prvog momenta, da ne mogu da dišu mali cigani.

 

Bio je Hidink,a upravo on je igrao bunkercinu pa na kontre.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je Flecer propustio,ne Kerik.A cini mi se da i Pike i Dani Alves nisu igrali zbog toga...ili neka povreda bese.

 

ne brišu se kartoni za finale. brišu se samo za sledeću sezonu. Pike i Alveš nisu igrali jer ih je Gvardiola odmarao. zbog kartona u revanšu sa Šahtjorom nije igrao Inijesta.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...