Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Real dominantno pogazio ove engleske ustase,steta sto ima nisu jos 2-3 komada uvalili.Paprika klub je suntavilo,od tamo nekih Salke sodercina dobiti 5 komada je dokaz mafije.Leonardo je smesan,za njega je Kosanovic trenercina.Ipak,svaka cast Dekiju.Majstor.

U svakom slucaju,Real ili Barsa lagano uzimaju LS.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad dođoh iz Sport Kafea, sa zarađenih 8€ na predivnim utakmicama koje su se imale prilike videti večeras. Realova pobeda nad engleskim anonimusima je bila očekivana, iako ne manje prijatna, ali guženje cigana u sred Milana sa 5:2, i to posle one ložane iz prvog minuta - to je bila milina gledati.

 

Inače, Aca je pobedio kao i uvek:

 

"Oba tima mogu da izgube, ali samo jedan može da bude poražen."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,i ja mislim da je Mancester finalista.Kao sto sam vec rekao,po meni prolaze Celzi.Em imaju prednost domaceg terena,em su klub sa tradicijom i znaju igrati velike utakmice,za razliku od ovih londonskih sabana.Salke je smesan,tu uopste ne vredi ni davati komentar.Od njih samo moze izgubiti Donatelo.Ali ipak,Real i Barsa su apsolutno najbolji timovi na svetu,bez ikakve konkurencije,i potpuno je realno da neko od njih uzme.E sada jebiga,uvek moze biti nekih iznenadjenja,fudbal je to,lopta je okrugla,picke materine.Polufinale ovogodisnje LS je realno finale.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам зашто сви отписују Шахтјор. Ипак су они избацили једну Рому. Можда нису велики клуб са традицијом као Верона,али нису за отписивање.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice tesko sa Celsijem, ipak su oni naprzeni za LS a mislim da je Junajtedu bitnije da zadrzi prednost u PL. Ipak, ako dodju do finala moze svasta da bude, iako je Real/Barsa veliki favorit naravno, pre svega jer iako Mancester slabije igra ove sezone i dalje mogu da pobede svakog ako im je dan, a i svi znamo kako su Englezi naprzeni kad igraju na Vembliju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rejal je sad rasterecen,izduvase ga za titulu,jedina preokupacija im je Liga Sampijona sada,znao sam da ce doderu juce.Isto kao i Celziju,koji je pobedio Fergusonceta u proslom derbiju,tako da manju prednos' danas dajem njima.

Al obe utakmice veceras ce budu zajebane.

Moze lako da se desi i Mancester i Barsa dizduvaju,'bem li ga,ce vidimo.

Sahtjor nije za zajebavanciju,a Barsina odbrana opet u kurcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...