Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

ma jebe mi se za oba tima , najvaznije je da cmizdre ona 2 ljigava majmuna glavata . barsa ih je posteno nadmudrila , messi u naletu ocitao lekciju i to je to . vise srece kraljevskom timu neke tamo sledece sezone .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsenal finale iskljucenje, Celsiju nedosudjena 4 penala , opet Arsenal crveni i penal , sad smesno iskljucenje Pepea .

Recept za uspeh , plati sudiju , nek se igraci sto vise foliraju i simuliraju - Barselonina skola fudbala .

Ovo sto gledamo je Ljiga sampiona .

 

U finalu naravno navijam za veci klub - Mancester i predstavnika jedine jake fudbalske zemlje gde se ne igra pickast fudbal . Mada mislim da nemaju sanse , zato sto su igracki slabiji , ali i ako Ferguson smisli taktiku , ne moze protiv sudija .

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzena pobeda Barselone.Real je pickasto igrao na svom sopstvenom terenu,kao da u gostima igraju.Nisu tri pasa sastavili,a o sansama da ne pricamo.Pepeov crveni je mogao biti,a i nije.Ali mesario je celu tekmu,kao doduse i svaku jebenu utakmicu koju igra,sam je kriv moron.Vise bih voleo da Real prodje,samo zato sto sam apsolutno siguran da bi oni odrali mongoloidna govna u finalu,a Barsi ce biti teze.Ali to je u ovom momentu cudo.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam rekao cudo,mislio sam na prolazak Reala.Naravno da Mancester ima sanse protiv Barse.Vembli,Engleska,vec jedno izgubljeno finale...jeste i tu Barsa favorit,ali sam siguran da bi ih Real oprao bez problema,dok za Barsu nisam bas toliko siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto im Mancester lezi,cesto su ih kresali,a Murinjo je vise dimenzionalan,za razliku od Gvardiole koji je jedno-dimenzionalan,a takve likove Ferguson cita i mnogo ga je teze dobiti.Apsolutno sam siguran,koliko god Mancester bio losiji sada nego u 2009.,da ce Barseloni biti neuporedivo teze dobiti ih.No dobro,mozda i gresim...pogresi covek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,pricao sam i da je zreb dirigovan,i da je Mancester satanisticki klub a da Ferguson krka igrace konjskim steroidima,da je Iron Maiden tesko govno od benda,da je Jesica Alba ocajna riba...ako neko ne kapira provokacije onda mi nije jasno sta koji kurac trazi na Yumetalu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једноставно ми не лежи овај дерби. Не волим ни Реал ни ова каталонска говна. Тим Реала са Карлосом, Јером, Раулом у најбољим данима је гледан са уживањем, а ово дрвљење курца са Кристијаном је чист идиотизам.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ +1

 

ovo mi je jedna od gorih utakmica koje sam u zivotu gledao,sto je paradoksalno kad se pogleda kakve igrace ova 2 tima poseduju,ali nije to to...

Barsa je u prvih 20 minuta imala preko 50 pasova unazad,sta reci dalje,na prste mogu da se nabroje izvrsene akcije,puno padanja,za gotovo svaki kontakt zuti...za mene kao fana Premijer lige ovo je smesno i teatralno....

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једноставно ми не лежи овај дерби. Не волим ни Реал ни ова каталонска говна. Тим Реала са Карлосом, Јером, Раулом у најбољим данима је гледан са уживањем, а ово дрвљење курца са Кристијаном је чист идиотизам.

to su bili dani . nego,

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=04&dd=28&nav_id=508883

 

pizda , jos se nadovezuje na ovrebra . ali ljudi primecuju mnoge stvari...

 

ti momak treba da te je sramota sto od fudbalera pravis masine za mlataranje rukama i nogama, iskljucivo u cilju sprecavanja igranja fudbala. Radis u najtrofejnijem klubu na svetu a na domacem terenu igras bunker, Kaka ti sedi na klupi, a Pepe igra napred? Takvu taktiku je i sahtjor sramota da primeni. Principe koje drugima prepisujes sam prvo primeni, pa izgubi casno ili dobij srecno, jer oni su bolji. Veliki intelekt, mali covek. Real zasluzuje nekog veceg.

 

Treba ovo neko da mu kaze.

(kristijano ronaldo ili mesi ?!, 28. april 2011 01:01)

 

ako tebe nije sramota? Vecu kukavicu u zivotu nisam video...Da je Murinjo ispao musko i odigrao hrabro utakmicu nista ne bi bilo...ni pljuvanja ni zlih komentara, ali... Covek izadje na teren bez centarfora, Pepe igra veznjaka(cak u jednom momentu je i najistureniji igrac Reala)... I to bi sve bilo ok da je trener recimo neke prosecne ekipe koja eto igra sa velikom Barselonom, ali cika je trener najtrofejnijeg kluba ikada, ima pola milijarde eura vrednosti u igracima i igra bunker pred svojim navijacima...sta dalje reci...veliki takticar, svaka mu cast...

(Komarac, 28. april 2011 00:39)

 

sustina . pritom se stalno nesto buni gmaz ciganski . valjda ce shvatiti jednoga dana da ovo sto on cini je antipropaganda fudbala . nabedjeni trener , nije ni do kolena jednom gvardioli ili fergusonu...a i mnogim drugima (manje poznatim trenerima) .

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...