Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Barselona je bila jaka i pre 30 godina,kada su dovodili velicine kao sto su Krojf i Maradona.Danas mnogi optuzuju Real za konstantno kupovanje zvezda i trosenje brda love,a oni to rade samo kada ime je na celu manijak Perez,dok Barselona to manje/vise radi kroy celu istoriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

barsa pravi svoje igrace...ulazu kada treba,pa im se mnogo vise isplati...real dovodi sta stigne,pa mladi ne mgu da dodju do izrazaja...koliko samo ima dobrih igraca koji ne mogu da dodju do iskustva,koji sede jer nekog placaju trilijardu evra,pa im je cilj da igra...sto je i logicno...al samo ako je u formi...al ti mladi igraci nisu tako medijski propraceni tako da bi odmah neko rekao kako su supci,a nije ih ni pogledao...i jos je dobar skauting barse...mesija su doveli sa 13-14 godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je bila na rubu ispadanja,sta lupas?Najgori su bili na poslednjoj Van Galovoj polusezoni,pa ih je Antic preuzeo i na kraju vratio u vrh.Prati fudbal,nemoj lupati gluposti.

 

 

 

 

Не ложи се, Леми. Тад их је Антић и спасио.

Edited by Нарсил

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rub ispadanja iz lige nije kada budes 15. na polusezoni a na kraju zavrsis 5.,vec kada do pred sam kraj izvlacis dupe.Brkas pojmove...ili nisi upucen,pa se foliras...Kovinski folirant...

 

:haha: :haha:

 

 

 

Не знам да ли си свестан о ком клубу ми причамо и да то спашавање дупета (за које је првенствено Антић заслужан) није примерено истом. Али, добро. Углавном, поента је да тада људи нису навијали за Барсу. :haha: у толикој мери као данас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha! Gvardiola i Ferguson u istom rangu? Daj, ne zajebavaj... I jos je Gvardiola bolji trener od Murinja?! Murinjo je osvojio LS sa Portom - to Gvardiola moze samo da sanja...

nisam rekao da su u istom rangu , to ti tumacis tako . desamp je lako te godine mogao da bude prvak sa monakom , a ljupko petrovic je inace osvojio LS (kup sampiona) sa zvezdom .

murinjo je najprecenjeniji trener danasnjice , shvati to .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kovinac

Naravno da nisu.Isto kao sto niko nije navijao za Mancester pre 95-96,jer su bili kurton klub.A u to vreme je npr.pola Tempa bilo o Juventusu.Jebiga,fudbal je kao i muzika.Taj ko je u odredjenom periodu najuspesniji,privlaci najvise paznje i navijaca.Sasvim normalno.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kovinac

Naravno da nisu.Isto kao sto niko nije navijao za Mancester pre 95-96,jer su bili kurton klub.A u to vreme je npr.pola Tempa bilo o Juventusu.Jebiga,fudbal je kao i muzika.Taj ko je u odredjenom periodu najuspesniji,privlaci najvise paznje i navijaca.Sasvim normalno.

 

Слажем се. Али је то срање. Људи су почели масовно да навијају за и за јебени Манчестер Сити. :rolleyes:

Изем ти ја то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nisu.Isto kao sto niko nije navijao za Mancester pre 95-96,jer su bili kurton klub.A u to vreme je npr.pola Tempa bilo o Juventusu.Jebiga,fudbal je kao i muzika.Taj ko je u odredjenom periodu najuspesniji,privlaci najvise paznje i navijaca.Sasvim normalno.

 

Zavisi.

Ja sigurno za United ne bih navijao da http://en.wikipedia.org/wiki/Eric_Cantona nije igrao za njih.

Tako se klinci danas loze na Mesija.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,i ja sam za Juventus poceo navijati zbog Vijalija i Ravanelija,a ne zbog kluba.Mislim,kako da klinja od 10-11 godina odoli navijanju za napadacki tandem u kojem je jedan celav a jedan sed. :rockdevil: Isto vazi i za Kantonu,klinja vidi smekera sa dignutom kragnom kako psuje sudiju,i to je to.Automatsko lozenje!Sve je to normalno i pripada odredjenom vremenskom periodu,igracima sa kojima poistoveti klub ili uspehu odredjenog kluba u tom periodu.

 

Слажем се. Али је то срање. Људи су почели масовно да навијају за и за јебени Манчестер Сити. :rolleyes:

Изем ти ја то.

 

I Celzi.Ali to tako ide.Nije ti ovo lokalno navijanje za Zvezdu ili Partizan,koje ucis od malih nogu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I Celzi.Ali to tako ide.Nije ti ovo lokalno navijanje za Zvezdu ili Partizan,koje ucis od malih nogu.

 

 

Код мене је учење од малих ногу било навијање за Ливерпул. С обзиром да у породици нико не навија ни за Партизан ни за циган малу. Тако да сам прво научио шта значи "Ливерпул", а после пар година за Партизан. И сад да ме неко пита како сам одабрао Југ - не бих знао да му кажем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da se setim zasto sam poceo za zvezdu da navijam, mozda kao kontra caletu koji je grobar :bigblue:

 

Za mancester iz istog razloga kao i 23/16, tad sam zavoleo i engleski fudbal uopste. Doduse, svidjalo mi se i kako Ferguson dere orbit :haha:

Sve je to normalno, neces kao klinac sigurno da pocnes da navijas za notingem forest zato sto su osvojili KS pre 50 godina. Svejedno, ne mogu da kazem da mi ne smeta kad neko sad pocne da prica kako je npr celsi veliki klub...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga,to su isto govorili fanovi Liverpula za Mancester pre 15 godina.

 

 

Сећам се транспарента "Вратите се кад скупите 18". И они се вратише. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али зато...

 

20091203_123340_dont_be_nosey.jpg

 

 

Ali mancester je bio veliki klub i pre Fergusona, istina nisu dugo osvojili premijer ligu, ali u slicnoj situaciji je sada liverpul pa niko ne dovodi u pitanje velicinu kluba i njegovu tradiciju.

 

Јунајтед је био го курац пре Фергусона. Он им је донео скоро све титуле у лиги, све три ЛШ и већину славе. Пре њега титулу нису видели 25 година.

Edited by Нарсил
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mancester je bio veliki klub i pre Fergusona, istina nisu dugo osvojili premijer ligu, ali u slicnoj situaciji je sada liverpul pa niko ne dovodi u pitanje velicinu kluba i njegovu tradiciju.

 

 

:da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mancester je bio veliki klub i pre Fergusona, istina nisu dugo osvojili premijer ligu, ali u slicnoj situaciji je sada liverpul pa niko ne dovodi u pitanje velicinu kluba i njegovu tradiciju.

 

Bio je kurac.Bio 5-6 klub u Engleskoj,a u Evropi je bio bitan koliko i Fejnord.Cak i prvih 5-6 godina sa Fergusonom su bili go kurac.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

Јунајтед је био го курац пре Фергусона.

 

Сутра мало. Није да их волим, али се не може оспорити величина. Не заборавите чувену генерацију која је страдала у авионској несрећи после утакмице у Београду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...