Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Ja mogu da shvatim da neko ko navija za Liverpul bas ne voli Junajted, al' budite bar malo objektivni... Cinjenica je da je Junajted bio veliki klub i pre Fergusona, drugo je sto se to vama mozda ne svidja...

 

Klub koji je bio 5-6 klub svoje zemlje,a u Evropi je na nivou Fejnorda i Seltika,nije veliki klub.Ja mogu da shvatim da neko ko navija za Mancester nije objektivan,ali Junajted nije bio veliki klub pre Fergusona,drugo je sto se to vama mozda ne svidja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Селтик није велик клуб??? Ау, брате, је л' постоје за тебе велики клубови сем Јувентуса, Реала, Ливерпула, Звезде?

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoje.Zato sto su to veliki klubovi.Seltik,Fejnord i PSV nisu veliki klubovi.U tom slucaju bi bili u istom nivou sa Milanom,Realom,Liverpulom,Juventusom ili Bajernom,sto nema veze sa realnoscu.

Verona je tek go kurac od kluba.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoje.Zato sto su to veliki klubovi.Seltik,Fejnord i PSV nisu veliki klubovi.U tom slucaju bi bili u istom nivou sa Milanom,Realom,Liverpulom,Juventusom ili Bajernom

Klub koji je bio 5-6 klub svoje zemlje,a u Evropi je na nivou Fejnorda i Seltika,nije veliki klub.

 

Na kom mestu u domacem prvenstvu su liverpul, odnosno juventus?

 

Kad posmatras iz konteksta samo jednog vremenskog perioda, vidis kako nerealno stvari ispadaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mancester je do pojave Fergusona bio 5-6 klub po ukupno uzetim trofejima u svojoj zemlji,a ne po mestu na tabeli.Velika razlika.Sa druge strane,Juventus je i dan danas najtrofejniji italijanski klub,a Liverpul najtrofejniji engleski.

Svejedno,ja ni nisam rekao da Mancester sada nije veliki klub,vec da nije bio do dolaska Fergusona.Tacnije i u prvih 5-6 godina Fergusonovog rada su bili go kurac.Danas se mi smejemo Celziju,ali kako stvari stoje nasa deca ce ih smatrati velikim klubom,dok cemo mi govoriti ovo sto ja sada govorim o Mancester Junajtedu.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Манчестер је пре Фергусона имао једну ЛШ и 7 титула у Европи. По тим стандардима је један Хамбург велики клуб.

 

Штета што је Роналдињо отишао у курац, он је господин, уметник и неупоредиво бољи фудбалер од малог пацова.

 

Пфффф.

 

verovatno da ne bi navijao za dva gubitnicka tima. to mi je nekako najlogicnije.

 

Буци,буци.

 

У финалу се навија за Барсу,срамота је да тим коме је Бербатов ударна игла освоји ЛШ.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Манчестер је пре Фергусона имао једну ЛШ и 7 титула у Европи. По тим стандардима је један Хамбург велики клуб.

 

 

 

Пфффф.

 

 

 

Буци,буци.

 

У финалу се навија за Барсу,срамота је да тим коме је Бербатов ударна игла освоји ЛШ.

:haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Narsil

Prvu LS je mancester uzeo 1968. Za ostalo sam vec odgovorio.

 

У праву си за ово, рачуница ми је била погрешна. Али Јунајтед пре Фергусона свакако није био фудбалска величина каква је данас. Јесу они имали сјајне играче и по коју титулу, али Фергусон је од њих направио величину. Све пре њега се не може назвати великим. Осредње да.

 

Такође не сматрам Селтик великим клубом. Као ни Ренџерс. Освајати десетине титула у тој лиги је лагани рад. Сваке године се прошетају кроз исту, а у Европи не могу никад ништа да ураде. Јебеш и лигу и клубове. ПСВ је го курац, Ајакс је тамо за све њих фудбалски гигант.

 

У Италији је Јуве бог и батина по питању титула, а Милан по освојеним титулама у Европи.

 

 

Најгоре од свега је што су гиганти попут Јувентуса, Ливерпула, Ајакса, потонули, а о Челзију, Ситију и сличним говнима се говори као величинама.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barselona je za Celzi i Siti (pa i za Mancester Junajted)klubcina,i smesno je stavljati ih u isti kos.Dok su fudbaleri Celzija i Sitija igrali 8.ligu sa skotskim stoperima koji napucavaju u protivnicki sesnaesterac,u Barseloni su cepali Krojf i Maradona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Celzi i City, al kako moze Barsa pre '90 da bude klubcina u poredjenju sa Mancesterom iz istog perioda? Do tada je Barsi najveci uspeh u Evropi bio sto su izgubili u finalu KES-a, dok je Mancester vec imao jednu titulu. Dok je u domacem prvenstvu Barsa imala neznatno vise osvojenih titula, dve ili tri.

Edited by Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barselona sve nije imala periode kad je osvajala jednu titulu na svakih 20 godina. Sto se domacih titula tice, sad pogledah bas, Barsa ih je imala 10 a Mancester 7. Za 80 godina takmicenja mizerna razlika.

 

Mada ne znam ni sto se prepiremo nesto oko ovoga. Mislim poserem se na kriterijum, svi koji su pre '90 osvajali nesto su veliku klubovi, svi ostali su go kurac. To dodje nesto kao anti trip u odnosu na klince koji danas drkaju na Celzi i City ili sta? I sto bas devedeseta? Evo ja cu sad da tvrdim da su timovi koji su osvajali titule pre '73 jedini veliki timovi u Evropi, a da su svi ostali go kurac. Na stranu sto cenim da se niko od ovde prisutnih ne seca ni jedne utakmice pre eventualno 90/91.

Edited by Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barselona sve nije imala periode kad je osvajala jednu titulu na svakih 20 godina. Sto se domacih titula tice, sad pogledah bas, Barsa ih je imala 10 a Mancester 7. Za 80 godina takmicenja mizerna razlika.

 

Mada ne znam ni sto se prepiremo nesto oko ovoga. Mislim poserem se na kriterijum, svi koji su pre '90 osvajali nesto su veliku klubovi, svi ostali su go kurac. To dodje nesto kao anti trip u odnosu na klince koji danas drkaju na Celzi i City ili sta? I sto bas devedeseta? Evo ja cu sad da tvrdim da su timovi koji su osvajali titule pre '73 jedini veliki timovi u Evropi, a da su svi ostali go kurac. Na stranu sto cenim da se niko od ovde prisutnih ne seca ni jedne utakmice pre eventualno 90/91.

 

 

 

'Ајде не сери, кеве ти. Поента је да је Манчестер пре Фергусона био осредњи тим у Енглеској, а за његово време су постали величина. Не знам што је то толико тешко да се скапира.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Проблем је што мислите да мањи тимови могу да порасту, али не и да велики постану мали, па и даље живите у илузијама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Проблем је што мислите да мањи тимови могу да порасту, али не и да велики постану мали, па и даље живите у илузијама.

 

 

А ти си се из тих илузија на време извукао па сад живиш у вртлозима изобиља.

 

chievo_verona2.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barselona sve nije imala periode kad je osvajala jednu titulu na svakih 20 godina. Sto se domacih titula tice, sad pogledah bas, Barsa ih je imala 10 a Mancester 7. Za 80 godina takmicenja mizerna razlika.

 

Mada ne znam ni sto se prepiremo nesto oko ovoga. Mislim poserem se na kriterijum, svi koji su pre '90 osvajali nesto su veliku klubovi, svi ostali su go kurac. To dodje nesto kao anti trip u odnosu na klince koji danas drkaju na Celzi i City ili sta? I sto bas devedeseta? Evo ja cu sad da tvrdim da su timovi koji su osvajali titule pre '73 jedini veliki timovi u Evropi, a da su svi ostali go kurac. Na stranu sto cenim da se niko od ovde prisutnih ne seca ni jedne utakmice pre eventualno 90/91.

 

 

'Ајде не сери, кеве ти. Поента је да је Манчестер пре Фергусона био осредњи тим у Енглеској, а за његово време су постали величина. Не знам што је то толико тешко да се скапира.

 

Upravo to.Gospodin ne zeli shvatiti da se ovde konkretno prica o tome da je Mancester Junajted bio go kurac od kluba do Fergusona,a ne o tome koji period oznacava velicinu.To je glupost.

 

Проблем је што мислите да мањи тимови могу да порасту, али не и да велики постану мали, па и даље живите у илузијама.

 

Veliki klub ne moze postati mali.Zbog toga sto uprkos trenutnoj krizi oni iza sebe imaju desetine godina uspeha,gomilu trofeja i tradiciju.A i veliki klub moze imati samo trenutnu krizu rezultata,a vremenom ce se oporaviti.Juventus 4-5 godina redja slabije rezultate,ali ni to nece vecno trajati,Juventus je gigant svetskog fudbala,takvi se relativno brzo vracaju.Liverpul 20 godina nije bio prvak sopstvene zemlje,poduza kriza,ali za to vreme oni su uzeli bukvalno sve ostalo.LS,Kup uefa,kupove Engleske,superkupove Evrope...dakle sve.

Ali dobro,valjda ti znas bolje,ja se ipak jos uvek koprcam u vrtlogu lazi i insinuacija,dok ti bodris klub koji zaista volis.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd onda da sumiramo. Do polovine 60tih Mancester i Liverpul izjednaceni po broju titula. Mancester narednih 20 i kusur godina ne osvoji prvenstvo = Mancester go kurac od kluba. Onda pocnu devedesete i narednih 20 i kusur godina Liverpul ne osvoji prvenstvo = Liverpul go kurac od kluba. Jel tako?

  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd onda da sumiramo. Do polovine 60tih Mancester i Liverpul izjednaceni po broju titula. Mancester narednih 20 i kusur godina ne osvoji prvenstvo = Mancester go kurac od kluba. Onda pocnu devedesete i narednih 20 i kusur godina Liverpul ne osvoji prvenstvo = Liverpul go kurac od kluba. Jel tako?

 

Тако је!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd onda da sumiramo. Do polovine 60tih Mancester i Liverpul izjednaceni po broju titula. Mancester narednih 20 i kusur godina ne osvoji prvenstvo = Mancester go kurac od kluba. Onda pocnu devedesete i narednih 20 i kusur godina Liverpul ne osvoji prvenstvo = Liverpul go kurac od kluba. Jel tako?

 

Ne.Mancester je pre svog posta bio kurac,Liverpul je pre svog posta bio gigant.A za vreme posta,Mancester je 25 godina bio drugorazredni tim,dok Liverpul ima samo post u domacim titulama za cije vreme je uzeo apsolutno sve ostalo.Tako da,lupetas gluposti.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...