Jump to content

Postal


Cosmic Sailor

Recommended Posts

Bila je pre tema mislim..igrao sam je i oduševljen sam. Mnogo dobrih fazona..možda i bolesnih, ali zdravo bolesnih :) nikada je nisam prešao celu zbog vremena.

 

Uriniranje na prolaznike, odsecanje glave ašovom i šutiranje iste po ulici, spaljivanje..uh

 

EDIT: sad vidim da spominješ drugi deo..taj nisam igrao..

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treci deo ima ce biti najbolesniji. Gledao sam neki HD trailer (jedva)... Izgleda dosta ozbiljno. Jedno od oruzija je pas (ili neka druga zivuljka) koju drzite u ruci i koljete neprijatelje kada im se priblizite, grozno...

Nadam se da nisu izbacili vomiting & pissing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

 

jedna od inovativnijih igara... vrlo zanimljiva... ali nothing beats the cats anus... kad ih rknes na sacmaru... tu me je igra najvise odusevila... i kraj dvojke, kad sve prsne :D

 

jedva cekam treci deo, citao sam isto to sto i Sinstrel, a sad cu morati da nadjem trejler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstremno idiotska igra. Ovakve gluposti su razlog zbog kog nas smaraju sa bullshitom da u igrama nema niceg poucnog korisnog ili dobrog i da samo uce decu da budu bolesnici.

 

ko još traga za poukama u igricama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

najveca fora je kad dobijes triper pa ne smijes da pisas :lol: i onda moras da nadjes one tablete. na pocetku igre se napominje da je igra nasilna onoliko koliko i onaj koji je igra. dakle, sve se moze preci bez pisanja po ljudima i svih drugih, je li, "gadosti". ali pitam se da li bi onda bila toliko zanimljiva :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko još traga za poukama u igricama?

 

Pa to je dovoljno dobar izgovor roditeljima kad si mlad i kada smaraju da provodis previse vremena za racunarom. Kasnije vec covek razvije svoju kompjutersku licnost pa ili pocnu da ga zaista zanimaju kompleksne igrice iz kojih se nesto da nauciti ili makar mozak napregnuti ili ostaje pri razbibrigama-za-mozak, pucacinama i slicno. Problem sa Postalom nije sto nudi zaglupljivanje kroz izivljavanje u igrici na virtuelnim likovima vec sto to cini nad mahom potpuno bespomocnim likovima i na zaista uzasno brutalne i bolesne nacine. Da, igrao sam ja i GTA i Chronicles of Riddick i svasta jos mnogo gore ali u svakoj od tih igrica postoji ili nesto malo vise poente u celoj toj koljacini ili je makar manje brutalno i neukusno prikazano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...