Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

ja samo jedva cekam prvo sledece takmicenje da ih vidim mater im ustasku jebem u drob

 

Moj si zemljak, ali nemoj tako da govoris "ustase", jer nije svaki Hrvat ustasa, kao ni svaki Srbin "cetnik" kako i njihovi ekstremisti govore. Malo tolerancije sa svih strana ne bi marilo  :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj si zemljak, ali nemoj tako da govoris "ustase", jer nije svaki Hrvat ustasa, kao ni svaki Srbin "cetnik" kako i njihovi ekstremisti govore. Malo tolerancije sa svih strana ne bi marilo  :pivopije:

 

 

5 000 Хрвата је прштало од толеранције јуче.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj si zemljak, ali nemoj tako da govoris "ustase", jer nije svaki Hrvat ustasa, kao ni svaki Srbin "cetnik" kako i njihovi ekstremisti govore. Malo tolerancije sa svih strana ne bi marilo  :pivopije:

 

Naravno, bilo je ustaša i četnika i među Crnogorcima.

 

Inače, što se tolerancije tiče, ona se ne može očekivati na sportskim terenima. Uostalom, ja juče nisam čuo nešto posebno strašno, čak ni srpskoj himni nisu preterano zviždali. Povici "Ubij Srbina" me uopšte ne pogađaju, jer "ubiti" nekog u sportu ne mora da znači da bi ga oni koji to uzvikuju ubili i ovako. Barem ne svi oni. Isto važi i za naše kad uzvikuju "Ubij, zakolji, da Hrvat ne postoji".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da ih vidim da prave neke incidente prema Srbima kada uđu u Evropsku Uniju , to će biti zanimljivo.

 

U Briselu se nalazi sedište Evropske unije, pa smo videli kako su prošli navijači Partizana na dan utakmice sa Anderlehtom.

 

ima i eskima,kolumbijaca i svedjana,i opet ces ti samo moci da nam ga pusis.

 

Dobro, što si neurozan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Briselu se nalazi sedište Evropske unije, pa smo videli kako su prošli navijači Partizana na dan utakmice sa Anderlehtom.

 

 

 

 

Само је штета што смо то само ми видели, за разлику од оних који су требали да ураде нешто поводом тога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

 

 

i komentator im sve lepo objasnio

 

Citat [srkisrki] Alo bre Hrvati, dokle ćete da mislite da su se svi okrenuli protiv vas? Pa ja razumem da smo vam mi Srbi nabili žestoke komplekse, ali i sa kompleksima se živi! Zar je moguće da komentatori na HRT-u ne poznaju osnovna pravila vaterpola (za ove iz redakcije index-a me to neznanje i ne čudi!)? Kad se toliko trtite da ste bolji od nas u rukometu, i tu i u vaterpolu postoji pravilo da golman može napustiti teren a umesto njega ući dodatni igrač u igru! Ja idalje ne mogu da verujem da ste toliko slepi i neinformisani! Čast izuzecima... Pozdrav, i čestitke na pobedi!

 

 

stvarno su kompleksaši poveliki, i mi kenjamo ovo-ono, ne bi nas dobili na neutralnom i tome slično (a jedva ih dobili u Nišu), ali još ne znaju pravila i lupetaju tako. Teški kompleksi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze mi se.

 

Videh malopre na TV prilog i odmah odoh na sajt Skupštine Crne Gore - stvarno je Ranko Krivokapić označen kao Predśednik Skupštine Crne Gore. Ima i odeljak pod naslovom Śednice Skupštine Crne Gore. Tu je i Oproštajna pośeta Paraskive Badesku. Do jaja ste. Ako budu pravili Ginisovu knjigu debilizama, jasno je šta će odneti pobedu.

 

http://www.skupstina.me/index.php?strana=naslovna

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Pa ja razumem da smo vam mi Srbi stvarno su kompleksaši poveliki, i mi kenjamo ovo-ono, ne bi nas dobili na neutralnom i tome slično (a jedva ih dobili u Nišu), ali još ne znaju pravila i lupetaju tako. Teški kompleksi...

 

o cemu ti pricas,prvu utakmicu smo ih izuli iz cipelica i to na njihovom terenu onda odjednom niko ne moze sem njih 3 cetvrtine da ispliva,pogledaj jednu utakmicu pa seri koliko 'oces.

 

edit: princ:

 

tuzno sto ti je ovo najjaci argument,aj fino smisljaj neku drugu glupost koji dan pa se javi.

 

 

 

Edited by FaporyCrownOfficial
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

samo sam rekao da ni mi nismo bez kompleksa i to je činjenica, samo čitajte ovaj topik. Ali u poređenju sa Hrvatskom smo daleko od patologije. Dakle, bar pročitaj kako treba.

 

Svako je gledao da smo usred Niša jedva dobili Hrvate, dakle ljudi nisu mačiji kašalj, a i mi nemamo za šta da se busamo u prsa, videće se sve kada puknemo na Olimpijadi kao i svaki put (a Olimpijada je glavni kriterijum, tad s esvi najbolje spreme)

 

dosta te megalomanije, sasvim smo dobra ekipa računajući da smo mala zemlja, ali nismo bogovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

U Briselu se nalazi sedište Evropske unije, pa smo videli kako su prošli navijači Partizana na dan utakmice sa Anderlehtom.

 

 

Ne govorim za sportske incidente , nego za vansportske gde tuku ubijaju i vredjaju ljude na nacionalnoj osnovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...