Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

trece mjesto na ovom skandaloznom prvenstvu je fenomenalan rezultat.

 

nisam lud i zagrizen kao hejl :mrgreen:  a pogotovo nemam zivaca u 4 ujutru da pisem sta kako i zasto po nekoj mojoj teoriji,uglavnom,jedva cekam prvu zvanicnu utakmicu hrvatske van njihovih bazena,i to ukljucujuci medjunarodna klupska takmicenja njihovih klubova.

 

ne ocekujem od svoje maticne zemlje od nepunih 800 hiljada stanovnika neke epohalne rezultate u kontinuitetu tako da sam preponosan na njih skoro u svakom sportu,ali kao  etnicki srbin a pogotovo zagrizen panslavista raduje me uspijeh skoro svih slovenskih zemalja.a hrvati,a pod tim mislim na njihovu intelektualnu,sportsku,kriminalnu,ekonomsku i kulturnu elitu smatram najvecim leglom fukara i govnara ikad vidjenih u zabiljezenoj istoriji.hvala bogu ili kome god na nasem inatu,bezobraznosti i hrabrosti,a njima zelim jos gomilu djordjevica,rasica,kecmana,mihajlovica.

 

presrecan sam sto sam odavde i sto zivim odje i u ovom vremenu jer svaki dan mogu da se sjetim ili da vidim razlog sto i posle svih ovih sranja koje pretrpjesmo u zadnjih 100 godina po dobrom nas svi pominju na svijetu,nas kojih nema ni 10 miliona a oni se na ovaj nacin bore za pet recenica na marginama novinarstva.trebalo je samo nocas da ispratite bbc i sve bi vam bilo jasno.

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vodi ih kuci ako su ti dobri...pa zajedno popricajte na tom istom jeziku...

 

jeb'o te tudjman!

 

 

 

 

Немој тако, ипак је он стари партизановац, а они су емотивно везани за западне сусЈеде... А поготово Туђмана немој да им дираш, оћеш инфаркт да их стрефи, отац нације се мора поштовати...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

To su deca jebote,sta je tu toliko za neverovati?Fudbalske utakmice petlica kod nas su se znale zavrsavati rezultatima 37:0 i 54:3,deca,nemaju veze sa zivotom.I ovde isti kurac.Ovi Zvezdini krsevi koji nikome ne trebaju,gube loptu u svakom napadu,ovih na kontre rasturaju i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...