Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

Što se tiče Amerike, išla bih, redom, samo u San Francisko, Nju Orleans, Čikago i Nju Jork. I to samo pod uslovom da imam zaboravljenu i ponovo nađenu rodbinu u tim krajevima. A nemam.

 

Tako da ne žalim za novim kontinentom. :opusteno:

 

U Evropi, trebalo bi da se vratim u Beč, posle četiri godine.

 

Volim taj grad. :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebas doci stvarno je dobro....ima stvarno da se vidi svasta......

 

a to za ribe....znaci to je strasno......znaci toliko drugacije da nisam mogao ni da zamilsim///......toliko opustena i zdrava atmosfera......znaci dosao sam u neku bas fensi teretanu.....100 likova sve debeli ameri i 50 riba.....a ja ubi zivot svoj da stignem neki nivo fitness modela zbog nekih riba u Beogradu koje dizu nos svima .........al zato lagano ovde opusteno skroz.....posle u bar da ne pricam sta je bilo pozadi.....prvih dana....a likovi koji zive ovde na sve to u fazonu - pa da normalno sta ti je......pa kako drugacije........ja iz prve ostadoh shokiran

 

 

 

sve ti vjerujem :)

 

 

kad putujes dalje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u LA - kazem ti, ne idi u Watts, to ti je ono, uzasan dio grada.. ima ulica gdje ni policajci vise ne idu.. Okland je takodje poznat ko mala geto zajednica :D mada, da se ne prepadas, nije to tako strasno.. ne trazi nevolje, ne pricaj s budaletinama, ne odgovaraj na pitanja, ne nasjedaj na price beskucnika i ne daji im lovu - poslije te prate i traze jos. das im sendvic ako imas ili neku hranu - AKO bas zelis da ucinis :D

u LA - zavisi gdje si naravno.. ali drz se auta i ne parkiraj se nigdje mnogo daleko :lol: i naravno, zakljucaj se pobogu..

 

Slusaj mala...srolaj dzoku i opusti se....Nadam se da si se kasnije ispravila, ali ja sam tek dovde stigao.

 

 

e da, ne znam kakav si s vremenom, ali bilo bi ti extra da svratis u Napa Valley - to ti je ono, za obavezan turizam u CA.. mali gradic, a okolo sve vinarije/polja/vinogradi..

 

Ono sto mala nema pojma, ljubi je sisatu bata, je da je u tom Napa Valley, preciznije u Cotati-ju, snimljen onaj opus Jason Becker-a, Marty Friedman-a, i Cacophony. Studio se zove 'Prairie Studio'.

 

 

 

ma nemoj.

 

Tek sad osetih ovo. Ubod. Ne nisam ni video. Pa ne znam, sta da ti kazem. Ja se nigde u svetu ne konsultujem sa expatriotama. Zivot me naucio da sviraju harfu. Nego bre, ja, ja , JA cu 'mu pokazem LA. Pa ako mu bude dosadno, secite me de sam u quartzu.

 

 

Što se tiče Amerike, išla bih, redom, samo u San Francisko, Nju Orleans, Čikago i Nju Jork.

 

Malo prejudiricamo, sto bi rek'o Rush.

 

 

ja bih trebala na ljeto u cikago.. bas sam guglirala neka mjesta, izmedju ostalog Art institut.. :da:

 

Sram te bilo :no:. A tu imamo najbolju 'artisticku' skolu u naciji. CalArts. Nego, kad vec zabodes taj bodez u srce, okreci ga malo, will ya :pivopije:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima lanac supermarketa

 

I ti zivis u Ameriki igzektli hau long?

 

Pa alo, posestrimo, vilo!

 

Cula mala pre neki dan za savings klubove. Tamo je bre ona sexy lutka od onih polimera, sto se bas oseca ko prava, 40-50 dolara. Bagatela.

 

 

Nego, ja idem tamo po pecivo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Lazem ko pseto. Al' opet, niko nema pojma da lazem, anyway. Ja bre mogu da pricam sta hocu, ja ni sam ne znam sta je istina. Zajebano kad zivis medj' Rimljanima sve te godine (vise mislim na Kaligulu ovde). Nekako gotivno.

 

Ma kakva Amerika ...

Ovo je raj na zemlji :

 

amazon-river.jpg

 

Amazon. Odavde se spasavajte ko moze. Srpska koza to podneti ne moze :lol:.

 

Zajeban je Brazil, gde god da se okrenes sa Kopakabane. Ili Ipaneme. No, jebe se raji.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima toliko lepih mesta koje bih voleo da vidim, suludo je nabrajati sve to. treba proputovati i kroz Srbiju. vecina ljudi nije videla nista ni od Srbije a hoce u inostranstvo.

treba na primer videti Taru:

slika%20103%20(web).jpg

Banjska_stena%20(7)%20(web).jpg

Zaovine6%20(web).jpg

Zaovine2%20(web).jpg

Biljeska%20stena%20(4)%20(web).jpg

Edited by triad_lemur1

Share this post


Link to post
Share on other sites

priroda je zakon. jebo NY (nemoj da shvatis kao uvredu ovo)

sto bi shvatio ko uvredu sto ljudi sto cudi :)

 

 

gotivim ja prirodu naravno al brate city je city....alkohol zika ribe.....juce bili po barovima cepali skupa piva i shotove....veceras separe u nekom kazu extra klubu....

 

idem u NY za vikend uzeo sam neki hotel u centru....

 

teo sam i u New Orleans al bas je skuo let 400 dolara fazon...

 

trosim 100 dolara dnevno i ostacu bez love pre nego sto stignem do Californije :) ako nastavim ovako.....treba ici do Vegasa da se napravi novi dzeparac :)

 

hvata me depresija na pomisao da cu morati da se vracam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dersu, ne jedi govana. ponasas se k`o da nisi nista nabo danima/mjesecima..

 

1. ne rolam ja nikakve dzoke, to ti rolaj. i procitaj sve sto sam israla a nemoj mi izvlaciti rijeci iz konteksta.

 

2. nemas ti mene sta sisatu ljubiti, ja sam samo POMENULA Napa Valley, a apsolutno nisam zalazila u detalje sta je gdje snimano - sto apsolutno ne znaci da nisam upucena.

 

3. koga boli kurac s kim se ti konsultujes - dal su patriote ili eks patriote. ja bi se konsultovala sa svakim ako mi to stedi vrijeme i lovu. takodje, POMENULA sam te vise puta u kontekstu LA, tako ne moras da se kurcis, kurcim te ja besplatno.

 

4. i otkud ti znas dal sam ja bila/vidjela CalArts? trazis dlaku u jajetu. i sta sad, neko pomene Francusku, ti ga izjebes okolo kako nije vidio Ajfelovu kulu.. cisto da poseres nesto.

 

 

 

I ti zivis u Ameriki igzektli hau long?

 

Pa alo, posestrimo, vilo!

 

Cula mala pre neki dan za savings klubove.

 

 

da, cula, kad sam stigla ovdje.

sto, kad si to ti cuo?

dok sam ja bila u Sarajevu/Bgd-u toga NIjE BILO.

apsolutno sam svjesna postojanja tih stvari u drugim zemljama ali ih nisam iskusila, niti se imam sta koji kurac stidjeti toga.

ovdje sam malo jace od 3 godine, slucaj koji sam ispricala je iz mog prvog mjeseca u ovoj zemlji.

 

aj sad malo sjasi kosmopolito.

 

sto bi shvatio ko uvredu sto ljudi sto cudi :)

 

 

gotivim ja prirodu naravno al brate city je city....alkohol zika ribe.....juce bili po barovima cepali skupa piva i shotove....veceras separe u nekom kazu extra klubu....

 

idem u NY za vikend uzeo sam neki hotel u centru....

 

teo sam i u New Orleans al bas je skuo let 400 dolara fazon...

 

trosim 100 dolara dnevno i ostacu bez love pre nego sto stignem do Californije :) ako nastavim ovako.....treba ici do Vegasa da se napravi novi dzeparac :)

 

hvata me depresija na pomisao da cu morati da se vracam...

 

 

 

pa jebote, na sta trosis? :) kurve?

 

 

imam i ja tu nocnu moru, da cu morati da se vracam.. nije mi mora zbog vracanja kao vracanja koliko zajebancija i bijeda.. to mi se na klinac popelo.

 

jos mi se stomak uzbuni na tu pomisao, posto zna kako mu je bilo tamo.. jebi ga, neki zaborave. znas ono, uzmu diplomu tamo, dodju ovamo - i odjednom za sve culi, sve vidjeli, sve naucili. pa su im svi ostali seljaci...

tipa - ma ja sam te kurve jebo, ma ja sam oduvijek jeo po azijskim restoranima, cijeli zivot kupovao u savings klubovima.. ah ah, kako lijep zivot imam. blabla..

Edited by blondie+bonjovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebote, na sta trosis? kurve?

eee nisam jos do toga dosao :) ......iskreno na alkohol najvise.......ovde imam 2 burazera a oni gomilu drugova i ortakinja.....dosao sam u ponedeljak znaci nekih 5 dana......pijani smo svaku noc bukvalno od bara do bara.....oni placaju sve uglavnom ali tek i ja da platim po neku turu odma ode 50 dolara......ali nema veze ne zalim se stvarno je vrh....sad smo se vratili iz nekog kluba u centru znaci perverzija.......ribe toliko dobre da je ti nije dobro....ja sam izlazio po Bg-u po najboljim i najskupljim mestima ali ovo nikad nisam video....stvarno.....a kruze price stalno amerikanke ruzne debele srpkinje najlepse u univerzumu blabla.....joj nemoj me vise......pola ih je u nekom kurvinskom fazonu minic otvoreni dekolte pijane....vrh....ljudi koji zive ovde i imaju love da izlaze po dobrim mestima kazu - if you go out on saturday night and you don't get laid that's an accident.....iz prve mi je to delovalo kao suplja prica ali sad verujem skroz/..mene startovala neka keva od 40 godina fazon to mi se u Beogradu nije desilo u zivotu celom........a kazu svi odreda da su ribe u Californiji jos slobodnije....ajd i to cemo da vidimo....

 

 

eto to oko riba mi je najaci utisak iz iz USA za sad....

 

jedva cekam da odem u NYC kazu da je tamo jos duplo bolje.....

 

odusevljen sam skroz - samim gradom drustvom, cenama, pricama kolike plate imaju ljudi koji su na nekom nivou...

 

i misao koj ase nezaobilazno namece sama od sebe - gde mi zivimo!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio na Eviji, izlet do Skiatosa

 

Evia smor totalni, malo mesto bez ikakvih zanimljivosti (pefki), ljudi ne znaju engleski, šljunkovite plaže i mutna voda, vetar po ceo dan, tamo definitivno ne bih išao ponovo.

 

Skiatos, on the other hand, savršeno mesto, prelep gradić, malo ostrvo tako da možeš da ga pređeš onim bagijima bez problema (a ima i svega da se vidi), kukunaris (četvrta plaža po lepoti na svetu), ma zakon totalni.

 

okačiću neku fotku, pa da se lepo vidi (eh, da, slikao sam i jednog jadnog malog lemura kog sam video)

Share this post


Link to post
Share on other sites

shock! :

 

ne zezaj jebote.. ides po najboljim klubovima gdje se zenske selektivno ubacuju po broju sisnjaka i duzini noga i dajes zakljucak o amerikankama :)

apsolutno da ih ima svakakvih..

 

 

nego ti cuvaj pare bogte, zajebi cascavanje.. :D

 

 

 

 

a to - gdje zivimo..... to je ziva istina.. osjeti se covjek protraceno - promasene godine studiranja, ratovanja, seljenja.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...