Jump to content

Igračke iz vašeg detinjstva


shtuckensyglieben

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jao,lego-kocke su takav zakon. :rockdevil: Kad pocnem da radim i zaradjujem od svake plate cu da kupujem po jedan komplet.

:da:

 

Bas sam skoro bila kod sestre od tetke(mala ima sest godina) i, na njeno ogromno cudjenje, zabodoh joj se u sobu i okupirah igracke.

A tek kad je izvadila lego-kockice iz kutije.Jedva su me odvojili. :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plasticni vojnici :rockdevil:

Kol'ko to rula!

Dan-danas cuvam svoju kolekciju, trazili mi klinci iz robine, al' samo sam rek'o:"NE MOZE!"

Imam ih mali milion, kao klinac sam sve pare pucao na njih, negde do 5 razreda, onda sam okrio igraonice, ali prva ljubav zaborava nema :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam neke trasformerse, ali mi je od njih najupecatljiviji bio devastator, onaj veliki robot koji se sklapa od 6 constructicona, to su oni roboti zeleni kao gradjevinske masine..

 

Taj je bio vrh..

 

Imao sam i lego kockice i nindza kornjace,automobilcice, a onda su dosle devedesete pa je to malo ostarilo, bilo lomljeno a nisu se kupovale nove, rodio mi se i brat i tako se bese zavrsilo....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omiljena zanimacija su mi bile LEGO kocke, mogao sam satima da sedim na podu i da pravim neke kerefeke, svi su mislili da ću postati neki inženjer gradjevine ili arhitekta :) :)

Imao sam 2-3 velike kutije i dosta manjih lego pakovanja... Imao sam neku veliku ražu, pa neku podvodnu bazu i podmornice, avione, helihoptere...dža bu...

 

onda dosta nekih figurica, dži ja džojaca, nindža kornjaca, (sećam se neki moj drug je imao veliki kornja-cepelin pa sam bio ljubomoran na njega :) ), transformersi, onih malih autica...

pa onda machevi, plastične ninja katane i naravno kultni hi-manov mač :rockdevil:

puške pištolji, činimi se da mi omiljena beše m-16 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan drugar je imao neke dinosaurus transformerse, a ja sam ko mali obozavao dinosauruse i transfomerse, da je to prelazilo granice normale...

 

A druga dva ortaka su imala kombi za nindza kornjace, e to je bilo veselo, nisam izbijao od njih...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti lik je imao i piratski brod iz lego kockica, jedan veci i jedan manji , i crveni (gusarski) i plavi (mornariki), kao i one male camce i cak malo ostrvo gusarsko... Ma ludnica, jednom smo ratovali onim malim topicima, pa sam uspeo da mu pogodim cikicu u glavu kroz prozor njegovog broda, i uspeo sam da ga oborim :) :)

 

Ma do jaja je bilo kad smo bili klinci.. Nije tolko ovih kompjutera bilo da ljudima oduzimaju vreme...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
mi smo bili hardcore seoska sirotinja...

igrali smo se zmurke i suge...

nismo znali za barbike,lego kockice,branko kockice,vozove,avione,optimus prajma...

 

 

Ali ste se j*b*li na senu i na gomili žita! :) :) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...