Jump to content

Igračke iz vašeg detinjstva


shtuckensyglieben

Recommended Posts

Ja sam bila fan barbika! Sve u vezi sa barbikama sam gotivila , imala sam(jos uvek sve to imam) kuce za barbike, konje za barbike, bazene itd. Planiram zensko vece sa barbikama uskoro :):wub::redface:

 

I obozavala sam da preskacem lastis, to mi je nekako bio fetis jer sam mogla uvek dosta da skocim :mhihi:

 

lego kockice ofkors !

Share this post


Link to post
Share on other sites

lego kockice ofkors !

Ја сам поломила одмах своју прву Барбику, коју нисам ни тражила, а онда сам касније (доста касно) добила нову иако ни њу нисам тражила (шта је с тим родитељима??? :confused: ) која се савијала у коленима и све те фенси форе. Никад нисам волела Барбике и дан-данас их нерадо гледам.

Као и бебе-лутке, то ми је увек било ретардирано, а волела сам лутке са косом, стално сам их шишала и чупетала :) :) :)

Лего коцке сам обожавала и млађа браћа нису могла да ми отму из руку иако сам била доста матора, а и мојим другарима кад год дођу код мене :) :) :)

 

И да, калеидоскоп... је л има то данас негде да се купи???

Edited by neću-džem-u-palačinke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ја сам имао сет пластичних америчких војника. и увек сам се са њима као мален играо у башти,по фазону на америчке филмове у вјетнаму,пластичне индијанце сам користио као њихове противнике душмане. и онда узмем напуним канту до пола са водом, натрпам земље, пиљевине, и зелене траве, и онда убацујем ту војнике да изгледа као да тону у живо блату. и на крају,по узору на америчке филмове о сагама из вјетнама, индијанци душмани погину,а извуку се два до три америчка војника, они који су ми као фигурице омиљени.

 

најбоље је било кад сам добио 15 гуфирица дино рајдера, и 7 џијајџојаца, правио сам масакре, и као борбе кечера. било ми супер у детињству са играчкама. имао сам и орђиналног омптипус мрајда.оног робота, камиона из трансвормеса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lutka kojoj sam, kad sam imala nekih 6 godina, polomila obe noge, izgubila haljinicu i celo lice joj obojila flomasterima :redface: ... Jedino je nikada nisam sisala, bilo mi je zao, ja sam uvek imala kratku kosu, a ona je imala preko celih ledja... Jos uvek je imam, kosa joj je sva ucebana i lutka stvarno izgleda strasno! Prala sam je sto puta da skinem one flomastere, ali dzaba- crni flomaster je otporan na sve!

Sem nje, plisani Garfild i ogromni plisani medvedic... Koala koju su brat i sestra kompletno iscepali... Morala sam sto puta da je nosim na popravku, ali jos stoji u mojoj sobi :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

LJUDI KAKVA TEMA!

 

 

 

 

Nikad se nisam zalio ni nashta shto je bilo od plastike a da nije liveno posudje!

 

svaka igracka je u mojim rukama bila dobrodoshla! cak i barbike jer sam ih modifikovao. ili bolje da kazem modiFRIKovao!

 

Lego je ostavio trajnu ranu u mom detinjstvu jer mi moji nikad nisu kupili medieval catle :( :( :(

 

Prvi lego mi je bio neki space brod (vrlo mali) koji je zavrshio samleven u vilici moje starije sestre! mpozda joj je falilo polivinidhlorida! ili daska u glavi!

 

onda sam za 11. rodjendan namolio caleta da mi kupi neki mali pirate island s kojim sam se dosta igrao i eno cuvam ga u ormanu!

 

Jednog dana bi voleo da posedujem sve sto je Lego ikada izbacio!

 

Mislim da je lego savrshena igracka jer razvija logiku, strpljenje, zabavu, zadovoljstvo, mashtu, kreativnost i mnogo drugih neophodnih osobina!

Neshto kao psihicki multivitamin!

 

inace voleo sam i Dziose al ni njih nisam imao puno. cela 2. u stvari ne cela jer su jednom falile noge pa je morao ici na rukama.

 

 

E da, i za neki 6. rodj sam dobio TNMT Zeppelin na naduvavanje i uvek sam zeleo da ga nappunim helijumom al naravno nikad nisam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko od vas nekada simulirao seksualni cin sa svojim igrackama?

 

Fuck yeaH! Tj , nije da se secam ali su mi rekli da smo to radili..ne samo ja nego i ostali klinci iz ulice...

 

...inache , sto se tice teme , najdrazhi su mi bili mastersi , posle ninja kornjache...imao sam cepelin i onaj njihov usrani kombi...a koristio sam svaku priliku da njakam barbike kad nalete sestre...eh kakva vremena...tj i sad sam isti , samo su se igracke promenile :red:

Edited by CrimsonGhost

Share this post


Link to post
Share on other sites

lastish, lastish bez prestanka, dok ne ostanem do daha i ne oderem oba kolena i vratim se kao ranjenik kuci.

roleri. opet odrana kolena. i to ej tako bilo u krug.

a lastis. imala sam neki zeleni, koji sam svuda vukla sa sobom i u cuburskom parku, nas 3 smo imale mesto gde smo po 4-5 sati vikendom vezbale. lastis sam igrala do 7.osnovne. onda smo ja i ljubica lastis zamenile cigarama i blejanjem po kraju, bez cilja. bolje bi nam bilo da smo nastavile da igramo lastis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dziadzojci,nindza kornjace,transformersi...i naravno,neponovljivi action man! kad se setim kad sam '97 dobio prvog action man-a,bio sam srecan k'o mali majmun...hehehe :D

lego kocke nikada nisam puno furao,bilo je par kompleta koje sam sastavio....

nisam video da je iko pomenuo one pistolje na metkice koji su i dan danas aktuelni u kineskim radnjama :)

jos kad se pojavio counter strike,inspiracija za dobijanje modrica i pokusaje izbijanja ociju ortacima ispaljivanjem tih istih metkica je navirala iza svakog coska :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemojte biti djubrad,ciovek je mislio na zamak,pa videli ste koliko je ispisao,

zamisli pogresio je jedno slovo UUUUUUUUUU!!!!!

 

ko nije zeleo taj zamak,sve sto sam od lega ikad imala je bila neka glupa kuca,i cikice,

verovatno su mi to kupovali kao za devojcicu-bedak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Black Gruja

Najvise sam voleo Optimus Praim-a. Imao sam par komada, uglavnom kineskih sa buvljaka i sve ali sve do jednog sam polomio koliko sam se igrao sa njima.

Takodje sam obozavao da se igram sa figurom Skeletora koja je sada negde Bogu iza tregera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...