Jump to content

Igračke iz vašeg detinjstva


shtuckensyglieben

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

 

kad sam bio u Cacku zadnji put,nadjoh na tavanu u jednom mracnom kutku,He Man-ov mach :wub:

 

mnogo sam se obradovao...bio je oguljen,iskrivljen i strokav ali ubojit kao nekad kad sam junacki branio svoje dvoriste od lokalnih klinaca-uskoka...

 

to su bili dani...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bilo detinjstvo :rockdevil: Ne bih ga menj'o ni za šta na svetu.

Jednom u 3 meseca iznajmimo konzolu i to na 24 sata. 'Bem ti moderne tehnologije :)

 

nas 10 skupimo kintu i napravimo turnir na Segi...Fifa '95 rulez!a jedan lik u krugu od nekoliko kilometara imao tri Sege i 15 kertridza koje je izdavao...upisemo se na listu cekanja i...cekamo..

 

sreca je neopisiva prilikom svecanog prijema konzole...

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dead Man

Samo? :)

Komšije već godinama čuvaju šljive koje imaju na ulici, imaju loša iskustva sa ekipom. :)

 

@ Ejpril O'Nil

Jeb'o original Segu, mi smo pajali samo Terminator - najjaču "konzolu" ikada. Tenkići i patke sa kerom koji se smeje kad omašiš - prajsles.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima ih 7: Super Mario, Dr Mario, tenkići, patke, glineni golubovi, kauboji u pustinji i u salunu. :)

Nikad nisam imao sreće sa Mortal Kombatom za Terminator, ili je bila neka druga igra unutra ili je kertridž bio sjeban. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima ih 7: Super Mario, Dr Mario, tenkići, patke, glineni golubovi, kauboji u pustinji i u salunu. :)

 

Rekao sam vec jednom i reci cu opet: ako neko ima emulatore za to (narocito za tenkove) placam ih suvim zlatom. :da: :da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...