Jump to content

mp3 ili mp4 (plejer)


Dark Sonja

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Iz mog iskustva znam : Ko ne namerava da kupi ne iPod mp4 ( ili Philips 9125 ) neka i ne uzlima mp4 . Uvek treba uzeti mp3 , koji NEMA PUNJIVE BATERIJE . Najpametnije svakih nekoliko dana uzeti jednu alkalnu . Nekoliko mp4 plejera sam vracao , sve na garanciju , dok nisam nabavio Philipsov mp3 za 120 evra , najjednostavniji , nije ni u boji , nema nista , ali je MADE IN DUTCH . Nikada ni jedan problem sa njim nisam imao ; zvuk fenomenalan ( mada realno , moze i bolji ) , baterija ( alkalna ) traje i po 12-13 sati , ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje... :da:

1344536054_ccc7fe6bae.jpg

Jedina zamerka se odnosi na touch wheel koji je mali i odgovara pre zenskim ili decijim prstima. :\

 

Imam i iPod Video (5G) od 30GB ali njega jako retko koristim, prvenstveno zbog velicine i u manjoj meri zbog tezine.

Moj prvi plejer IRiver iFP 1090 i dalje radi i dalje smatram da je odlican ali 256MB je premalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzeh neke veeelike Altec Lansing, em ti ushushka ushi em je genijalan zvuk :da:

AHP512_FRONT_5in.jpg

Nisu neka high klasa ali definitivno bolje od Sony-ja koji jeste imao pozlacen dzek ali ne i izdrzljiv sundjer.

Na amazonu su 15.44 GBP, kupila sam u nekoj tehno radnji na Dusanovcu koju su skoro zatvorili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko para?

Ja mucim muku sa sluskama. Trenutno koristim isto neke Sennheiserove sluske ali nisam zadovoljan. Definitivno mi trebaju in ear sluske... mozda neki Shure. :D

 

Ja imam Genius HP 02 Live, mnogo su dobre. Cena im je oko 900din, pogledaj ih na Itsvet.com.

Jedino mi je mp3player malo losiji, ali sluzi svrsi dok ne skupim pare za nesto bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovim ides po gradu?

ja generalno ne vidim uzivanje u setanju s muzikom jer mi nikad ne treba vise od 20ak minuta da negde stignem a i najcesce nisam sama.

otkad se to mp3 slusa samo na ulici?

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...