Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedno pitanje? kad ce album, koje ce pesme biti na njemu i da li ce biti ona pesma "aligator ili krokodil" zaboravio sam kako se zove biggrin.gif ali je moodasta \m/

 

i da... cuo sam tu pesmu kada ste svirali u basti u skcu, i zapitah se na sta ce liciti taj Vash album sa toliko raznovrsnih stvari pa reko da pitam a ne da razbijam glavu... meni nista ne smeta, samo neka je dobro... a jeste icon_wink.gif

 

ajde uzdravlje! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

album miksamo trenutno..

 

evo, sad sam se bas vratio iz studija, recimo da su dve nove pesme pri samom kraju. treba da zavrsimo jos 5 novih. to je sto se tice mixa + nam treba za postprodukciju/mastering jos neko vreme. ja se nadam da cemo do kraja avgusta imati gotove sve mixeve; videcemo kako cemo za mastering.

 

od starih imamo dve (absinthe thoughts i emocean) koje ce ici na album.

 

na albumu bi se, dakle, nasle:

1 absinthe thoughts

2 emocean

3 rinasek

4 passage (aux)

5 cliffhangers

6 aimless

7 berček

8 shelter_me

9 mercury room

 

dve-tri pesme koje cesto sviramo u poslednje vreme, .avi, alligator i sheed ce biti na drugom albumu.. te pesme za drugi album su vise "moodaste" biggrin.gif kao sto kazes, u dubljem stimu \m/

 

razlog zbog kog vise sviramo nove stvari u poslednje vreme je sto je laza ucestvovao u stvaranju novih pesama, pa smo pronasli neki dobar (novi) fazon u svemu tome, a i proveravamo po publici kakva je reakcija. do sada se niko nije bunio icon_biggrin.gif

 

tek kada se stvore uslovi za promociju tog prvog albuma videcemo kako ce stajati stvari sa "starim" pesmama (btw, nama su one "stare" iako ih velika vecina ljudi jos uvek uopste nije ni cula)

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

album miksamo trenutno..

 

evo, sad sam se bas vratio iz studija, recimo da su dve nove pesme pri samom kraju. treba da zavrsimo jos 5 novih. to je sto se tice mixa + nam treba za postprodukciju/mastering jos neko vreme. ja se nadam da cemo do kraja avgusta imati gotove sve mixeve; videcemo kako cemo za mastering.

 

od starih imamo dve (absinthe thoughts i emocean) koje ce ici na album.

 

na albumu bi se, dakle, nasle:

1 absinthe thoughts

2 emocean

3 rinasek

4 passage (aux)

5 cliffhangers

6 aimless

7 berček

8 shelter_me

9 mercury room

 

dve-tri pesme koje cesto sviramo u poslednje vreme, .avi, alligator i sheed ce biti na drugom albumu.. te pesme za drugi album su vise "moodaste" biggrin.gif kao sto kazes, u dubljem stimu \m/

 

razlog zbog kog vise sviramo nove stvari u poslednje vreme je sto je laza ucestvovao u stvaranju novih pesama, pa smo pronasli neki dobar (novi) fazon u svemu tome, a i proveravamo po publici kakva je reakcija. do sada se niko nije bunio icon_biggrin.gif

 

tek kada se stvore uslovi za promociju tog prvog albuma videcemo kako ce stajati stvari sa "starim" pesmama (btw, nama su one "stare" iako ih velika vecina ljudi jos uvek uopste nije ni cula)

pivopije.gif

blagodarim, sada su mi nek jasnije...

 

samo napred pa da grabimo to kada izIdje u prodaju icon_razz.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kojim pesmama je Laza svirao Saxophone?

taj momenat sa saksofonom ce ostati zabelezen samo na tri mesta: na dva butlega, na hitu godine (30. dec 2004.) i iz Bora sa dvestadvojkom (januar 2005.), kao i na Demo Masters 2 disku koji se skoro pojavio.

 

ta "izdanja" ce za nekoliko godina biti rariteti icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Consecration (Beograd) osnovan je u martu 2000. godine.

 

Nakon 6 godina rada snimili su svoj debi album "Aux" (koji je trenutno u fazi miksa). Svirali su na brojnim festivalima, izmedu ostalog nastupali i kao predgrupa finskim gothic/rock sastavima to/die/for (5. aprila 2005.) i Charon (6. marta 2006.).

 

Kao inspiraciju za svoju muziku bend navodi sastave Pink Floyd, Black Sabbath, Led Zeppelin, King Crimson, Isis...

 

Članovi benda:

 

 

Danilo Nikodinovski - vokal, gitara

Lazar Galić - bas gitara, saksofon

Miodrag Stanković - vokal icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Nemanja Trećaković - klavijature, vokoder

Milan Jejina - bubnjevi

 

 

http://gitarijada.org/index.php?option=com...id=44&Itemid=47

Edited by VLAJKO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...