Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel istina da vam se nove 4 pesme zovu:

 

4 AM, Time to Milk the Goat, Bitch!

Free Candy (So, You Don't Want to Touch That?!)

If I had a camera, I Could Take A Photo of This Strange Bird.

You Say "Rape", I Say "Surprise Sex"

 

?

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cedo, ako mislis na tekstove 4 AM, Time to Milk the Goat, Bitch!

Free Candy (So, You Don't Want to Touch That?!) If I had a camera, I Could Take A Photo of This Strange Bird. You Say "Rape", I Say "Surprise Sex", oni ce biti objavljeni u specijalnom kolazu ali tek na sledecem albumu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pizda im materina vec su vas primetili...

 

This page may meet Wikipedia’s criteria for speedy deletion. The given reason is: it is an article about a band, singer, musician, or musical ensemble that does not assert the importance or significance of the subject.

 

prost nacin da resite ovo jeste veoma lepa poruka koja objasnjava vas bend...objasnite da ste potpisani za indie izdavaca,da imate spotove,da ste odrazli turneju i da imate vec 2 demoa iza sebe (ne znam da li imate ista od ovoga :)) ali fazon je u tome da shvate da niste nepoznat bend samo zato sto ste iz srbije.Boze koliko bendova ima na wikipediji koji su izdali samo jedan ep,culo ih 15 ljudi i onda nestali.

 

Branite se na diskusiji na vasoj stranici...ja vam stavio hangon pa nece da vas obrisu danas ali morate nesto da preduzmete...

 

edit:

 

i ne brinite...nije ovo frka...ja se secam jedan bend je imao isti ovaj problem na njihovoj stranici a nisu imali ni izdavaca vec su delili 2-3 pesme na netu i trazili izdavaca ako ih neko primeti na spejsu,garage-u,wikipediji itd...a evo i danas stoje na wikipediji. (ne mogu da se setim imena benda pa da me koljes ali potrudicu se da nadjem pa cuda vam kazem kako su se oni izvukli)

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probava se nesto, videcemo da li ce proci. Ima par zanimljivih tacaka po kojim moze da se zadrzi u Wikipediji:

 

- Has become the most prominent representative of a notable style or of the local scene of a city; note that the subject must still meet all ordinary Wikipedia standards, including verifiability.

- Has been placed in rotation nationally by any major radio network.

- Has been the subject of a half hour or longer broadcast on a national radio or TV network.

 

E kurac, izgleda onaj hangon nije funkcionisao, a ja nisam stavio svoj, tako da je clanak obrisan. Opet sam otvorio talk page, pa se ceka dalji razvoj dogadjaja...

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista ne brini, uglavnom se trudim da to ne utice na atmosferu u recenziji :da:

 

Uostalom, sacekaj samo da Parastos zavrsi snimak, pa ces da vidis. Ako bude zvucalo kao na koncertu, bicu prvi u redu da to sahranim :cool:

 

Moje misljenje o Consecration-u manje-vise je isto jos od dana kad se nismo ni poznavali. Jedina razlika je sto se u medjuvremenu popilo dosta alkohola, proslo mnogo koncerata zajedno, i sl. Vrati se na prvu stranu i osmotri ko je i kada uopste pokrenuo ovu temu...

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...