Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

kapiram da ga vorsipuju,seku vene na njega...drkaju,vlaze...iznad svega vole...uskoro ce ta njegova nesrecna popularnost da se prosiri...ocekujem ga u reklami za telokom srbije,neko mleko,eventualno zvake...upoznace se sa predsednikom republike...za zasluge u opstoj kulturi...banja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

*Ide Lala ulicom i nosi u rukama dve velike lubenice.

Presrece ga neki covek i pita ga:

 

- Izvinite, trazim ulicu Gornju Vodoplavnu.

Da li znate gde je?

 

Gleda ga Lala, gleda, misli nesto, pa kaze:

 

- Vi, gospodine, trazite ulicu Gornju Vodoplavnu, je l' da?

 

- Da, bas tu.

 

 

- I ne biste je znali naci, je l' da?

 

- Da, bas tako, znate li vi gde je?

 

- Molicu fino, pridrz'te mi ove dve lubenice.

 

 

Covek uzme lubenice u ruke, a Lala sirom rasiri ruke i kaze:

 

- E, da ide u ocin, pooooojma nemam!

 

 

 

 

 

*Vrati se Lala iznenada kuci i zatekne Sosu u krevetu s nekim muskarcem.

 

 

Kad vide Lalu, svaler zgrabi odecu i pobegne glavom bez obzira.

Lala ce na to uvredjeno:

 

-Au, Soso, kakav nekulturan tip! Ni meni zdravo, ni tebi hvala.

 

 

 

 

 

 

*Fata bila na samrti, nije ustajala mesec dana iz kreveta. A Mujo svuda trazio lek, isao kod hodze, kod vracara, popova... I na kraju naidje na savet kod jednog mudrog starca. Starac mu kaze da on uradi one stvari sa njom i da ce njoj posle toga biti bolje. Ode Mujo kuci, isprica Fati sta mu je rekao taj starac i Fata pristane. Spavaju oni zajedno to vece, i ujutro Fata vesela, radi po kuci, sasvim zdrava. Mujo ode kod starca i tuzno mu rece da je Fata dobro i da je terapija uspela.

A starac ga pita:

 

• Zasto si onda tuzan?

 

• E da sam po*eb'o baba prije dvije godine, mozda bi jos bio ziv...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуметал спид дејтинг

 

Проводаџије спасавају метал гор грајнд, ну и остале уседелице

Да ли је брзина метала као начина живота поново наметнула потребу за брачним посредницима, као последњом шансом за усамљене?

 

Сусрети ове врсте организују се са истим бројем мушкараца (укључујући и ну металце) и жена (и готичарке) који седе у паровима за различитим столовима. Сви имају по пет минута да питају и пипају једно друго где год пожеле и минут да упишу утиске без правописних грешака. У позадини, свира лагани Перо Деформеро, за опуштање. Кад се појача, то је знак да треба слемујући променити саговорника. И тако укруг. На крају, заинтересовани организатору скупа предају попуњене папириће са утисцима о музичком укусу саговорника. Сви подаци се убацују у компјутер, а кад се мушко и женско виђење квлта, пива и пресудног питања о Мановару поклопе, следећег дана електронском поштом учесници добијају контакт телефоне жељених особа као и гајбу пива и два паковања Мерима Крушевац регенератора за косу.

 

( http://www.politika.rs/rubrike/zivot-i-sti...edelice.sr.html )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Milan Tarot ovde prevazisao sebe [ponovo]:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EYvMGXB5L5I

:) :) :)

 

Ne znam brate Simo, legenda je.

Ovo je, како vidim, svež snimak. Reče mi ortak da je sinoć gostovao na RTS-u u ključu kod one frigidne plavušice.

Kaže da je bio skroz pokočen i ubedaren...hmmm, čudno za njega. 'Bem li ga, izgleda da je sada na OBN-u.

Mislim da imam blizu gigabajt poskidanih zezalica sa Milanom. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...