Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Тсхахахаха.

 

Аксе, ЛОЛЗ - мени је клинац у аутобусу (када сам и док сам имао густу браду) рекао ''Чико, хоћете да седнете?''

Nije to nista, mom drugaru koji je 83. klinci kad prodje pevaju Boze pravde i redovno ga pozdravljaju jer misle da je pop. :)

A jedan lik u kafani pre oko 2 godine mu je rekao da ima 30 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se cimas, meni je pre 2 god (a baby face sam) klinac rekao "samo malo, teto, da prodjem" :)

Oni to tako bez obzira na godine, veruj mi :)

 

Ortak se vozi u troli i udje ciganka sa bebom, sedne pored nekog urednog ustogljenog lika, izvadi sisu, krene da nudi bebu i kaze

"Api dudu! Api dudu, ce dam chiki!"

 

A chika :uhoh:

 

:) :) :)

 

Ovo je prejako :) :) :)

 

 

Ja, inace, imam samo obrnutih problema, kada me ljudi vide. Kada mi procitaju prezime (tj dva prezimena) onda misle da sam udata. Kako god, zabavno je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja, inace, imam samo obrnutih problema, kada me ljudi vide. Kada mi procitaju prezime (tj dva prezimena) onda misle da sam udata. Kako god, zabavno je :)

 

Hoces da kazes da nisi udata....aha, dosla si ovde da to naglasis i da trazis muza na forumu :)

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to su ti današnje sofosticirane cure. Em' uživa u udobnosti svoga doma, 'em joj ne treba bejzbol palica, 'em si hamer. :mrgreen:

 

Nego, i meni se dešavaju samo obrnute situacije. Ljudi mi uvek kažu da izgledam 2-3 godine mladji nego što jesam čak i kad pustim trodnevnu bradu, sad ne znam da li je to dobro ili loše (verovatno je loše), ali u svakom slučaju i pored toga mi jedan klinac od 5-6 godina koji živi u mojoj zgradi uvek kad me sretne kaže "Dobar dan čiko!".

 

Ali nisu samo klinci ti koji ne znaju da procene starost neke osobe, i ja sam po tom pitanju totalni amater. Mislim, skoro sam upoznao jednu curu i pričamo mi tako nekoliko sati i sve vreme tripujem da je starija od mene makar 3 godine i na kraju je pitam koje je godište a ona 'ladno kaže '89! A joj. :)

Edited by Whiteman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se cimas, meni je pre 2 god (a baby face sam) klinac rekao "samo malo, teto, da prodjem" :)

Oni to tako bez obzira na godine, veruj mi :)

 

Ortak se vozi u troli i udje ciganka sa bebom, sedne pored nekog urednog ustogljenog lika, izvadi sisu, krene da nudi bebu i kaze

"Api dudu! Api dudu, ce dam chiki!"

 

A chika :uhoh:

 

:):):)

 

HAHAHAHAHAHA :) :) :) :) :)

 

Ово је :rockdevil::rockdevil::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja, inace, imam samo obrnutih problema, kada me ljudi vide. Kada mi procitaju prezime (tj dva prezimena) onda misle da sam udata. Kako god, zabavno je :)

Како два презимена? Зар деца мајки које су се одлучила да задрже и своје презиме не добијају само очево?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je jedan klinac pre dve godine (!!!) rekao, "samo malo ciko..." poceo sam da se smejem ko kreten... a onda sam pao u bedak!

 

pre par dana sam upoznao 6-7 ljudi i kad su me pitali koje sam godiste, nisu mogli da veruju... na kraju sam morao da im pokazem licnu kartu da bi ih ubedio! :) dali su mi 4-5 godina vise!!! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, i ja bih ti dala 4-5 godina vise, nikad ne bih rekla da imas ispod 100 godina. :ph34r:

 

 

Inace, meni se deca obracaju sa "teto" a odrasli sa "dete" ili "gospodjo", zavisno od doba dana. :) Mada, kad nosim kapuljacu, svi ali SVI mi se obracaju sa "decko", kazu da izgledam kao prerasli trinaestogodisnjak. :uhoh::cry::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je jedan klinac pre dve godine (!!!) rekao, "samo malo ciko..." poceo sam da se smejem ko kreten... a onda sam pao u bedak!

 

pre par dana sam upoznao 6-7 ljudi i kad su me pitali koje sam godiste, nisu mogli da veruju... na kraju sam morao da im pokazem licnu kartu da bi ih ubedio! icon_smile.gif dali su mi 4-5 godina vise!!! sad.gif

 

Tih par godinica ti nece nista znaciti... ako se ne varam sad imas 96! :mhihi:

Edited by metalheart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како два презимена? Зар деца мајки које су се одлучила да задрже и своје презиме не добијају само очево?

 

 

Prezime deteta odredjuju roditelji prema prezimenu jednog ili oba roditelja, tako da dete moze imati oba. Ali roditelji ne mogu zajednickoj deci odrediti razlicita prezimena. Eto...

 

:) :) Mi smo, inace, svi Stevanov-Pavlovic. Znaci, mama, tata i ja, kao i svi kucni ljubimci koji se kod nas zateknu. Porodica Stevanov-Pavlovic.

 

Sta znam, oni su tako hteli kad su se uzeli, meni je sve jedno, ne opterecujem se time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) Mi smo, inace, svi Stevanov-Pavlovic. Znaci, mama, tata i ja, kao i svi kucni ljubimci koji se kod nas zateknu. Porodica Stevanov-Pavlovic.

 

Sta znam, oni su tako hteli kad su se uzeli, meni je sve jedno, ne opterecujem se time.

 

Ма и мени је свеједно, битно је да си лепа.... :)

 

Него, 'леба ти, немој задржавати своје презиме кад се удаш. Замисли да се удаш за Јеврејина који се презива Kuratz. Безвезе би звучало Марија Куратз Стеванов-Павловић...

Што ме подсети на случај пријатељице која се презива Продановић, а удала се за лика који се презива Буква. Надао сам се да ће задржати и своје презиме и бити Наташа Продановић-Буква, али Наташа Буква је такође смешно... :)

 

Њен тата је ветеринар, чисто да се зна, а ветеринари имају везе са кућним љубимцима тако да ово није офтопик. :mhihi:

 

Требало је да се наспавам, ово није тема о кућним љубимцима, стога игноришите претходну реченицу.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Jebote, da sam znao sta cu da prouzrokujem, nikad ne bi ono pisao

И ти си пизда. :lol:

 

Јеб'о вас дефлорисани теријер.

 

 

---------------------

Стварно, која гадна слика...

 

А у овоме што се мени мота по глави тај мали који јебе кера има полуотворена уста и дахће похотно, тако да ми је то још гадније од пенетрације у теријеров рчма... :)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...