Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Od te Silvermanove najjace je ono Give The Jew Girls Toys.

Ubistveno.

 

kad smo kod humora..

 

 

linAk u mom potpisu.. legendarno.. neko vece ukljucim Dzimi Kimela slucajno, i krenu s nekim ludackim snimcima, da ne vjerujes :)

 

ima ih po youtube.. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umrli Svarceneger, Brus Li i Cak Noris. I sad, sede kod Svetog Petra i cekaju da ih ovaj rasporedi. Kaze Svarceneger: Ja ovako razvijen, zbog dobro oblikovanog tela zasluzujem raj. I Petar ga posalje u raj. Kaze Brus Li: Ja zbog svojih kung fu vestina zasluzujem da budem u raju. I Petar ga posalje u raj. A Cak Noris tresne sv. Petra, ode direktno kod Boga i kaze: Alo, matori, sedis na mom mestu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umrli Svarceneger, Brus Li i Cak Noris. I sad, sede kod Svetog Petra i cekaju da ih ovaj rasporedi. Kaze Svarceneger: Ja ovako razvijen, zbog dobro oblikovanog tela zasluzujem raj. I Petar ga posalje u raj. Kaze Brus Li: Ja zbog svojih kung fu vestina zasluzujem da budem u raju. I Petar ga posalje u raj. A Cak Noris tresne sv. Petra, ode direktno kod Boga i kaze: Alo, matori, sedis na mom mestu!

Genijalno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuća Čak Norisa nema vrata samo zidove kroz koje on prolazi!

Čak Noris ustvari ne piše knjige, one se same pišu od straha!

Slika vredi hiljadu reči, Čak Noris milijardu!

Čak Noris je izmislio novi tip karatea. Zove se Chuck-Will-Kill !!!

Kada Čak Noris priča, svi slušaju. I svi umiru!

Čak Noris se ne brije, on udari sebe u facu. Jedino Čak Noris može da poseče Čak Norisa.

Čak Noris je jednom popio čitavu bočiću lekova za spavanje. Naterale su ga da trepne.

Čak Noris je jednom igrao ruski rulet sa punim pištoljem i pobedio!

Čak Noris može da dodirne MC Hammer-a .

Čak Noris kad je u masi, on ne ide okolo. On ide kroz njih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...