Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Koji vam je bre? Mislite da metalke pricaju samo o muzici, ne kapiram?

Devojka je devojka, ako mi se bude dopala, dopasce mi se i u skejterkama i u stiklama - to je to, ne interesuje me kako se oblaci.

Ne smetaju mi fensi devojcice dok ne pocnu da me smaraju za muziku koju slusam.

 

EDIT: Sto kaze Nele, nisu sve metalke u crnom. :pivopije:

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da po mom misljenju zavisi od pola. Pazi to sve zavisi sta ti hoces. Ja hocu DAMU a ne neku koja drka na tom araju i south of heaven i angel of death...Ako je tebi ok da iskazujes emocije prema devojci uz cowboys from hell ili freezing moon onda ok brate...postujem to.

Nisam rekao da su kurvetine ali cu reci da dosta toga rade samo da bi privukle paznju jer su ocajne.

 

Ok,razumem te mada se ne slazem. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da po mom misljenju zavisi od pola. Pazi to sve zavisi sta ti hoces. Ja hocu DAMU a ne neku koja drka na tom araju i south of heaven i angel of death...Ako je tebi ok da iskazujes emocije prema devojci uz cowboys from hell ili freezing moon onda ok brate...postujem to.

Nisam rekao da su kurvetine ali cu reci da dosta toga rade samo da bi privukle paznju jer su ocajne.

 

Ja bih pre neku koja drka na Beyond the Realms of Death ili Hallowed Be Thy Name.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2l8jlts.jpg

 

Ова цицика се озбиљно прима на Перадајз Лост и Креатор, а има двадесет и плус лета. :mhihi:

Не знам за вас, али бих је радо бидео обнажену негде у мојој близини.

 

Но, пошто сам ''ожењен'' то је засад неизводљиво ... небитно, има девојчура које газе стереотипе.

 

Fino,fino.Ovo je moja bivsa koja se pali na Borgire,CoF,Emperor,Immortal,Death i jos gomilu black i death bendova.

Picture064.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako moze da izgleda jedna devojka koja slusa Slayer, hm hajde fizicki izgled brate ali kako izgleda njen mozak. Pa Slayer i metal nije za picke.

 

E sad jos jedna veoma bitna stvar. Zasto su metal devojke takve kakve jesu. Neke ce reci, jer to volimo, da ti kazem ja matori to je kurac od ovce. Te ribe samo lece svoje komplekse crnim majicama i bodljama, jer su jebeno ne primecene u drustvu. Nemoj da se lazemo, svaka cica voli da se neko okrene za njom i da izgleda lepo i zategnuto, to sto su metal devojke debele ili vuku neke posledice iz rata sto psihicke sto fizicke, nije moj problem a veruj mi ni tvoj. Isto tako je i sa likovima. Sve su to jebeni kompleksi brate. Niko ne voli da ga na ulici gledaju kao crnu ovcu, veruj mi.

 

Ja se slazem. :pivopije:

 

Govorim iz iskustva-bar ovde kod mene, cure koje se loze na brutalne bendove(a i metal uopste) su odvratne, aljkave, razbacane i usukane, i jos se time ponose.Same sebe cine odvratnima.Ali, naravno, ima i pacenika koji "to" muvaju.Osim toga, meni je krajnje nenormalno da zensko celjade pocne slusati neku malo zescu muziku sa Slayer-om, Pestilence-om, ili necim slicnim.Ne kazem da cura to ne moze da slusa, ali, one sto predju sa Natase Bekvalac na Slayer su u 99 % slucajeva foliranti.I to zesci.Ispravite me ako gresim.

 

Drugi deo takodje.Ja sam tu fazu potpunog zacrnjivanja prosla do 16. godine, i danas me sramota kad se setim kakav sam "freak" znala biti, ali, valjda je to deo odrastanja.Trazis sebe, prolazis kroz faze, ali, ako ne prevazidjes to do 18., onda ti stvarno nesto fali.Ja i dalje imam svoj stil, i dalje covek MOZE da provali sta slusam kad me vidi na ulici, ali, ne idem u krajnost.Za mene je ideal devojke-rokerke/metalke izgled cura iz `80-ih.Nekome je mozda i to "grupi",fufasto, ili sl.-ali, bar su bile daleeeeeeko zenstvenije nego ove sad.

 

 

Pazi to sve zavisi sta ti hoces. Ja hocu DAMU a ne neku koja drka na tom araju i south of heaven i angel of death...Ako je tebi ok da iskazujes emocije prema devojci uz cowboys from hell ili freezing moon onda ok brate...postujem to.

 

 

:pivopije::rockdevil: Ponovo poenta.

 

Ekstremno fensi i ekstremno metal su za mene dve krajnosti, obe lose.Uzasavam se kad vidim ribu koja izgleda kao podgrejani les, obucena kao Mortisha Adams, sa retkom kosom do kolena, i u nekim odvratnim cizmetinama sa platformom.Uzasavam se i kicastih splavarki koje su svoj imidz videle na nekoj od pevaljki iz "Granda", pa preuzele.Neukus je prisutan u oba slucaja.

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam upravo shvatila koliko zatucanih debila ima ovde. :blink: Strasno...

 

Znaci, zenske osobe koje slusaju black/death obavezno moraju da imaju 100kg, neke fizicke/psihicke mane, da spava sa clanovima svih bendova na cije koncere ide, imaju tonu crne sminke, igledaju ko grob, aljkave su, odvratne i sl? Bravo. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam upravo shvatila koliko zatucanih debila ima ovde. :blink: Strasno...

 

Znaci, zenske osobe koje slusaju black/death obavezno moraju da imaju 100kg, neke fizicke/psihicke mane, da spava sa clanovima svih bendova na cije koncere ide, imaju tonu crne sminke, igledaju ko grob, aljkave su, odvratne i sl? Bravo. :)

 

ne, potpuno si pogrešno shvatila....to nisu obavezne, nego poželjne osobine kod metalki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam upravo shvatila koliko ljudi ovde vole da izvlace recenice iz konteksta i tumace onako kako njima odgovara. :rolleyes:

 

Ko je pomenuo death/black?Mislim da je prica konkretno pocela oko Slayer-a i nekih Panterinih pesama.... :)

 

I,da,niko nije kriv gothicarkama i blekerkama sto je taj strereotip prikacen uz njih jer, cast izuzecima, vecina daje upravo jednu odredjenu sliku i predstavu o sebi.

 

Bilo bi super kada bi neki procitali CELE postove, a ne preletali ocima preko njih i kacili se za recenice i izraze koje usput primete, pa ih, iz ko zna kog razloga, isti uvrede. :cool:

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja hocu DAMU

 

Moj covek :pivopije:

 

 

Hm, da se primetiti:

 

Haha to kao moja bivsa.Jebote da je vidis na ulici mislices neka nafurana jer dobro izgleda,snima reklame i razne picke materine.

Kad dodjem kod nje kuci,namaze neki krem na hleb i ode da sere.Kaze nema veceg zadovoljstva kad u isto vreme jedes i seres.A meni se zeludac okrene

 

Pre neke dve nedelje sam bio kod nje,dosao joj cale iz BG-a,sedi covek i pije viski a ona izlazi iz wc-a 'jao sto sam srala,govna bila ko zelatin'

Coveku preselo sve,a i meni bogami

 

Najozbiljnije.Jebote kakve gadosti ume da ti naprica,a stvarno je vrh riba da ne poverujes.

Setamo dzukca jedan dan,pun grad i ona se iz cista mira razdere 'pusis mi picku' :)

ljudi se okrenuli,nije im jasno sta se desava :) :) :) :)

 

pre neko vece smo isli da prosetamo,ona skinula gace i ispisala se na sred ulice.a prosli petak se isprdela kao svinjar u diskoteci

 

 

http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...37964&st=40

 

 

@Crna dama- pa kad kazes "brutalni bendovi" pomisli se na to. xP Svejedno ne moras da generalizujes. A i sumnjam da znas sve devojke cak i u tvojoj okolini, a koje to slusaju... Primecuju se samo one koje se oblace malo ekstremno. I, da, procitala sam ceo post. Kao i sve ostale postove na ovoj i prethodnoj strani. (Ili odakle vec pocinje ova prica... )

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstremno fensi i ekstremno metal su za mene dve krajnosti, obe lose.Uzasavam se kad vidim ribu koja izgleda kao podgrejani les, obucena kao Mortisha Adams, sa retkom kosom do kolena, i u nekim odvratnim cizmetinama sa platformom.Uzasavam se i kicastih splavarki koje su svoj imidz videle na nekoj od pevaljki iz "Granda", pa preuzele.Neukus je prisutan u oba slucaja.

 

Tacno...imas i ti pivo :pivopije:

Edit, ili sta vec pijes :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam upravo shvatila koliko zatucanih debila ima ovde. blink.gif Strasno...

 

Znaci, zenske osobe koje slusaju black/death obavezno moraju da imaju 100kg, neke fizicke/psihicke mane, da spava sa clanovima svih bendova na cije koncere ide, imaju tonu crne sminke, igledaju ko grob, aljkave su, odvratne i sl? Bravo. icon_smile.gif

 

Dobro dosla na yumetal.Realno znam 10ak devojaka koje dolaze (manje vise) da death/black svirke,u tom su fazonu a mogle bi opusteno da budu manekenke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...