Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Jebo mater, terate devojku da psuje, al mi ne ide u glavu zasto potencirate iste pravce! Ok, nisam iskljuciva, stvarno nemam nista protiv blacka ni deatha, slusam mnogo toga i vas nije briga za to, al dajte neku industriju, Ministry vam pred nosom i niko nista ne spominje! A imam pravo da negodujem i pljujem i ima da bijem kad mi crkne osigurac jer sam kupila kartu!

Pa prica se da je Ministry skoro sigurno na Exitu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

otmite ih, potplatite ne zanima me!

 

Jos na exit da idem, pa nema boga! uh...

 

Nemam pare a i ne ide mi se na exit...

 

Ma koga jos boli sta ja planiram... :icon_ne:

 

Dajte onda KMFDM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec polako gubim nadu za Brutal i Technical Death Metal...nadam se da ce biti bar em 1 "pravi" bend tog zanra...Naravno kao sto sam vec rekao, ja sigurno dolazim. Ovo je najveci Metal Fest do sada i treba ga podrzati, kao sto cu i uciniti. Ali stvarno ne bi bilo loze videti neki Spawn Of Possession, Deadborn, Obscura, Necropghagist, Defeated Sanity...

The Shattering :смајликојибалави:

 

 

Ljudi moji, pa ne mozemo bas svaki podzanric da pokrijemo... brutal, technical, melodic... Pa sta je Blood Red Throne?

Za vece ime od Judasa, to nikada nismo ni rekli, to je bas trac. Jedino Maiden ili Metallica su veci, slabo ko jos da ima, eventualno Slayer.

Прво се наведе Metallica, па тек онда Maiden. :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vece ime od Judasa, to nikada nismo ni rekli, to je bas trac. Jedino Maiden ili Metallica su veci, slabo ko jos da ima, eventualno Slayer.

Dobro se sećam da sam pročitao intervju u kome je neko izjavio da će biti imena većih od Judas Priest.

I want my money back!!!

 

Zezam se... Ali još se nadam nekim velikim bendovima, tipa Megadeth, DT ili Dio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja se pitam jel ce biti zenskih izvodjaca na ovom festu ili ce to biti jos jedno macho proseravanje.Sovinizam!!!!Sramota!!!

 

E stvarno, mogli bi Lacuna Coil/Epica/Tristania i tako to da ulete... :opusteno:

 

Neko je pustio buvu za Nightwish, ima li sta od toga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, pa ne mozemo bas svaki podzanric da pokrijemo... brutal, technical, melodic... Pa sta je Blood Red Throne?

Za vece ime od Judasa, to nikada nismo ni rekli, to je bas trac. Jedino Maiden ili Metallica su veci, slabo ko jos da ima, eventualno Slayer.

 

http://www.24sata.co.yu/vodic.php?id=17196

 

- Zasad mogu da kažem samo to da ćemo imati imena i jača od Judas priest - ističe Vujinović.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno, mogli bi Lacuna Coil/Epica/Tristania i tako to da ulete... :opusteno:

 

Neko je pustio buvu za Nightwish, ima li sta od toga?

 

Mogli bi, nije da ne bi. Ako bude bilo sanse za neki od nabrojanih, po normalnim uslovima, moze da se desi...

 

Nightwish ne komentarisem, buve su bacene za sve od Pera Deformera do Metalike :)

 

A za 24 sata znam, samo sam vec na nekoliko mjesta rekao da je to greska. Takve stvari bi samo ludak obecavao.

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...