Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ako na tome ne bude mase - džudas + sepultura (faktički) i to ona prava, onda nam ne preostaje ništa drugo nego da (opet) idemo na koncerte po raznim inostranstvima, što se mene tiče neće mi biti teško, kao što mi nije ni bilo ni pre 10 i kusur godina, a u kurac više, bre!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce ovi promoteri imati sada malo mozga...lepo organizuju jedan gig u 2, mozda i 3 meseca (maksimalno 6-7 metal koncerata u godini)...da ne daju publici uopste izbora na koji ce koncert ici...tako ce,valjda i poseta biti bolja, nece biti kuknjave oko novca, organizatori nece biti u minusu !! Evo, imali smo u zadnjih 2 godine sve sto valja u metal muzici...i opet nam nije po volji...e pa lepo pusite svi kurac !! Ako ti se ne svidja ponudjen repertoar...zapali u neku drugu drzavu i uzivaj...a ne kukaj zasto niko nece da ti dovede omiljeni bend na koji opet neces ici !! A o festu niko i da ne pomisli narednih, najmanje, 5 godina...nismo zasluzili i tacka!!

 

"Necu na Marduk zato sto su budale namazane govnima po licu,necu na Maidene zato sto su jebeni pozeri, necu na Kreator zato sto vise volim Slayer, necu na Helloween/Gamma Ray zato sto je to slusao moj tata, necu na Therion zato sto to nije metal, necu na Behemoth zato sto je Vader najbolji poljski metal bend"...juujujuj....strasno !! Idi onda na Cecu i Colu...i svima lepo !!

 

Toliko o fanovima....

 

Legacy i Terranostra...ljudi kontam ja vas, ali i velku krivicu i vi snosite...ne moze fan metal muzike, koji je odlucio da se bavi organizovanjem koncerta, da radi i poslove oko promovisanja i svega oko toga !! Ocigledno znate kako da dovedete bend...ali da pojma nemate oko marketinga (sto je po meni najvaznija stavka za uspeh koncerta)...ima ljudi koji se time bave,platis i moraju rezultati biti bolji...takodje ima i onih koji se bave web dizajnom, odrzavanjem i sl. (stvarno sramota za ovako veliki poduhvat ima onako skrnav sajt)!! Da nije ovih ljudi s' foruma...slabo bi i ko znao za metal koncerte !! Zahvalan sam vam na svemu do sada...ali ocigledno mora nesto da se menja!! Da ne ispadne da vas pljujem....sacuvaj boze...ovo su samo konstruktivne kritike !

 

Kao sto ste vec svi rekli....tu je nas nekih 2000 koji posecuju koncerte....a u Srbiji ima najmanje 50 puta vise ljudi koji slusaju metal....stavite prst na celo i skontajte kako da ih dovedete na koncerte!!

 

Toliko....

Best. post. ever. Suština... Pogotovo prva dva pasusa.

Ali ipak neću da idem na Marduk i Behemoth. :razz:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много сте сви оптимистични. Доведете гомилу бендова које мање - више слуша иста екипа људи и знате да би на појединачне концерте дошло максимално по 1000 људи (изузимајући Џудасе) и још се усуђујете да кукате. Па овде стадионе и хале пуне само Цеца, Чола, звезде Гранда, Чорба, Ван Гог и евентуално Бајага, као и светске мега звезде. Ни Вики Миљковић ни Mayhem не могу да напуне халу овде, шта вам је? Много сте очекивали од ове мале и сиромашне земље...

 

EDIT: Заборавио сам на Ацу Лукаса, његови концерти важе за највеће журке на Балкану.

 

EDIT 2: Наравно, не мислим ништа лоше о Цеци, Чоли и Лукасу.

Edited by Куруз Фердинанд

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako mi idete na nerve vi koji pljujete po zemlji i narodu zbog toga sto je neki festival otkazan..

Ја то увек говорим. Шта год да се деси, крива је "усрана Србија". Јебем вам матер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zemlji Srbiji ima jako mnogo isfoliranih "metalaca" kojima je vise stalo do imidza nego do samog metala, to bar svi znamo. Pa ko je kriv ako ne oni?! :udri:

 

 

Svejedno, ide se na Judas Priest, naravno. :pivopije: Samo da i to ne bude otkazano zbog slabe pretprodaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много сте сви оптимистични. Доведете гомилу бендова које мање - више слуша иста екипа људи и знате да би на појединачне концерте дошло максимално по 1000 људи (изузимајући Џудасе) и још се усуђујете да кукате. Па овде стадионе и хале пуне само Цеца, Чола, звезде Гранда, Чорба, Ван Гог и евентуално Бајага, као и светске мега звезде. Ни Вики Миљковић ни Mayhem не могу да напуне халу овде, шта вам је? Много сте очекивали од ове мале и сиромашне земље...

 

EDIT: Заборавио сам на Ацу Лукаса, његови концерти важе за највеће журке на Балкану.

 

EDIT 2: Наравно, не мислим ништа лоше о Цеци, Чоли и Лукасу.

 

Normalno,Colica sam gledao u subotu,najmanje 6000 ljudi je bilo,Lukasa sam gledao bilo je oko 4000,Cecu sam gledao letos 20 000 ljudi je doslo

 

Dva festivala koja su izmedju povezana koncertom Slayera koji je takodje otkazan je pravio veliki problem,mnogo zelja a malo para.U svakom slucaju novac koji je stajao sa strane bice namenjen za Rotting Christ na Exitu i boli me kurac.

 

castlecanceled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je, koliko ja znam, naš bend. Njih ćeš već moći da vidiš bilo gde, u skorije vreme. Ali SYX, Avantasiu, Adagio... Teško...

 

Sinko, InnerWish je grčki bend. Ne verujem u mogućnost njihovog dovođenja u Srbiju, osim kao predgrupe nekome.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga ljudi,bio je ovo suvise megalomanski poduhvat!Nije realan onakav line up za prvi festival,pogotovo u Srbiji.Prvi Metal Camp je bio dosta slabiji od Legacy-a,a pogledajte sta je danas.I jedan Wacken je prvih godina bio vise nego skroman,a danas je najveci metal fest ne svetu.Nema nista bez jakog sponzora.Pa,nije Sziget do skoro bio Pepsi Sziget za dzabe.Na kraju krajeva,ujedinite se sa Legacy-em,pa sledece godine napravite jedan fest,veci od Legacy-a,a manji od Castle-a,u trajanju od 3 dana,pa nesto mozda i bude. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smarajte vishe sa koncertom Judasa.

Bice odrzan na stadionu Tašmajdan 01.07.2008., grupa Cavalera Conspiracy kao predgrupa, ulaz ce biti 2590din iliti jedna jednodnevna karta za Castle.

Kraj shto se tiche tog koncerta.

 

Shto se tiche Castle-a, sledeci fest bi trebao biti sledece godine sa 5 hedlajnera (zbog otkazivanja ove godine, bilo bi pozeljno da su to 5 bendova koja su bila najavljena) i ostali bendovi iz regiona (tona njih) i onda 2010e po dva hedlajnera dnevno (naravno ako prvi bude uspjeshan) i tako stvoriti tradiciju a ne prvi pa zlo.

To je moj prijedlog, tako da stranci koji dodju da pored hedlajnera gledaju i nashe snage kao vecinu.

A do prvog Castlea vratite pare malim koncertima i tako sl., samo ne odustajte prvog srpskog metal festivala :pivopije:

A i dalje sam da se ujedine dvije organizacije...

 

Svejedno, kako god da nastavili samo napredujte... :muzicar: :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ustvari, treba da navlacimo ljude da slusaju metal...jedino tako da nam se broj poveca

Pa vala jeste,samo ako bude vishe ljudi koji slushaju metal bice i vishe metal publike na koncertima.

Zato i mislim da treba da bude metal bendova na Evroviziji,ma koliko oni za metal loshi bili,jer se preko takvih stvari kasnije stizhe do necheg dobrog.

 

e,jebiga...verujem da bi se prodaja karata povecala nakon zavrsetka skolske godine i tako to...

 

Upravo.

Mada je pitanje da li bi se neshto drastichno povecala.

Izem ti takve ljude koji se zale na krastavac u sendvicu

Opet me pogreshno razumeste(znam da se na mene odnosi jer sam jedini pominjao krastavac :) ).

Nisam se ja zhalio na krastavac,ja sam ga podrzhao!!!

 

QUOTE (RAZBIJAČ

@ 4. 6. 2008, 11:36) <{POST_SNAPBACK}>

BEZ OBZIRA ŠTO JE U LEGASIJU ONAJ ELDOMAR...(R.I.P)

 

PETAR VRANJEŠIĆ - RAZBIJAČ

1980-?-kuj će ga znati,al se zna da će na sarani biti više pičetine no alkoholika i narkomana.

E ovo je jebeno genijalno. :)

 

Sa nase strane jedino mogu da obecam da, ako se ikako izvucemo iz svih dugova, pokusacemo dovesti mnoge od bendova solo.

Nadam se tome.Podrshka. :pivopije:

 

Uostalom, prilicno sam siguran da ce vecina tih zajebanih pobunjenika za 3 god da se osisa i budu racunovodje ili nesto.

Da a chim se neko oshisha onda vishe nije metalac... :rolleyes:

 

Ima manje od mesec dana do tada-pocetka festa, u prodaji je bilo 30 000 karata

Ni priblizhno.

Bilo je oko 10 000.

 

 

 

 

Da, ako neko hoce ove nove plakate, izgledaju kao posteri, moze da uzme koje hoce, ima 12 vrsta. Jeste glupo, ali sta znam, mozda nekom to i treba.

 

Gde se to mozhe nabaviti?

Iskreno, kad smo objavili Judas Priest, taj dan smo ocekivali 5-6000 ljudi. Ostale dane po 4000.

Uf,pa ja mislim da je ovo chak i realna procena.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalosno je sto je tako,ali apsolutno podrzavam organizatora...Niko nije lud da pukne stotine hiljada dolara...Metalci opet nam idu crni dani...JEBITE SE SVI SKUPA! (osim par stotina koji su redovno na koncertima).

 

lazo, jedan pametan covek jednom rece... citat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo Beer Fest... :rockdevil: :rockdevil:

 

Ma Beer fest se placa od ove godine... :(

VRATIO SAM SE!

Dobrodoshao. :pivopije:

 

U, samo to nemam :(

Slozili smo se da ih ne lijepimo, sa sve onim obrnutim krstovima na celu, i redenicima. Na kraju smo ih dali onim likovima sto skupljaju papir, jebi ga...

Na kraju ga oni i najbolje iskoristishe. :)

 

MRS U KURAC

Metal Camp je gej

Nemoj tako,kod njih je Behemoth.

 

Ovu godinu cu mnogo loshe pamtiti shto se koncerata tiche, prvo mi otkazali Kiss, pa onda Uriah Heep, pa Slayer, pa sad Castle...ne znam ima li josh neko da je hteo ovo sve da gleda? Al nadam se da ce Judasi i Mejdeni u Bukureshtu nekako izvuci ovu loshu godinu za mene.

Ja sam sve to hteo da gledam,mada bih verovatno propustio Uriah Heep jer bi neshto moralo otpasti.Ali eto ni prioriteti KISS i Slayer mi nisu doshali a sad ni Castle.A ja sam chak i Kamelot zhrtvovao da bih skupio za sve to plus Legacy.

Na kraju sam samo i na Legacy-ju bio,i to na jednom danu.

Makar mi je uteha shto cu gledati Judas Priest,i mozhda Maidene ako se nekako organizujem za negde ali to teshko.

 

" necu na Behemoth zato sto je Vader najbolji poljski metal bend"

Ccc,ko je to ikada rekao nema pojma.

 

Upravo sam vidseo postove bar 5-6 ljudi za koje znam da definitivno nisu pazarili karte (necu javno da ih prozivam, znaju ko su) i tu nesto tuguju kao fora jaoo neeee, ne mogu da verujem sad sam video/la na forumu ili javio mi drug/brat/sestra... kako sam se smorio/la...

Stvarno ste licemeri.

Mozhda su planirali da kasnije kupe,jer k'o shto rekosmo nije svako u mogucnosti da na vreme nabavi karte.

Ne morate se odmah svi prozivati.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

jGde sviraju calere.ljudi jel nemo moze da mi pojasni sta se desilo ili bar na kojoj strani teme pise sve ...plz

Samo se ti malo potrudi oko pravo(ili kuco)pisa-

A CAVALERE(ako si na njih mislio) sviraju sa Judasima na Tashu 1. Jula.

 

Elderane je moze iskreno koliko ste u gubitku?

Nece,a i ne bi trebalo to da kazhe.

 

e ako na tome ne bude mase - džudas + sepultura (faktički) i to ona prava, onda nam ne preostaje ništa drugo nego da (opet) idemo na koncerte po raznim inostranstvima

E stvarno,ako iovo propadne onda je buducnost metala u Srbiji pod velikim znakom pitanja.

 

http://www.blic.co.yu/srbija.php?id=42394

 

pri dnu stranice pominje se castle fest..kaze tvrdjavu bi trebalo da pohodi 50.000 ljudi... :udri:

 

E ovi ga stvarno preterashe,50 000....

Ali ipak neću da idem na Marduk i Behemoth. :razz:

Behemoth valja,trebao bi ga chuti. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...