Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

btw svaki normalan student koji imalo misli da završi školu nema vremena da u toku godine, a još manje ispitnog roka, ide da radi za dnevnicu.

 

JBG ne mogu svakoga roditelji da finansiraju...I nije tacno da ne mogu da rade jer znam ljude kojima to i te kako polazi za rukom.Licno sam rintala svaki petak,subotu i nedelju po 15sati dnevno da bih skripala pare za ovaj fest i pored toga ucila,dakle moze se samo treba malo vise truda!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Moody: Nishta stari, zovi ti tih 1000 da kupe kartu odma pa mozda se i spasi fest :pivopije:

 

Da i josh plus ovi shto je DBrave rekao i svi koji znaju nekoga ko bi sada imao para da kupi, neka ih pozovu!!! To je 5000 a to je 0, znachi do jaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Festival je najavljen mnogo ranije, ali slažem se sa svima koji su rekli da je ovo preeeveliki zalogaj. Od nule se počinje, ne od petodnevnog festivala.

Meni je smrdelo odmah kad sam videla da će i Morbid Angel i Gorgoroth doći još jednom posle Castle Fest-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se u potpunosti sa Ivy:

ako nesto hoces mozes, znaci moze i neki honorarni posao da se nadje pored faxa, nije to nemoguce, samo ide na ustrb izlazaka i gluvarenja

 

ma ne vredi sad pricati o ovome...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To već ima smisla...

 

A da nije ipak malo preskupa karta za Judase i CC? Da računamo da se smanjenjem cene karte za nekih 20% može povećati broj posetioca za 20%, čini mi se isplativo mada nisam pri digitronu da računam profit, a nije ni moj posao... :)

 

ako 200-300 dinara moze da utice na nekog dal ce da dodje ili ne na koncert judas priest, onda do kurca. jeste da pise utesni koncert, ali cc i judas daleko od toga da su samo uteha zbog otkazivanja festa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JBG ne mogu svakoga roditelji da finansiraju...I nije tacno da ne mogu da rade jer znam ljude kojima to i te kako polazi za rukom.Licno sam rintala svaki petak,subotu i nedelju po 15sati dnevno da bih skripala pare za ovaj fest i pored toga ucila,dakle moze se samo treba malo vise truda!

 

15 sati dnevno? izvini al ja nisam iz Novog Sada, ja svaki drugi-treći vikend moram ići kući nositi stvari na pranje, ići po hranu, ići po novac. Kad to ne bih radio to rintanje za vikend mi se ne bi nikako isplatilo.

 

 

A ovo što kažu ljudi za "skupljanje" me posebno fascinira. Pa gde to ima da se skupljaju pare da i ja dođem da skupljam?? Uštediš jedan mesec i sledeći već iskrsne nešto i te pare se potroše. Izgleda da ne živimo u istoj zemlji jebiga...

 

U ostalom ja ću po svemu sudeći godinu očistiti sad u junu, posle ovog roka bih naravno imao vremena da radim i pare bi se zaradile nekako tu nema priče. Do sad je to za mene bilo nemoguće. 2 500 za Slayer je bio moj maksimum sa tim što će mi sad više nego dobro doći pare koje ću dobiti nazad, čisto da imam da preživim do kraja meseca...

 

Ako još stoje oni death metal koncerti na jesen i zimu ja sam tamo, al za ovo nije bilo ni najmanje šanse da se nađu pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako 200-300 dinara moze da utice na nekog dal ce da dodje ili ne na koncert judas priest, onda do kurca. jeste da pise utesni koncert, ali cc i judas daleko od toga da su samo uteha zbog otkazivanja festa.

500 dinara. Seti se kakva je bila frka kada je karta za Helloween bila 2000, a onda skočila na 2400. Odjednom frka, ljudi jedva skupili dva soma, sada im još treba i 400 kinti. Za mnoge ljude nije tako lako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde sad pred sledeci fest svi da se lepo zaposlimo da ne bi imao ko da sere kako ljudi nisu mogli da skupe pare

 

slazem se sve se moze kad se hoce,ali majku mu koliko ljudi zivi na granici siromastva i radi samo zbog toga da bi imao svoju neku kintu da izvede devojku,da kupi nesto sebi od garderobe a ne da misli na metal fest.svi ste se postavili kao da to mora da bude primarni cilj svakog metalca.prestanite vise da serete vi hejteri

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

500 dinara. Seti se kakva je bila frka kada je karta za Helloween bila 2000, a onda skočila na 2400. Odjednom frka, ljudi jedva skupili dva soma, sada im još treba i 400 kinti. Za mnoge ljude nije tako lako...

 

Ma nemoj, nije nimalo lako, uopshte, koja prazna pricha.

500 din sam za sat ipo iscimao od ljudi klje ne znam ispred SKCa za cugu, tako da nemoj molim te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se recimo tešim ovako... oni su ubedljivo najmatoriji, ako ih sad ne vidimo, nećemo nikad, za ostale ima šanse (nisam upućen u situaciju oko Carcass-a i ATG, ako je ovo poslednja godina da oni nastupaju jbg).

 

btw

Uz Judase ide malo drugačija pregrupa, ali 'ajde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, stvarno ispade 5 NESTVARNIH dana x)))))))))))))))) LOLchina

 

koji ste vi papci... pa, dobro, shta sad da se radi, ostatak godine splavarimo i idemo po diskotekama.... zurkaaaa!! :P

:lol:

Da, i stvarno ispade 5 nestvarnih dana! :)

 

E a ja sam jos mislila (jos je neko to spomenuo) da ce se cak karte rasprodati i da necu stici da kupim, a bas sam planirala ovih dana.

 

@ DBrave - I stvarno, ovde svi pisu kako bi tek kupili karte. :mhihi:

 

@ Bahamut - Tacno. Niko nije pominjao datum, a sad... Sad im je to problem. :mhihi:

Izvinjavam se ako sam ovime nekog uvredila. Stvarno mi nije bila namera. Samo se malo zezam. Ako je ikome sad do toga uopste.

Ljudi, nemojte se nervirati. Nije ni meni svejedno sto se ovo desilo, al' kako je, tako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusite bre svi jedan veliki mas'an qrac! Kakvi ste kenjatori... Jebla vas i teorija i hipoteze na nadmudrivanja i nadseravanja... :seronja:

Ko babe ste svi... Za jedan dan se ova tema prosirila za 30 jbnih strana cistih sranja.. Ko obrise ovaj post, keva mu na menjacu!! ;)

:pivopije:

Edited by Lord Howe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

Stvarno mi je krivo sto je ovaj festval propao, ali sami smo krivi posto nismo kupovali karte. Ja nisam kupio a planirao sam (ali stvarno sam planirao ne proseravam me se) da ih kupim sutra.

No idemo dalje... NA JUDAS PRIEST!! :rockdevil:

 

a sada ispada da ce posle svega Nightwish biti najveci metal koncert u srbiji na leto

 

Aha, ali juce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA ako ti je Nightwish veci od Judas priest idi ubi se...

Dobro, Nightwishnije najveci, al' jedan od vecih jeste.

A sto se tice Judasa, oni jesu najveci metal bend ove godine kod nas, to sigurno.

 

E da, i tema treba da se zatvori. Slazem se u tome. Za jedan dan 20-ak stranica, to je stvarno previse. :mhihi:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...