Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Ma,korektna je cena karte,samo me zanima ko sve nastupa i kakav je raspored po danima?

Prvi dan Karleusa, drugi neke striptizete, treci dan igracice iz Grand parade (mada ne razlikuju se mnogo od striptizeta), a za cetvrti i peti dan nisam sigurna,ali sigurno nesto ovako jako ili cak i bolje.

 

Hahaha, jel ti to ozb il se zajebavash?

 

Pa ceo festival ispade opaka zajebavancija pa se i gospodin ponasa u skladu sa tim.:)

 

Ajde ljudi, krajnje je vreme se ova tema zatvori. Dusa me boli kad gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvi dan Karleusa, drugi neke striptizete, treci dan igracice iz Grand parade (mada ne razlikuju se mnogo od striptizeta), a za cetvrti i peti dan nisam sigurna,ali sigurno nesto ovako jako ili cak i bolje.

 

ovo je bolje od svih festivala zajedno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva,bre,Karleusa i igracice Granda?!Ja sam mislio da je ovo heavy metal festival?!Mora da me zezate!Kod nas u Pajazitovo niko ne dolazi da svira,pa mi je ovo jedinstvena prilika da vidim dobre bendove.Kako da dodjem do Smedereva?Jel' veliki grad?Necu se izgubim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tacno znam zasto ljudi nisu kupovali karte. Fora je u tome sto se nije odrzalo u beogradu,jel da? Ma znam da je to razlog. A i u pravu je ovaj covek, svi ce pre ziveti u jebenom trenutku,gluvariti po KST-u i kupovati skupocen alkohol umesto da iskuliraju jedan ili dva vikenda i ostanu kuci pa da skrpe pare za fest.

 

Svima takvima koji zive samo zbog trenutka,kvazi beogradjanima i ostaloj stoki imam da kazem ovo,pa nek me banuju:

 

-Svi ste vi samo najobicnija govna!! i

-Jebo vam pas mater!

 

Morao sam da se iskalim nekako..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tacno znam zasto ljudi nisu kupovali karte. Fora je u tome sto se nije odrzalo u beogradu,jel da? Ma znam da je to razlog. A i u pravu je ovaj covek, svi ce pre ziveti u jebenom trenutku,gluvariti po KST-u i kupovati skupocen alkohol umesto da iskuliraju jedan ili dva vikenda i ostanu kuci pa da skrpe pare za fest.

 

Svima takvima koji zive samo zbog trenutka,kvazi beogradjanima i ostaloj stoki imam da kazem ovo,pa nek me banuju:

 

-Svi ste vi samo najobicnija govna!! i

-Jebo vam pas mater!

 

Morao sam da se iskalim nekako..

 

 

 

lock!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva,bre,Karleusa i igracice Granda?!Ja sam mislio da je ovo heavy metal festival?!Mora da me zezate!Kod nas u Pajazitovo niko ne dolazi da svira,pa mi je ovo jedinstvena prilika da vidim dobre bendove.Kako da dodjem do Smedereva?Jel' veliki grad?Necu se izgubim?

 

Kud ces bolji heavy metal od Karleuse? Sta ti imas protiv iste,molim te?

igracice bar moz da gledas...

 

Vidis kako covek lepo razmislja. :twisted:

I koliko josh do locka?

 

Dok ne ispamujemo dovoljno.

Kakvo crno otkazivanje??? Vidimo se tamo :pivopije:

A kartu cu ti ja prodati za 8 hiljada :):):)

E znala sam da ce neko da resi da me zajebava. :evotigana:

Onda ja dajem svoj komplet za 7999din.

 

A tacno znam zasto ljudi nisu kupovali karte. Fora je u tome sto se nije odrzalo u beogradu,jel da? Ma znam da je to razlog. A i u pravu je ovaj covek, svi ce pre ziveti u jebenom trenutku,gluvariti po KST-u i kupovati skupocen alkohol umesto da iskuliraju jedan ili dva vikenda i ostanu kuci pa da skrpe pare za fest.

 

Svima takvima koji zive samo zbog trenutka,kvazi beogradjanima i ostaloj stoki imam da kazem ovo,pa nek me banuju:

 

-Svi ste vi samo najobicnija govna!! i

-Jebo vam pas mater!

 

Morao sam da se iskalim nekako..

 

 

 

Jebi ga, mozda ima i takvih, ali moja ekipa i ja smo se bas radovali sto se sve desava u Smederevu. Mnogo je interesantnije da pet dana provedes u nekom gradu u kom nemas prilike da budes cesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, vi ste profesionalni spameri!!! E mozhda je ovo sve zajebancija, mozhda je prodato vishe od 5000 i sve ide punom parom, samo se organizatori zajebavaju, radi fore, kao srchka pred fest!!! :DDD

Edited by Moody

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, vi ste profesionalni spameri!!! E mozhda je ovo sve zajebancija, mozhda je prodato vishe od 5000 i sve ide punom parom, samo se organizatori zajebavaju, radi fore, kao srchka pred fest!!! :DDD

 

 

ti si lud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ATGates
ja mislio iz Rijeke doc..... :frown: ........skupljo pare..... :frown: ........kruh i voda su mi bili luksuz zadnjih par mjesecci... :frown: ....sta cu sad.......mozda si kupim pojacalo ali j... to, ja sam htio vidjet bendove... :frown: Edited by ATGates

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne gubi nadu, mozhda je ipak Elderane hteo da nabudzhi postove i ispadne frajer!!! E shalim se bre, nemoj da me prozivate za podjebavanej i slichno...I meni je mnogo zhao zbog festivala...Ali life gooes on, ipak tu su nam Tasmajdan i Sziget a Helloween smo vec gledali! Ipak tek sada vidim kolko je zapravo od pochetka bilo smeshno da se u Srbiji organizuje metal festival, koji vec u prvoj ediciji traje pet dana i ima line up bolji od wackena!!! A sad shto je nash narod glup ili siromashan to nije krivica organizatora a bogami nije ni krivica samog naroda!

Edited by Moody

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, vi ste profesionalni spameri!!! E mozhda je ovo sve zajebancija, mozhda je prodato vishe od 5000 i sve ide punom parom, samo se organizatori zajebavaju, radi fore, kao srchka pred fest!!! :DDD

 

Kako si samo pogodio? :metalac:

Share this post


Link to post
Share on other sites

N egubi nadu, mozhda je ipak Elderane hteo da nabudzhi postove i ispadne frajer!!! E shalim se bre, nemoj da me prozivate za podjebavanej i slichno...I meni je mnogo zhao zbog festivala...Ali life gooes on, ipak tu su nam Tasmajdan i Sziget a Helloween smo vec gledlai!

 

 

Mojne se cimas! Meni bas zanimljivo da citam ove sve postove...

Ja sam jadikovanje isto ostavila po strani...sta drugo da se radi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tacno znam zasto ljudi nisu kupovali karte. Fora je u tome sto se nije odrzalo u beogradu,jel da? Ma znam da je to razlog. A i u pravu je ovaj covek, svi ce pre ziveti u jebenom trenutku,gluvariti po KST-u i kupovati skupocen alkohol umesto da iskuliraju jedan ili dva vikenda i ostanu kuci pa da skrpe pare za fest.

 

Svima takvima koji zive samo zbog trenutka,kvazi beogradjanima i ostaloj stoki imam da kazem ovo,pa nek me banuju:

 

-Svi ste vi samo najobicnija govna!! i

-Jebo vam pas mater!

 

Morao sam da se iskalim nekako..

 

Slazem se, ama bash!!!!

 

Jebem majku svima koji nisu kupili kartu!!!

 

Daj zatvorite i obrisite temu, ne mogu vise da gledam od tuge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ne verujem kako su ljudi glupi. Vec dva dana ovi sto su kupili karte pljuju po ovima sto nisu kupili karte. Shvatite vec jednom da nisu ljudi krivi sto nisu kupili karte vec ORGANIZATOR zbog lose promocije festivala. Za ovako nesto je potrebna dobra reklama. Proizvod ne prodaje sam sebe vec proizvod prodaje reklama. Ranih 80-tih coca cola je slabo ulagala u reklamu i u roku od 2-3 godine profit im je dosta opao, a tu je pepsi profitirao. Ljudi iz coca cole su sredinom 80-tih ulozili dosta novca u kampanju i povratili svoje pozicije. Eto cak i veliki moraju konstantno da se reklamiraju. Koliko je terra nostra ulozila u reklamu? Zanemarljiv broj plakata i bilborda. Sto se tice TV-a, ok uredu skupe su reklame i upravu je neko ko kaze se sa tim pocinje 15-ak dana pre koncerta, ali mogao se festival promovisati kroz gostovanja u nekim emisijama. Moglo se pitati recimo za gostovanje u beogradskoj hronici koji svaki dan ide na RTS-u. Postoje emisije na metropolisu koje se bave rockom i metalom pa se i tu mogao promovisati festival. Kad god se bukira neko vece ime mogla je da se odrzi i konferencija za stampu. Mediji bi se onda mozda i sami zainteresovali za fest i zvali bi organizatore da dobiju neku informaciju koju bi objavili. Svaki dan je trebalo nesto raditi i dati povod novinama da se pise o festivalu. Eto i to su neke besplatne reklame. Terra nostra je objavila da je prodala 300 karata za fest i da je 150 prodato vec u decembru. Ja garantujem da su skoro sve karte pokupovali ljudi koji posecuju ovaj forum(kupili su ih sebi i svojim drugarima). Ljudi iz terra nostre su i dalje sedeli pored racunara i promovisali fest putem foruma i ljudima kojima su vec prodali karte. Sta je sa ljudima koji zive u manjim mestima i koji nemaju kompjutere? Kako su oni mogli da saznaju za festival? Nikako. Mogli su samo da nacuju da eto tamo u smederevu ima kao neki festivali, i nemaju pojma ko sve svira na tom festu i kad pocinje taj fest. Za takve ljude momci iz terra nostre se izgleda uopste nisu borili, a kompjuter u srbiji nema bas svako. Promocijom festa putem foruma i nije se moglo prodati vise od 300-400 karata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manjak ljudi koji slušaju metal u Srbiji, manjak para u džepovima istih, ali i što jes jes, za ovako veliki događaj je potrebna adekvatna medijska kampanja!

 

Jes doduše da su nam i mediji do kurca, evo ove Večernje novosti, koje su šatro ozbiljna novina, svakog dana pišu neke gluposti u fazonu "pikanterije sa estrade" znači nešto tipa Mile Kitić se spanđao sa nekom kuravom pa se sad prozivaju preko novina, znači sranja dostojna onih najgorih tabloida! Te iste VN koje su tamo izlistane među medijskim sponzorima Legacy festa su o Legacy festu napisale samo jedan maili bedni članak, i to na dan festivala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...