Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

e, ajd gasimo temu. dosta je bilo teoretisanja, sisanja kurca a la pit i lunatic, veceras je drakonik, malo domaceg chukanja, pa ko voli da vidi kako se to radi, neka svrati, 1. su dzudasi, tek ramo ima sta da se cuje :) ekipa ide dalje, u nove pobede, ili bar pokusaje pobeda, a mi saradnici smo uz njih, kao i uvek. i veliko postovanje ljudima koji su zadrzali poverenje u TN. eto toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popusis ti Pitu kurac,pedercino emovska!Odakle ti pravo da me stavljas u istu vrecu sa onim Lunaticom?!Jel' ti pravis razliku izmedju zluradosti i humora?!Pa,i moj bend je trebalo da nastupa na jebenom Castle-u,majmune retardirani!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zini da ti kazem! :evotigana:

:)

jasna stvar. nijednog podatka, niti imena...

a kad naucis sta je humor i zajebancija, onda se vrati. to sto TI sa tvojim bandom nisi svirao...znas kolika je to steta u odnosu na neodrzavanje samog festa? nebitna. u prevodu, koga bre boli kurac. toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nijedan domaci bend nije bio bitan na Castle-u,pa tako ni moj!Poenta je bila u tome da imam razlog vise da budem sjeban zbog otkazivanja.Naravno da nema nikakvih podataka.Ja na ovaj forum dolazim samo kad mi je dosadno na poslu.Nisam toliki luzer da ovde provodim ceo dan. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jesam.

ali ti opet kazem, kad naucis sta je smesno i gde je granica, onda se vrati.

 

The Jocker misli da sam ,,genije humora"! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...