Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

Dobro nije bas da i ja mogu da se razbacujem sa 3, 500 na svakih ne znam koliko, zato cu ga cediti koliko god mogu :)

 

Vrhunska im je sva Dior kozmetika!

Ja sam jedan period koristila Lancome puder koji je kostao isto tako nekih 35-40 eura,ali je bio e x t r a :da:

Za dobar puder i maskaru ne treba nikad zalit para. :pivopije:

I parfem,naravno.

{E1EC5181-4505-42CD-BC7E-67CE6C737026}.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne patim od marke

 

Бондиџ фери, ај не сери...

"Не патим од марке" - каква реченица!!!

 

@Сигал

Јеси ли ти намерно (за сликање) аранжирао ову колекцију или оно онако стоји увек?

 

Парфеми - већ сам рекао раније на теми, али поновићу - Sculpture и ниње и присно и во вјеки вјеков (и ниједан други ме не интересује нити ће ме интересовати докле год се овај производи). Од дезодоранАса било који без мириса, било спреј, било стик.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za kozmetiku ide dosta kesa. (~1500 za maskaru, ~800 za ajlajner, ~700 za karmin... xD)

uvek.

miracle je divan, imala sam ga.

kupila sam just cavalli her.

i preleeeeeeeeeep jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

za kozmetiku ide dosta kesa. (~1500 za maskaru, ~800 za ajlajner, ~700 za karmin... xD)

uvek.

 

kupila sam just cavalli her.

 

same here. samo shto ja ne dajem za ajlajner i karmin, nego za maskaru, senke i sl.

A Just Cavalli Her je ubedljivo najlepshi parfem! Obozhavam ga!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ga ne volim, miris mi je nekako prljav i tezak. Ali ne mirise na svakoj kozi isto. Npr. mojoj mami je to omiljeni parfem i na njenoj kozi je sladunjav i blag.

I mojoj isto!!Staaalno ga koristi i sva joj garderoba mirise na njega ma koliko je prala. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je slucaj sa parfemima L'Erbolario, prodaju se po apotekama i super su zato sto je dovoljno staviti ih u minimalnim kolicinama. Jedino sto sam se ja zeznula, pa sam poslednji put umesto uobicajenog Vaniglia e Zenzero kupila Iris, pa ce po svemu sudeci zavrsiti kod mame, kao i neka vockasta Escada, koja na meni mirise kiselo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Парфеми су дивна ствар, али ми је коментарисање истих (на начин на који се рекламирају) смешно. Мислим на оне фазоне - дискретна нота агрума за јаку и самосвесну жену, за снажног мушкарца - мирис кедровине... Мислим, то ми је толико одбојно да ми би било боље да говоре - цветна нота курца или пролећни, младалачки мирис вагиналног секрета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se poptuno slazem sa pravoslavcem, ali ne i sa njegovim pravoslavnim recnikom. Nekada je iz njega izvirala blagoglagoljivost, sada samo vulgarnost.

Ako smem da pitam populaciju, da li se parfemisu zbog sebe ili zbog drugih. Opste je poznato da se culo mirisa, akomodira na miris posle (okvirno) pet minuta, sto znaci da covek vise ne oseca miris, onako kako treba da oseca. To u prevodu znaci da osoba koja nastrca parfem ujutru, oko podne nije bas najbolje svesna, kako on mirise i u kojoj meri. Hocu da kazem da miris, mogu samo adekvatno da primete drugi, prolaznici, ljubavnici (i oni su prolazni naravno)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...