Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

Guest Punisher985
Paco Rabanne - 1 Million

7587.jpg

 

Prvo sam pomislio da je neko sranje jer su ga mnogo reklamirali a onda sam ga pomirisao i odmah kupio. Odlican! :da:

 

Ovaj parfem je zakon...Kupio sam ga pre 2-3 meseca,i nekako jos traje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аман! :) Како та два у истом пакету? :) Ако мислиш на Moschino - I Love Love: оно цитрусно, искричаво савршенство - онда се разумемо. Али, Gucci Rush кад осетим буде ми мука. :( А то јесте невоља, јер је стварно доста популаран парфем... Јуче сам изашла из аутобуса колико ми је било мука, кад сам га осетила да га неко носи. Заправо, сваки састојак појединачно веома волим да осетим у парфему, али у комбинацији... нека, хвала. Мислим да је мешавина коријандера, турске руже и ветивера оно што ме муче.

 

Међутим, двојку могу да њушим... Мислим да је то зато што нема оног класичног пирамидалног развоја састојака, већ су их ређали некако да се сви осете истовремено, па ми је подношљивији.

 

И свака ти част. Заиста нисам могла ни да слутим да некоме омиљени парфеми могу бити толико различити. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupih mami za rodjendan parfem. Hugo Boss for women , ovaj ( http://www.boss-fragrances.com/womens-frag...s/boss-intense/ ) . Da li je to bash dobar parfem za poslovnu zenu u svojim srednjim godinama? Ajde devojke. :D Malo mi je trebalo duze da izaberem posto ja nemam blage sa ovim stvarima, samo znam da ona voli neki old-school miris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ма, пусти ти те одреднице типа "пословне жене у средњим годинама"... Нема ништа док се парфем не проба. На пример, моја мама је својевремено користила Dune и на њој је мирисао тако озбиљно, јер се некако највише осећала она дрвенаста нота базе и нешто мало оних алдехидних мириса са врха. На мојој кожи се највише осећају цветне ноте: јасмин, љиљан, и иланг-иланг (јел' има тај цвет неко српско име? :? ), а из базе само нешто мало ваниле и храстове маховине. Дакле, потпуно друга прича...

 

Мада, руку на срце, ценим да са парфемом какав је Boss Intense не можеш погрешити. Састојци су му тако "питоми" и универзални, да не могу да појмим да постоји особа којој се овај парфем не допада. Евентуално, има их које остају равнодушне, јер тај одабир нота јесте некако "безбедан" избор, али да се некоме не допада... макар ја нисам срела. Цитруси помешани са зачинима на врху, срце слаткасто, а база онако мало пудераста - нема грешке. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hugo Boss Intense je po meni odlican parfem,imala sam ga do pre nekog vremena mada hocu opet da ga uzmem.Parfeme inace ne klasifikujem po principu za mladje ili starije,jednostavno kupim sta mi se svidja.Trenutno koristim Armani Code,Lancome Hypnose i Burberry London(stari) ali mi je definitivno za sva vremena Emporio Armani (srebrno pakovanje).Taj parfem me je oduvao i koristim ga ravno 10god. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ indistriktabl

 

Који је то Emporio Armani? Једино што мени пада на памет, а да је у сребрном паковању је Lei, али тај парфем не постоји ни приближно десет година, па претпостављам да грешим. Или, евентуално, Mania, а то ни није сребрно, већ, пре бих рекла, некако прозирно паковање... Баш ми је драго кад чујем да неко тако дуго користи један парфем. :da: Такав парфем има велику моћ.

 

А ова три преостала парфема - обожавам! Hypnose ми се већ скоро сасвим истрошио... :( Него, кад већ волиш Armani Code, јеси ли пробала Sheer и Summer варијанте? Већ дуже време говорим себи како то морам да оњушим, а никако да стигнем...

 

EDIT:

Сад се нешто сетих... Морам нешто да питам. Немојте ме бановати. :)

 

Јесте ли имали прилике да се дружите са парфемима које је креирала Britney Spears? Ја признајем да сам потпуно одушевљена. Да је паметна, да више никад не запева... :)

 

Curious, Beleive и све три варијанте Fantasy су више него за похвалу. Купила сам Fantasy и Midnight Fantasy и - обожавам их. Баш сам се радовала овом Hidden Fantasy, али није ме баш одушевио. Лепо, искричаво, нешто више зачина него код претходника, али... ипак су претходници моји мезимчићи! :wub:

Edited by Emelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Emelin'

 

 

Који је то Emporio Armani? Једино што мени пада на памет, а да је у сребрном паковању је Lei, али тај парфем не постоји ни приближно десет година, па претпостављам да грешим. Или, евентуално, Mania, а то ни није сребрно, већ, пре бих рекла, некако прозирно паковање... Баш ми је драго кад чујем да неко тако дуго користи један парфем. :da: Такав парфем има велику моћ.

 

А ова три преостала парфема - обожавам! Hypnose ми се већ скоро сасвим истрошио... :( Него, кад већ волиш Armani Code, јеси ли пробала Sheer и Summer варијанте? Већ дуже време говорим себи како то морам да оњушим, а никако да стигнем...

 

Pise samo Emporio Armani i postoji u nekoliko varijanti tipa crveni,roze,crni koji je muski.Bocica im je svima limena.Mislim da sam ga onjusila prvi put daleke 97/98 kad sam kupovala mami parfem i od tad smo obe godinama lude za njim.Mogu ti reci da mu godinama cena ne pada.

Ove Sheer i Summer nisam probala kao ni parfeme Britni Spirs. :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм. Још увек не знам који је то парфемчић... Ако негде нађеш слику, молим те, постује овде - сад сам се баш заитнересовала.

 

Кад смо већ код старијих парфема, ја морам да поделим своје одушевљење Клајновим One. Савршено свеж и сапунаст. Унисекс парфем који је толико добро осмишљен, а тако једноставан... Кад сам га први пут осетила, носио га је мој дечко и на њему је мирисао тако мужевно, да нисам могла ни да замислим тај парфем на женској кожи. Онда сам схватила у чему је ствар: успостављена је савршена равнотежа између "мушких" и "женских" састојака, тако да ће сама кожа нагласити оно што треба. Обиље цитруса, а највише се осећа бергамот и кардамон, који се углавном користи у мушким парфемима, или нешто јачим, "земљанијим" женским. Мушкатни орашчић и пуно цвећа... А негде пред крај дана, када се сви ти цитруси и цвеће "истање", јасно се осећају дрвенасте ноте (мислим да доминира кедровина, али је не налазим у листи састојака... Ко је ту луд? :)). Топло препоручујем, нарочито за ове летње дане...

 

Још једна добра ствар: цена му је око 3700 динара, за паковање од 200 милилитара. Мислим на нема боље.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo moje dushe :lol: :http://images-cdn01.associatedcontent.com/image/A2386/238699/300_238699.jpg

 

U zivotu nisam odlepila tako za nekim parfemom kao za njim ali ga ne koristim bas cesto,samo u retkim prilikama.Fantastican je i nevidjeno postojan jer se oseca na odeci cak i posle pranja.Nema kome se nije svideo od mojih poznanika.

Planiram inace da uzmem ovaj:https://www.ecoupons.com/show_image.php?n=http://www.fragrancex.com%2Fimages%2Fproducts%2FSKU%2Fbig%2F871W.jpg

Razlikuje se totalno od onih koje ja volim ali mi se bas dopao.Ne znam samo koja mu je cena posto je stariji parfem.

 

Ajoj,zeznuh se sa linkovima... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аха! На тај сам и мислила: Emporio Armani - Lei. Само, не знам зашто сам утриповала да је он направљен 2004. Хм, чудно... Мислим да сам већ на некој од претходних страна коментарисала како мене он невероватно подсећа на Naomagic. Ма, скоро па пресликан. Много сам га волела, доста и користила, а онда - престала. Емоционално условљавање је учинило своје. :)

 

Што се тиче, L' Eau d' Issey твоја потрага се може веома лако окончати. ;) Шаљем ти пп.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...