Jump to content

Očekivanja Za 2008.?


oʞɾoƃ

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na prvo mesto ove godine definitivno izbija Emir Hot - Sevdah Metal. Konačno jedan album koji pogađa u centar. Da je izašao prošle godine, bio bi nešto iza King Diamond-a i Saxon-a, a rame uz rame sa albumima bendova Gamma Ray, Bloodbound i Iron Savior.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

U 2008. nece vise biti nista preterano zanimljivo za mene.Novi Motorhead je tu,nova Metallica je tu...nagodinu se naravno ocekuje novi album olmajti institucije,koji ce naravno da oduva sve zivo ispred sebe.A ne bi bilo lose ni da W.A.S.P. odradi jedan,za promenu,barem uredan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cynic je dokazao da je ono silno cekanje bilo vredno!

 

A i Gojira me je odushevila, stvarno fantastichan godina za metal, i naravno sve on osto ste vi ljudi rekli. Nemam neka ocekivanja vishe, mozda se pojavi neshto iznenada ali ovako ocekivano nish. :) Ali me zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine su za sada samo Judas Priest i Emir Hot izdali vanserijski dobre albume. Sem njih, dobra izdanja imaju Rage, Axel Rudi Pell, Avantasia, Benedictum, Metallica, Cradle of Filth, a ima još nekoliko solidnih albuma raznih pravaca, neću da ih nabrajam, da ne bih izostavio neki. Sa nestrpljenjem očekujem novi Malmsteen-ov album, novi Darzamat, Edguy, kao i neke koji treba da izađu početkom 2009: Saxon, Grave Digger, HammerFall...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...