Jump to content

Mixtape


hand banana

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ybt ne znam kako sve ovo što sam preslušala do sada iskomentarisati adekvatno

 

 

bodyRemover, oduva me čoveče, puf apsolutno neočekivan mixtejp, savršen, iznenađujuć (daj tu listu izvođača na pm (poslala sam ti pm još danas) molim lepo)

 

darthmaul - to je to, one manje "krljačke" stvari, čula i zavolela odavno, ovo malo džndžn, nisam imala živaca da preslušam ali sneg, šetnja, išlo je

 

hand banana - (sem što je tema odlična ideja), mixtejp je drugačiji od onoga što sam očekivala kad sam videla temu i ekipu na nj', interesantno svakako. I razveselio me je kad sam ga čula. Neke stvari (albume, bendove) kapiram da ću da dl kad završim sa ovim ogromnim torentom i svim mixtejpovima...

 

Buddha, nešto što bi i sama uradila kad bi pravila svoj mixtejp, ovo je jedino što sam čak i pevušila dok je išlo (znala i volela stvari) :meshuggah:

 

 

(kad vas ostale preslušam iskomentarisaću)

:wink2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u je Čedo, odličan cover...

 

 

Matija/zMa beše nick(?), great great mixtejp, na početku me smorilo menjanje ritma i svega ostalog, jedna mjetalskija, jedna opuštenija

ali kasnije na neko peto slušanje sam se uhvatila kako me to zapravo zabavlja poprilično, tako da je to jedan od highlightova mixtejpa

 

i naravno bouncing of the clouds

 

 

I naravno NEMA ŠANSE sada da se setim ko je na svoj mixtejp stavio "Mute Math - Chaos" kad mi u mixtejpovima već vlada haos (sinstrel?), ali pesma me je baš zainteresovala, te sam skinula ceo album i na kraju se zaglavila sa tim, danima slušajući

 

Complication is my claim to the fame...aww :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Mute Math - Chaos" pesma me je baš zainteresovala, te sam skinula ceo album i na kraju se zaglavila sa tim, danima slušajući

 

Haha, ista stvar! Samo što sam skinula čitavu diskografiju :D

 

Čeda skinuh sinoć, pa ću danas vidim na šta liči :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

B)

 

@Enthymeme 10x na listi :D još jednom

 

iznenadio si me sa foo fightersima (jedna od omiljenijih pesama ove godine (meni)),

i sa avril lavigne, još mi ne ide u glavu da je neko stavio TO i porcupine tree i još tako neke stvari, na isti mixtejp :D

Edited by Azizam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...