Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Što bi rekla moja nekadašnja profesorka hemije : '' Deco, sve oko vas je hemija - deco pa i vi ste hemija!'' :mhihi:

 

 

Šta ja znam, recimo onaj zlatno-plavi 100's Winston mi je najjača light cigareta od svih što sam pušio.

Grebe grlo do zla Boga, ko da i nije lajt. Nekome se i to sviđa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dva meseca...jedno vreme sam bio opasno navucen na Walter Wolf-jeftino,a 100 s,pristojna cigara...

E,posle mesec-dva poceo sam da hripam...bolovi u plucima...a sta je tu cudno,kad su mu specifikacije 10,10,10?! Zdravije je popusiti kantu dizela!

I sad sam se smirosao,Camel rula!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Camel rula istina, al' mu dođe duplo skuplji od tog Waltera što si pušio.

Prava je cigareta Kamilica za putopisce, avanturiste ... a WW mi je najobičnije g*wance samleveno u rizli.

 

Ne verujem da onakvo njesra puše Hrvati, užas!

 

Probaj ovaj novi Black Walter Wolf - tek će se udesiš. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha ha,a ja cim vidim Malboro pocinje grlo da mi se steze samo od sebe... :) :) :)

Ne mogu da ga smislim!

A to su jos one mentol,tako? To je tek nesto najgadnije sto sam probala-koji ce moj mentol u cigarama (bilo kojim)? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha ha,a ja cim vidim Malboro pocinje grlo da mi se steze samo od sebe... :) :) :)

Ne mogu da ga smislim!

A to su jos one mentol,tako? To je tek nesto najgadnije sto sam probala-koji ce moj mentol u cigarama (bilo kojim)? :confused:

Veruj mi ove su odlicne. Najbolje koje sam pusio. Ni sam nisam bio fan metnola ali posle ovih cigareta....Uf.

 

For_The_Kids.jpg

 

 

Elem, tacno je da u Nemackoj Marloboro ima po 20 i kusur cigareta u pakli :da:

Ja sam kupio meki crveni i bilo je 18. Ko vas sisa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Camel rula istina, al' mu dođe duplo skuplji od tog Waltera što si pušio.

Prava je cigareta Kamilica za putopisce, avanturiste ... a WW mi je najobičnije g*wance samleveno u rizli.

 

Ne verujem da onakvo njesra puše Hrvati, užas!

 

Probaj ovaj novi Black Walter Wolf - tek će se udesiš. :)

 

Cim sam video tu crnu paklu morao sam da se iskontrolisem da ne pobegnem od kioska...ali zafalilo mi je Kamile,pa sam se pribrao :)

Ne smem ni da zamislim kako je to.Sirova nafta u rizli.

 

 

smoking_cat.jpg

 

 

Ovo me podseti na ortaka koji je jednom mrtav naduvan u parku kod bivse nam gimnazije vijao neku sirotu macku lutalicu sa tekstom-'De si coma,o'sh pljugu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam veliki fan Winstona te tvoje ne bi pusio ni u snu.

 

Vec godinu dana pusim ove cigarete i najbolje su od svih koje sam probao, a probao sam ih mnogo. :)

Tako da...thumb_1182115014.jpg

 

 

 

 

gej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaa Pusio sam crveni Viceroy posto nisam imao kinte,onda sam lepo kupio duvan i motalicu i filtere da bih motao svoje cigare da bih kao smanjio i ustedeo koju kintu(inace u pitanju je Domingo duvan sa vanilom),a onda posto nisam mogao stalno da motam vratio sam se na prokleti viceroy zato sto OPET nemam kinte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја само жути Камел пушим, али релативно јако мало (одвикавам се). Остале цигарете ме не привлаче, осим Davidoff Gold. Арома је непревазиђена, слично као и Морава без филтера.

 

Желео бих да окусим цигарe Davidoff Special !!!

 

3732.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...